Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pekkaa
11. pro 2015

@sarka91 drzim palce!

pincola
11. pro 2015

@bibinka2208 Já mám mít MS za 3 dny, ale ovu test pozitivní 😲 dnes uplně, dvě stejné čárky!!!

bibinka2208
11. pro 2015

Takze taky budes mamina 🙂

werumka
11. pro 2015

@pincola No teda 🙂 A kolik dní po ovulaci jsi?

pincola
11. pro 2015

@werumka
@bibinka2208 Holky nechce se mi tomu věřit. Počkám na těhu test. Měla bych být 12DPO. Testnu buď zítra nebo pozítří. BT na ovulaci nepřipadá, že by se jako blížila ovulka.

werumka
11. pro 2015

@pincola Tak hlavně pokud už jsi jednu ovulaci měla, tak druhá přijít fakt nemůže 😀

pincola
11. pro 2015

@werumka No podle testů jsem ovu už měla, Bt mi lítá. Teď se ale drží tak 6 dní v těch vyšších hodnotách, navíc je mi blivno. Uplně se bojím, u prvního dítěte jsem tyhle nevolnosti měla až mnohem později a byl to děs. Tak si říkám, kam až ty nevolnosti zajdou tentokrát. A hlavně, mám strach, aby to tam fakt bylo😀

bibinka2208
11. pro 2015

@pincola me teda jen boli prsa a podbrisek a jasem strasne unavena jinak bych vubec nevedela ze jsem tehotna 🙂

pincola
12. pro 2015

@bibinka2208 Mě bolí hlava a je mi špatně od žaludku. To já ale od migrén mívám. testovat těhu testem budu asi až zítra. BT šla trochu do sebe, tak doufám, že jí to zmoudření vydrží🙂

@werumka Je možní, že s takovými teplotami probíhá ovulace?

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola strasne moc moc ti to preji 🙂 urcite vse dobre dopadne 🙂

pincola
12. pro 2015

@bibinka2208 Děkuju🙂 Hned jak budu vědět podle testu, tak tak dám vědět🙂 kdy jdeš k doktorovi? Už jsi mu volala?

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola jj objednala me na 21.12. Aby pry byla jistota ze uz uvidime a uslysime i srdicko 🙂

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola urcite dej hned vedet 🙂

pincola
12. pro 2015

@bibinka2208 To je lepší🙂 Já tam s prvním těhu lítala furt a bylo to stresující. je fajn, že na Vánoce už budeš v klidu🙂 Kdys měla poslední MS? Já 16.11.

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola ja 13.11. A ovulku jsem mela 26.11.

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola a prvni duch na tewtunse mi ulazal uz 9DPO 🙂 TAKZE OPRAVDU VELMI BRZY 🙂

pincola
12. pro 2015

@bibinka2208 Já měla ovulku 29.11. v grafu to tak nevypadá, ale vše ostatní tomu nasvědčuje. Tak snad tam budou i ty proužky. Vydržím ještě do zítra. Mám dostat v pondělí

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola ja mela graf ktery vypadal na totalne anovulacni a vsichni mi to tady psaly a hle... Jdem tehotna zde muj graf pro predstavu... Ja to nevydrzela no hned jsem testovala :D

pincola
12. pro 2015

@bibinka2208 No ten vypadá přesně, jak ten můj, hlavně ty skoky v prostřed cyklu. Tys měřila taky v puse?

bibinka2208
12. pro 2015

@pincola jj taky v puse... Takze mereni BT vubec neverim... Zrovna muze tve telo byt podobne jako ke a mereni bt ti vubec nic nerekne.. I kdyz je pravda ze po oplodneni graf ukazkovy a ted se mi drzi teploty 37.1 - 37.4 🙂

werumka
13. pro 2015

@pincola Tu poovulační křivku tam máš úplně jasnou. Takže ovulace určitě byla. Ty skoky před tím (což se stejně týká jen nějakých dvou měření) bych nebrala v potaz. Co test dneska?

pincola
13. pro 2015

@bibinka2208
@werumka Tak jsem nevydržela a testla už dnes. MS má přijít zítra. Ráno mi klesla BT, tak jsem se nechtěla nervovat, jestli jo nebo ne a tohle jsem našla. 🙂

pincola
13. pro 2015

@werumka
@bibinka2208 Má smysl dál měřit BT?

werumka
13. pro 2015

@pincola Ne, nemá 😀

pincola
13. pro 2015

@werumka Myslíš, že MS můžu ještě dostat, když je čárka takhle silná? Přijít by měla nejdřív zítra a podbřišek mě bolí jak na ms.

werumka
13. pro 2015

@pincola Je to dost nepravděpodobné. Bolest může být v těhotenství taky, toho bych se nebála.

pekkaa
13. pro 2015

@pincola uz jsi s jistotou tehotna!😉. Jde jenom o to aby se mimi udrzelo.
Nejake krvaceni/spineni prijit teoreticky muze. Ale spos nedorazi😉. Drzim palce at se mimi drzi

pincola
13. pro 2015

@pekkaa
@werumka Díky holky! Jak silné jste měly testy na začátku? Já u prvního dítěte jen slabého dušíka až po vynechání MS, teď mám čáru před MS. Znamená to něco, mám rovnou kupovat kočár pro dvojčata? 😀

werumka
13. pro 2015

@pincola Já měla čárku na testu s citlivostí 25 už 10. den po ovulaci a dítě bylo jedno, tak nemusíš plašit 😀
A před prvním dítkem jsi taky sledovala ovulaci?

bibinka2208
13. pro 2015

@pincola vitej v klubu budoucich maminek 🙂 strasne moc ti blahopreji a preju ti aby vse probihalo uplne v poradku 🙂 MS dostanes nejdriv az za 10 mesicu :D