Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
18. únor 2016

@juliemichal zatím negativní

juliemichal
18. únor 2016

@mikejla_a ano to vím 🙂 ale chybí trošičku aby byl u mě pozitivní 😀 já jsem nikdy nedocílila stejně silné čárky na ovu testu a ovu jsem měla 😀 😀 takže jak se dívám na ten dnešní tak tam chybí jen trošičku 😀 zkus se juknout do mého alba snažení o třeťátko pokus č.2 tam mám ovu test jak vypadal když jsem ho pozitivní měla 😀

martina16horysek
18. únor 2016

Ahoj holky děkuji za rady a za držení palečku. Dnes 13dpo a tady test z odpolední moči

myjusiatko
18. únor 2016

@martina16horysek gratulujem. 🙂

martina16horysek
18. únor 2016

@myjusiatko děkuji... Ještě teď jsem z toho v šoku.. Už jsem to ani nečekala. Tak snad bude vše ok 😉

valeri10
18. únor 2016

Tak ja jsem dnes 15 dc a zadny dominantni folikl.cyklus bez clostilu a takova traga.takze priste si beru zadanku na umele, ale i to vidim blede☹

dasa.77
18. únor 2016

@juliemichal tak budeš mít ovulaci o něco dřív 😎

juliemichal
18. únor 2016

@dasa.77 já si myslím,že asi o dost dřív 😀 když dnes jsem 6DC 😀 ovu mívám v rozmezí 12-15DC jo jednou se mi stalo,že jsem měla ovu 9DC 😀

dasa.77
18. únor 2016

@juliemichal no právě,já si to pamatuji 😀 ber to tak,že dnešní ještě není pozitvní,bude zítra,maximálně pozítří a ovulace nastane DO 48h po pozitivním testu,takže Ti to může klidně vyjít na 9.DC

juliemichal
18. únor 2016

@dasa.77 tak to máš pravdu snad bude až pozítří pozitivní 😀 😀 a ne zítra 😀 aby se fakt ta sliznici dozrála a mohlo to vyjít 🙂 nejdříve bych chtěla mít ovu 9DC 😀 😀

dasa.77
18. únor 2016

@juliemichal to je dobrý,ty tady řešíš,kdy nejdřív bys chtěla mít ovu a já si říkám,zda vůbec bude 😀 😀 😀 😀

juliemichal
18. únor 2016

@dasa.77 ty jsi ještě ovu neměla? ☹ kolik jsi DC? ☹

chelsi
18. únor 2016

@juliemichal no to ti trochu závidím, že máš ovulaci tak často. Já jsem už zase 50 DC a bez ovulace, nějak to utíká 🙂

juliemichal
18. únor 2016

@chelsi jéva tak to je mi líto ☹ ty máš tak dlouhé cykly?byla jsi s tím u dr? ☹ je to fakt hodně zvláštní ☹

chelsi
18. únor 2016

@juliemichal zatím ne, jak jsem tu psala po novém roce.. Na konci srpna jsem vysadila prášky, v té době jsem byla na pravidelné prohlídce a už jsem si nenechala dát HA. První cyklus byl 37 dní, další 89 a teď jedu třetí 🙂 řešit to kdyžtak budu až v létě opět na pravidelné prohlídce. Tímhle tempem to je za chvíli 🙂 Ovulace dle BT v těch předchozích dvou cyklech nakonec došla, a pak i MS. Takže to zatím prostě neřeším.

juliemichal
18. únor 2016

@chelsi aha tak toto jsem si bohužel nečetla,ale to určitě bude tou HA 🙂 po půl roce by se ti to mělo srovnat tak se uvidí další cyklus 🙂 moc bych ti přála aby se konečně srovnal a potom jsi našla krásné // na těhu testíku 🙂 já jsem HA měla před druhým těhotenstvím a to jsem měla hnusnou depoproveru prý díky ní je hodně těžké otěhotnět,ale otěhotněla jsem za 7 měsíců 🙂 ale taky jsem měla tu ms všelijakou.myslím,že ten cyklus co jsem otěhotněla byl druhý srovnaný 🙂 teď se skoro 4 roky snažíme o třetí ☹ jediné co jsem měla tak bylo cca 8x biochemické a teď v lednu jsem měla potrat v 8-9tt,ale těhu odpovídalo 5-6tt ☹ takže už jsem s toho fakt zoufalá ☹ a už mě to ani nebaví ☹

mikejla_a
18. únor 2016

@martina16horysek gratulka... dobré dálnice 😀

martina16horysek
19. únor 2016

@mikejla_a moc děkuji. No taky jsem na to koukala jak blázen 😀

andik.cz
19. únor 2016

Je to nějaké divné... co myslíte? Byla OVU 3.2. tedy 20DC jak vyznačila app. já myslím, že jo, ale to by znamenalo, že jsem 16DPO a to je divné... Těhu můžu snad vyloučit. Co @werumka ? Co by mohlo prodloužit LF (mívám 12-13 dní, už dlouho) Brala jsem teď 2x po sobě gynex, ale bylo by to prvně, co by mi prodloužil LF. Nenapadá tě něco? A taky jsem měla v tomto cyklu Biseptol na zánět MM.

werumka
19. únor 2016

@andik.cz Mně osobně antibiotika vždycky rozhodily cyklus. Ale spíš způsobem, že ho zkrátily. Ale je to individuální. Prodloužit LF může například cysta. Samozřejmě je na místě udělat i těhotenský test.

andik.cz
19. únor 2016

@werumka hmmm já právě jak už jsem si myslela, že se jako znám, tak proto měřím už jen určité dny, proto jsem taky jako začla zase 32DC, páč už jsem čekala pokles na MS a ono toto. No cysta...to by mi ještě tak chybělo...to tu ještě nebylo. 😀 😒 Prsa cítím méně než před MS, ale trochu citivá jsou, no počkám do pondělí...

werumka
19. únor 2016

@andik.cz Obecně je dobrý počkat na těch 18 dní po ovulaci a pak to případně řešit. I kdyby to byla třeba cysta, tak do té doby třeba praskne a menstruace přijde.

andik.cz
19. únor 2016

@werumka No takže pondělí je akorát ;) 😉

werumka
19. únor 2016

@andik.cz Přesně. Nebereš teď třeba víc vitaminu C?

andik.cz
19. únor 2016

@werumka Ne, neberu. Ani jsem nemohla nic kyselého na ten Biseptol právě. No je to divný. Ani mě nikde netlačí břicho, prostě nic. 🙄

werumka
19. únor 2016

@andik.cz Tak červený víno ještě zkusit 😀 Nebo svařák 🙂

andik.cz
19. únor 2016

@werumka To bych mohla 😀 😝

mikejla_a
19. únor 2016

@andik.cz hrozně špatně jsou tam vidět nějaké hodnoty... každopádně to vypadá dobře, možná ti zafungoval ten gynex 😉

andik.cz
20. únor 2016

@mikejla_a Musíš si na ten graf kliknout a on se zvětš pak uvidíš všechny měřené teploty ;). Já měřím jen od cca 10DC do ovu plus pár dní a pak těsně před MS. Mívám to pořád podobně OVU 18 - 24DC plus 12-13 dní LF. Jak jako zafungoval? 😎 Těhu by bylo nežádoucí 😅 My si dáváme pozor, případně chráníme i jinak.

mikejla_a
20. únor 2016

@andik.cz jsem na mobilu, takže i tak nevidím nic.... aha, tak to jsem asi blbě pochopila... tady většinou jsou holky, co miminko chtějí 😉