Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

marenka1986
16. lis 2016

@jullli tak zitra bude testovacka?☺️ drzim palce, at jsou tam👍 Urcite pak dej vedet.

ywushka
17. lis 2016

Pořád ještě cyklus nekončí,jsem dnes 32dc a teplota se pořád drží, v pátek jsem měla poslední tabletku gynprodylu a tt negativní, jak TO vidíte vy??,,

jullli
17. lis 2016

@marenka1986 ahoj tak rano na mamatestu vubec nic tak odpo jsem udelala dr maxe a zase duch :( uz to nechapu dnes by mela nebo zitra dorazit ms

carries
17. lis 2016

@ywushka abych řekla pravdu, tak bych řekla, že je to anovulační cyklus. Pocitovala si ovulaci? A kde měříš? Zkus si teploty přepsat na womenzone. Ztama se z grafu lépe čte.

carries
17. lis 2016

@jullli tak duch tam je. Testovat fakt ze tmavé moči. Klidně i během dne. Držím palečky ať silí!!!

ywushka
17. lis 2016

@carries myslím si ze ovu jsem tentokrat cítila kolem 11dc takové větší pichani na jedné straně podbrisku,teď mě od minulého týdne pobolivaji prsa a podbrisek už je téd mírnější,ale asi od pátku docela pravidelne tlaky,pobolivani

carries
17. lis 2016

@ywushka a kde měříš? přijde mi, že ti ty teploty strašně skáčou ☹

ywushka
17. lis 2016

@carries tam dole

carries
17. lis 2016

@ywushka a nechavas teplotu ustalit, aspon 3-4 minuty mereni? Jinak me uz nenapada, proc tak ta teplota skace ☹

ywushka
17. lis 2016

@carries mám digitální teploměr přímo na měření bazalni teploty,takže změří tak par sekund a měří na desetiny, merim vtdy ve stejnou dobu než vstavam, teploměr mám v nočním stolku; takže ani z postele nevztanu

carries
17. lis 2016

@ywushka tak zkus po zmereni (pipnuti) nechat teplomer, aspon 3 minuty jeste a pak az odecti teplotu. Uvidis, ze uz ta teplota nebude tak skakat 🙂

marenka1986
17. lis 2016

@jullli je docela mozne, ze je jeste prilis brzo. Zkus to za dva dny, jestli carka bude silit. Nicmene duch tam je, to je jasne.

marenka1986
17. lis 2016

@ywushka take mam digi teplomer na mereni BT a je fakt, ze nameri uplne jine hodnoty pri zapipnuti a kdyz ho tam nechas dele. Schvalne se s nim zkus zmerit v podpazdi a koukni, co to ukazuje pri pipnuti a co po delsi dobe. Velkou roli mohou hrat i baterky. Ja uz musim koupit nove. Preci jen je v provozu denodenne...

ywushka
18. lis 2016

@marenka1986
@carries děkuji holky ta radu,vyzkouším ☺

ywushka
18. lis 2016

@marenka1986 takže to nefunguje; jakmile to zapipa, tak chvilku se to vypne a dál neměří

majaaa82
20. lis 2016

Ahoj, holky. Mam dotaz, ovlivnuje kojeni vysi bazalni teploty? Mam pet mesicu po porodu. Zatim nemenstruuju, plne kojim (6x-7x denne) a zacala jsem zase merit BT. Mam 36,8-37 stupnu, coz by u me za normalnich okolnosti (zkusenosti z obdy pred tehotenstvim a kohenim) znamenalo, ze mam po ovulaci. Hodne me ted poboliva bricho, uz pres tyden, tak resim, zda to byla ovulace a chystam se poprve menstruovat (teplota klesne), nebo byla ovulace a ja jsem otehotnela a testy jsou zatim negativni (styk pred deviti dnema, test delany asi brzy, predevcirem). A nebo zda ovulace nebyla a teplota mi lita od kojicich hormonu a podbrisek boli nevim proc? Diky moc.

dasa.77
20. lis 2016

@majaaa82 ahoj,tady to vzal někdo hopem 😀

majaaa82
20. lis 2016

@dasa.77 Ahojky 😉 No, jsem napnuta jak sanky v lete.. 😉

carries
20. lis 2016

@jullli tak jak to stebou vypadá? Co testík sílí?

majaaa82
20. lis 2016

@majaaa82 test ted rano negativi, ale teplota 37,0... rozumite tomu nekdo? Moc dekuju.

carries
20. lis 2016

@majaaa82 kolik dnů si po ovulaci?

majaaa82
20. lis 2016

@carries no to ja prave nevim, zatim nemam menzes. Kojim, male je pet mesicu. Nez jsem otehotnela, mivala jsem pred ovulaci teplotu mezi 36,2-36,5. Pak to stouplo na 36,7-37,0. Pokud u me plati ted stejne teploty, tak tak to znaci, ze ovulace probehla. Ale nemela jsem zadny hlenovy vytok. Jen me uz pres tyden boli v tom podbrisku. Nevim, co se deje, zda mam ocekavat MS ci jestli jsou takhle vysoke teploty kvuli kojeni a hormonum, ktere jsouj s kojenim spojeny... nezavisle na ovulaci. Treba vubec nebyla... ja fakt nevim a jsem z toho jelen...

carries
20. lis 2016

@majaaa82 tak stím ti bohužel neporadím ☹

marenka1986
20. lis 2016

@majaaa82 ahoj, take nevim, jake ma kojeni vliv. Ja to dostala po 6. mesici a od te doby se snazime o druhe. Do 10.mesice jsem kojila (od 8.mes uz jen 2x denne). Od toho 8.mes jsem zacala merit BT, ale pres 37•C jsem se tedy nikdy nedostala... nicmene co mam nacteno, tak pokud kojis kazde 3h (i v noci), tak je moznost otehotneni temer nulova (hormony tomu nejak zabranuji). A vy chcete druhe miminko?

marenka1986
20. lis 2016

@jullli tak co, jak se test vybarvuje? Doufam, ze carka zesilila?!?

jullli
20. lis 2016

@carries
@marenka1986 ahoj holky tak dnes dorazila mrcha s dvema dny spozdeni. A v takove sile(ikdyz neni moc silna) ze me boli cely spodek jak nikdy... Tak ze dekuji za zeptani zacina novy cyklus ;)

majaaa82
20. lis 2016

@marenka1986 ahojky, jojo, radi bychom. Ale vubec nevim, jak to pujde. V noci nekojim, mala uzasne spi... nakojim v jedenact vecer a pak az rano. Mozna se mi chysta MS...

dasa.77
20. lis 2016

@marenka1986 ahoj,není pravidlem to,co jsi napsala ohledně pravidelného kojení a možného těhotenství. Plné kojení jako antikoncepce nefunguje,takže nulovou šanci bych ani nezmiňovala.Jsou tady holky,které psaly,že otěhotněly v době kojení

dasa.77
20. lis 2016

@majaaa82 ....... a Tobě,když si to tedy přeješ budu držet palce 😉

marenka1986
20. lis 2016

@dasa.77 take mam kamaradku, co otehotnela v dobe plneho kojeni. Mas pravdu, spatne jsem to napsala. Otehotneni je v tomto pripane malo pravdepodobne, ale evidentne ne nemozne.
@majaaa82 take drzim palce 😉 A mala spi krasne. Memu klukovi je rok a v noci k nemu vstavam se sunarem 1-2x pravidelne. Neda se nicim osalit.