Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
9. lis 2015

@lendule2 Ahoj, ta ovulace musela být jindy, než vyznačuje ten program. Luteální fáze je dlouhá maximálně 16 dní a takhle už bys jí měla přes 20 dní a to už by těhotenský test ukázal dvě čárky. Takhle těžko odhadovat ☹

lendule2
9. lis 2015

@werumka Minulý cyklus byl 39 dní. A test jsem nedělala, takže v tomto ohledu nevím. Ale přišla mi teplota 36,06°C docela dost nízká a popravdě trochu děsivá (o víkendu jsem toho bohužel kvůli práci mnoho nenaspala).

dapaed
9. lis 2015

@werumka Ahoj, ty se ve všem hrozně moc vyznáš, tak prosím o radu. 🙂 Řekla bys podle BT, že ovulace proběhla 27. 10.? 13.11. má přijít MS.

werumka
9. lis 2015

@lendule2 a těch 39 dní je tak plus mínus každý cyklus?
Podle toho minulého cyklu vychází ovulace na 25. den plus mínus (spíš plus, mohla být i o 4 dny později) anebo to mohl být anovulační cyklus. Pokud by ten dnešní propad byl jen jednodenní záležitost - tj, další dny by ty teploty byly zase vysoké, tak bych ho nebrala v potaz. Ale je to složité, pokud v tom grafu nemáš uvedené třeba i okolnosti měření, případně další příznaky ovulace.

werumka
9. lis 2015

@dapaed Ahoj, podle těch hodnot mohla být ovulace i 24.10. (tj. 11. den cyklu, jestli dobře počítám?) - ale zase záleží na dalších příznacích. Teď už jsi zpátky na předovulačních teplotách, takže pokud by to byla ovulace - toho 27. - tak by menstruace musela přijít podle těch teplot už třeba zítra.

dapaed
9. lis 2015

@werumka Moc děkuju! Budu to pozorovat dál a dám vědět. A uvidím, kdy dojde menstruace. 🙂 Moooc děkuju!

crazynaa
9. lis 2015

@werumka tak uz mam MS 🙂 tak a ted vcerejsi spineni... 1 DC nebo az dnes to mam brat jako 1 DC? Kvuli Clostylu. Ten mam brat 3Dc a nevim jestli tedy zitra nebo ve stredu :/

werumka
9. lis 2015

@crazynaa Až od krvácení jako takového. Špinění ještě ne. Takže 1. DC dneska 🙂 Tak ať to vyjde!

valeri10
9. lis 2015

@crazynaa přesně tak až od krvácení. Tohle jediné náhodou vím 😀 . Takže tento cyklus zabojujeme a dáme si dáreček pod stromeček jasný? 😉

crazynaa
9. lis 2015

@werumka joo, tak mam no 🙂 co uz 😀 tak je tady dalsi mesic. 23.11 kontrolni spermio 🙂 tak jsem taky zvedava 🙂

werumka
9. lis 2015

@valeri10 Musíš to brát tak, že kdybys byla těhotná teď, tak ty nejhorší nevolnosti budeš mít na Vánoce - všude spousta dobrýho jídla, cukroví a Tobě by to všechno smrdělo. To je pak trochu k pláči 😀 😀

pincola
9. lis 2015

@werumka Děkuju moc! Takže dokud mi BT neklesne přibližně k těm 36.36 C tak je furt nějaká naděje? Ta čára se kreslí nad ty předovulační teploty? Jsi moc hodná, žes poradila🙂

werumka
9. lis 2015

@pincola Naděje podle toho grafu je určitě. Čára nižších teplot se určuje z šesti měření před ovulací - a bere se to nejvyšší z nich - podle toho se určuje poovulační vzestup. Obecně pokud teplota klesne pod tu první hodnotu, kterou jsi naměřila po ovulaci, tak už to znamená pokles progesteronu.

valeri10
9. lis 2015

@werumka No to máš pravdu. Opět 🙂

valeri10
9. lis 2015

Holky otázka mimo. Kde se berou ty srdíčka a jak se dají získat. Já už mám čtyři a ráda bych je poslala dál, ale ty čtyři mi stačit nebudou 🙂

werumka
9. lis 2015

@valeri10 Už toho nech, na zvedání sebevědomí mám manžela 😀
Srdíčko Ti musí někdo poslat, nebo jsou i různé "soutěže", že třeba za příspěvek ve wiki knihovničce dostaneš srdce od adminů.

pincola
9. lis 2015

@werumka A těch 6 dní po ovulaci, když mi teplota klesla na tu hodnotu 1DPO to je v toleranci? Na ten implantační pokles by to asi muselo jít níž, viď? Přijde mi, že ta BT mi dost skáče, ale já měřím v puse.

valeri10
9. lis 2015

@pincola Já měřila v puse a měla jsem místo grafu horskou dráhu. Takže další cyklus budu měřit dole 🙂

valeri10
9. lis 2015

@werumka aha. No tak jupííííí přistálo mi další tak nebudu syslit 😀

werumka
9. lis 2015

@pincola V puse to není tak přesné. Implantační pokles bývá většinou jen jeden den. Nevíš, jak dlouhou máš luteální fázi?

werumka
9. lis 2015

@valeri10 Tyjo neposílej mi je ale zpátky 😀 😀

pincola
9. lis 2015

@werumka Řekla bych 14 dní. A kdy mi začne klesat BT v případě, že nejsem těhu? Teď jsem 9 DPO. Lu luteál. fázy mám myslím těch 14 dnů.

werumka
9. lis 2015

@pincola Většinou 1- 2 dny před menstruací.

valeri10
9. lis 2015

@werumka no to jsem si mohla myslet, že v tom máš prsty zase ty 😀

dapaed
9. lis 2015

Děkuju holky za <3 😲 Jste zlaté! Pošlu dál...ať taky udělají radost! 🙂 ...jo holky a když budu mít MS, tak BT se bude měřit pěkně blbě co? 😠

valeri10
9. lis 2015

@dapaed no to jo,ale přes ms měřit nemusíš ne? To je ti stejně k ničemu

dapaed
9. lis 2015

@valeri10 No, já četla na chytrých stránkách merenibt, že se to měří i v době MS. 😎

valeri10
9. lis 2015

@dapaed to asi jo, ale k čemu ti ta informace o teplotě bude?

mika251
9. lis 2015

@dapaed ja meriam, nevidím v tom žiaden rozdiel okrem toho, že musím proste po ránu ten teplomer umyť 🙂 Pre mňa to malo celkom význam, pretože mi teplota klesá vždy až v priebehu MS, nikdy nie pred. Takže som sa aspoň dokázala zorientovať, kedy klesá a že to, že mám tesne pred MS bazálku 36,9 ešte nič nezaručuje 🙂

dapaed
9. lis 2015

@valeri10 No, já bych právě chtěla teplotu sledovat dál a nepřerušit to. Já mám stejně MS jen pár dní, takže by to byla škoda těch pár dní se neměřit. A někdo má ovulaci i klidně třeba 3den po skončení MS. Tak si to chci jen dál sledovat. @mika251 Jen ta představa toho měření po probuzení při MS v posteli v leže...si nějak nedokážu představit. 🙂 Ale to dám. 🙂