Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
11. bře 2016

@mikejla_a bylo by to hodně brzo, mívám kolem 14DC, ale když si to uvědomím, tak hlen by odpovídal... ale ovu test dva dny zpět sotva duch, dnes taky duch....
nicméně pokud už byla, tak jsme jí prošvihnuli.... no co, stejně beru ta ATB a nemáme se snažit ☹ takže další marný cyklus...

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal s tím nepočítám, že se zvedne, ještě je tu možnost, že bt neproběhla kvuli kojení a ten výběh teplot je nemoc a jak se ted z virozy dostávám, klesá i BT 🙂 no uvidím, jééé, já měřím ráda, baví mě to studovsat 😀 😀 😀 akorát takovou hruzu, co mám já jsem ještě nikdy neviděla, tak jsem z toho jelen. ještě mě napadla jedna věc, že ,,ovu" byla 11dc, jak jsem tam měla lehce zakrvácený hlen a to by už na ms dneska nebo zítra sedělo.

matysikovad
11. bře 2016

@juliemichal teed se dívám, že je super, že se to zjistilo s tou krví a ted už žádný potrat nebude! a ty bichemické probíhaly jak?

juliemichal
11. bře 2016

@valeri10 tak to jsem moc ráda,že to takto bereš 🙂 určitě se co nevidět zadaří,nám všem 🙂

blablabla26
11. bře 2016

@monys286 děkuji
@juliemichal moc děkuji,no jo,mám je vysoké,ale to mám pokaždé(měřím teda 3. měsíc,ale vždy byly takto)

juliemichal
11. bře 2016

@matysikovad no tak to je pravda to jsi fakt mohla mít ovu 11DC,ale když jsi měla tu virozu tak proto byly tak divné ty teploty ☹ je jen škoda,že ms dojde ☹ tak snad se další cyklus zadaří 🙂 jinak já taky uvažuji zda u mě nemohla být ovu 13DC jak tam mám ten pokles.. pokud by takto mohla být tak to je jasné proč mi klesla BT a ms tu bude co nevidět 🙂
taky jsem ráda,že se na to přišlo,ale bohužel teď jdu 24.3 na tu hematologii teprve na krev... jak jsem chodila do fakultky na hematolku tak tam mi jen řekli,že to má od roku 2005 a,že mám 2 zdravé děti co jsem krásně odnosila,takže mě léčit nebudou.. toto jsem řekla mé gynekoložce a ta mi řekla,že si vyžádá po té hematologii mé výsledky,ale,že asi ví o co se jedná tak,že od 8tt si budu brát léky na celé těhu... ale potom jsem se o tom bavila ještě ze sestrou s gynekologie a ta mi na to řekla,že za těch x let se to mohlo změnit a proto potrácím... takže mi napsala žádanku na hematologii a jdu jinde 🙂 a to mi i ona poradila kde jít,že to tam budou se mnou řešit a,že mě neodbijou tak jak na té fakultce.. jo a jinak biochemko jsem na sobě poznala tak,že jsem měla krásné dušíky na tt co mi třebas 5 dnů krásně sílili a potom mi slábly a ms došla s opožděnou ms ☹

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 aha to já jsem si říkala,že já mám hodně vysoké teploty po té ovu,mívala jsem i 37,1 a 37,2 ale tak vysoké teploty co ty jsem měla jedině když jsem brala utrogestan 🙂 no jsem zvědavá na tvou zítřejší teplotu,držím palečky 🙂

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal děkuji,ale tak nějak intuitivně počítám s tím,že to bude klesat

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 snad klesat nebude 🙂 jsem zvědavá jaká bude u tebe BT zítra 🙂 no i u mě,protože mi kamarádka psala,že dnes můžu mít implantační pokles 😀 takže uvidíme 🙂 ale už počítám s tím,že bude klesat a klesat 😀 😀 a nakonec dojde ms... jako dnes jsem si udělala tt a prostě ho nechápu... dělala jsem si one step test a v intervalu se tam udělala druhá čárka co šla od začátku testu doprostřed a potom se vpila do té kontrolní čárky což jsem fakt nechápala,ale toto se mi taky stalo jak jsem byla teď v listopadu těhu 😀 tak se mi to stalo v prosinci 😀 prostě asi one stepy testy jsou na 2 věci ☹

