Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
9. bře 2016

@jankadvor Nebereš nějaké léky, hormony, přírodní přípravky?

juliemichal
9. bře 2016

tak dnešní graf 😀 co si o něm holky myslíte? 🙂 za 2 dny by tu měla být ms

monys286
9. bře 2016

@juliemichal Tak to vypadá nadějně 😉

juliemichal
9. bře 2016

@monys286 děkuji,kéž by 🙂 abych pravdu řekl mě se tento graf zdá úplně divný 😀 akorát nevím proč 😀 cyklus mám v rozmezí 27-30DC 😀 😀 min cyklus po potratu mi došla ms 27DC a 13DPO.

matysikovad
9. bře 2016

@juliemichal proc netesnes?

juliemichal
9. bře 2016

@matysikovad je ještě brzo 😀 sice se přiznám včera jsem testla a na tt jsem měla druhou křivou čárku,ale podle mě to byl vadný test nebo nevím co si o tom myslet 😀

blablabla26
9. bře 2016

@juliemichal tfuj tfuj tfuj,at se drží stále takto,vypadá to dobře 🙂

monys286
9. bře 2016

@juliemichal Tak mi ten můj taky přijde divnej 🙂 Jsem zvědavá, to by mohlo klapnout 😉

juliemichal
9. bře 2016

@blablabla26 strašně moc děkuji,co bych za to dala kdyby se konečně povedlo a bylo všechno v pořádku 🙂 v listopadu se povedlo,ale v lednu jsem bohužel potratila ☹ ☹ v květnu to budou 4 roky co se snažíme a už mě to neba ☹

@monys286 a kde máš fotečku testíku? 🙂 a držím moc palečky aby jsi za chvíli měla dálnice na tt 🙂

blablabla26
9. bře 2016

@juliemichal když se to povedlo v listopadu,proč by se to nemělo povést ted? 🙂 Důležité je,že víte,že to jde a věřím a přeju ti,abys konečně donosila miminko v pořádku až do konce.

juliemichal
9. bře 2016

@blablabla26 no tak to máš taky pravdu,to by se povést fakt mohlo 🙂 a moc děkuji,jsi moc hodná 🙂 snad se to konečně povedlo ach jo 🙂

monys286
9. bře 2016

@juliemichal nemám 🙂 přiznám se, já se normálně bojim si ho udělat 😀 😀 dřív jsem testovala jak divá a tentokrát se mi do toho vůbec nechce a nevim proč 🙂 To je mi moc líto, co se ti přihodilo ☹ Tak budu držet všechny pěsti, aby se povedlo a vše bylo v pořádku 😉

blablabla26
9. bře 2016

@juliemichal dobře to dopadne 🙂 Mysli pozitivně 🙂

valeri10
9. bře 2016

Zítra má přijít mrcha. Já nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹

mikejla_a
9. bře 2016

@valeri10 a teplota ti klesava až v den MS?

valeri10
9. bře 2016

@mikejla_a nevim.merim poprvé dokonce. Mivala jsem utrogestan tak jsem při nem neměřila. Ale citim ze mrcha pomalu ale jistě přichází

monys286
9. bře 2016

@valeri10 urcite neprijde 😉 graf mas krasnej 😉

valeri10
9. bře 2016

@monys286 právě ze je tak krasny ho sem porad davam🙂

mikejla_a
9. bře 2016

@valeri10 tak to jsem zvědavá na zítřek

valeri10
9. bře 2016

@mikejla_a uz jsem cetla par případů kdy teplota neklesla s ms.tak uvidíme. Jdu to cekani zabit cvičením

juliemichal
9. bře 2016

@monys286 moc moc děkuji jsi moc hodná 🙂 no já testuji už cca rok každý cyklus 😀 😀
no tak to moc držím palečky aby to tento cyklus vyšlo když teda ani nechceš testovat 🙂 snad tady dáš za pár dnů pozitivní testík 🙂

@blablabla26 tak to máš pravdu pozitivně bych myslet měla,ale bohužel já na to nemám 😀

@valeri10 tak mě se zdá,že u tebe ms nedojde 🙂 držím palečky 🙂

monys286
9. bře 2016

@valeri10 😀😀😀

monys286
9. bře 2016

@juliemichal uvidim jaka bude zitra teplota a mozna testnu 😂😂 uz tyden mi porad ruzne v podbrisku picha nebo taha, tak treba jeste dorazi ms 😉

valeri10
9. bře 2016

@monys286 kdyz ma mrcha dorazit? Ja miluju tyhle okamžiky napětí. Samozřejmě u druhych🙂

juliemichal
9. bře 2016

@monys286 no tak to samé mám já jako ty... taková zvláštní bolest v podbříšku už to mám cca od 3DPO.kolik ty jsi vlastně DPO? 🙂

werumka
9. bře 2016

@juliemichal Počkej, vždyť máš delší luteální fázi, než devět dní, ne? Tak přece nemůže přijít menstruace za dva dny... to by vajíčko ani nemělo šanci se zahnízdit.

juliemichal
9. bře 2016

@werumka no tak to já vůbec netuším ☹ před potratem jsem LF měla 15 dnů po tom potratu první cyklus jsem měla LF 13 dnů,ale to jsem měla cyklus 27 dnů a jinak mívám cyklus 28-30DC.takže nejpozději za 4 dny by měla dojít ms.... nevím jak je to u mě jestli když se opoždí ovulace tak se mi dojde později ms,protože jsem nikdy tak pozdě ovulku neměla ☹

blablabla26
9. bře 2016

@juliemichal důležité je,že ovu vůbec byla 🙂 podívej na mě,já tu stresila s anovulákem a nakonec byla ovu až 25.DC 😀 dnes jsem 5dpo a ms ne/čekám tak za 10 dní a to normálně mívám cyklus kolem 30 dní

juliemichal
9. bře 2016

@blablabla26 jj to máš pravdu,já jsem si taky právě myslela,že mám anovulák,ale min pondělí jsem měla poprvé krásně pozitivní ovu testy 😀 což jsem nikdy takto pozitivní neměla a 18DC jsem měla ovulku 😀 😀
fakt poprvé jsem ji takto měla 😀
jéva tak to se nám oběma opoždí mrcha co? ☹ snad nám nedojde 🙂

valeri10
9. bře 2016

@blablabla26
@juliemichal tento měsíc byl nejaky divny.ja to mela stejne jako vy.mudr strasil s anovu a nakonec ovu byla