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal no nevím,i minulé 2 měsíce to u mě vypadalo nadějně,pak to šlo postupně na 37 a pak to kleslo na 36,9 a ten den to přišlo 😒
No však jsem ti taky psala,že to ještě není ztracený 🙂 uvidíme zítra.Akorát já jsem teprve 7dpo dnes,což je moc brzy na závěry.
Tyhle testy vůbec neznám,nekupuji jiné,než dr. max.
Ale to s tou druhou čárkou vpíjející se do kontrolní je mazec 😀 tak hodně štěstí 🙂

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 ach jo třebas do teď bude jiné a budeš fakt těhulka 🙂 no 7DPO může být taky implantační pokles 🙂 my se zdá pozdě,že bych měla implantační pokles 10DPO 😀
já právě ty one stepy mám cca ještě 20 tak si jiné nekupuji a jj to máš pravdu to s tou čárkou je fakt mazec a fakt byla krásně růžová akorát co si o tom myslet vůbec netuším 😀 😀

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal třeba jo 😀 no mě se to nezdá pozdě ani ten 10dpo,všude se uvádí kolem 5-12 dpo,že se uhnizduje 😉
No je to opravdu zajímavý,slyším o tom poprvé 😀

jankadvor
11. bře 2016

U mě opravdu zvláštní, jde se nahoru 😨 😲 🙂

blablabla26
11. bře 2016

@jankadvor taky dost zajímavej graf 😕

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 no mě kdyby se to nestalo jak jsem byla těhu tak bych to nechápala ještě víc než to teď nechápu 😀 😀 jako je to fakt hodně divné 😀 asi jsem fakt nějaká zvláštní,škoda,že jsem to nestihla vyfotit 😀 😀 jo?já myslela,že je hnízdění od 5 do 10DPO,takže jsem si myslela,že 9DPO to období končí 😀 😀

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal to je fakt škoda,že nemáš foto.Asi bych na to koukala jak vyvoraná myš 😀
Radši se do toho nebudeme zamotávat 😀

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 přesně tak to raději ne 😀 😀 prostě asi ty one stepy vyhodím a budu si kupovat dr max nebo tak 😀 😀 a to až mi bude meškat ms 😀 😀

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal dr. max mě zatím nikdy nezklamal,když jsem nebyla těhotná,vždy byl bílý,bez rysek a podobně.A když jsem jednou byla,byl vidět krásný duch,pak čárka a pak jsem to dostala

juliemichal
11. bře 2016

@blablabla26 ach jo tak to u tebe bylo biochemko,že? ☹ jinak mi dr max dělal rysky a i někdy fal duchy ☹ za mě byl nejlepší mamatest,ale teď se hodně zhoršil ☹

blablabla26
11. bře 2016

@juliemichal bylo mi řečeno,že raný potrat ☹ No jo,život jde dál...někdy se to povést musí.
Tak mamatest mi právě udělal jednou takovýho ducha,že už jsem si myslela,že to je ono a pak nic z toho 😒

matysikovad
11. bře 2016

Holky ja mivam duchy na mamatest, pepino. Nebo spis zaschla carka.

Jeste jsem se poprve prihlasila na FF a tady je graf 😀 jinak jak wz, klasika. Wz se ridi pouze telotami,ff zase ovulacnim hlenem

valeri10
11. bře 2016

@matysikovad hod sem ještě graf z wz pro porovnání. to mě zajímá

matysikovad
11. bře 2016
valeri10
11. bře 2016

@matysikovad to je zajímavý. Já používám FF, ale zapisuji tam jen teploty.

matysikovad
11. bře 2016

@valeri10 no mne prijdou teloty malo, vidis, jak jsou programy i tak pomilene. Jsem zvedava, kdy dostanu ms a ktery to bude dpo 😀 a dc, ktery bude bliz,jo? 🙂

nita1984
11. bře 2016

@valeri10 Rozhodnuto 6. 4. úvodní konzultace v Pronatalu...

mikejla_a
11. bře 2016

@juliemichal a nemacis ten test moc dlouho? pak se to takto rozpiva...

valeri10
11. bře 2016

@nita1984 fakt jo? Tak super. U me to rano vypadalo na ms ale nerozjela se doted. Rano jen trošku špinění a od te doby nic.prijdu si tento tyden uz jako blázen.

nita1984
11. bře 2016

@valeri10 Tak to vypadá pořád nadějně. Spineni na začátku tehu může být.
M se tenhle cyklus snažit nemůžeme, protože mám silná ATB, ale už jsem se prostě rozhodla ze čekat dal nebudeme

valeri10
11. bře 2016

@nita1984 no ja se taky chtěla někam objednat neni na co čekat. Tak uvidim co po vikendu