Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
2. bře 2016

@klara215 To mě taky, ale bohužel ms mi vždy došla. Radím být v klidu, nespekulovat a nechat se překvapit 🙂

mikejla_a
2. bře 2016

@matysikovad to ti úplně věřím, já to obrecela, malý to nesl líp... a taky jsem myslela, že budou scény, ale párkrát to zkusil, fnukl, ale říkala jsem mu, že mám bobino a už není mlíčko a vzal to perfektně, dva dny a byl klid... a to byl prvotřídní kozomil, usínal jedině při kojení 😀

martina16horysek
2. bře 2016

@klara215 taky ho tam vidím ať jen sílí 😉

crazynaa
2. bře 2016

Ahoj holky! Tak včera nám už bily srdíčka 🙂 odpovídáme 7tt. Dětičky jsou opravdu dvě 🙂 Už jsem z kliniky odeslaná ke svému gyn. za dva týdny už ko u něj . Jinak mi navýšili ještě léky na štítku, kontrolovali i cukr, ten mám 4,4 tak můžeme mlsat 🙂 od včera mi je ale blivno 🙂 tlak mám doma kolem 126/70 což si myslím, že je v pořádku 🙂 Bolí mě břicho, točí se mi hlava, je mi divně od žaludku, a hlavně spím i ve dne 🙂 Tak si to vcelku užívám 😀 😀

mikejla_a
2. bře 2016

@crazynaa super zpráva, jen tak dál 🙂

crazynaa
2. bře 2016

@mikejla_a jen fakt nevim co na ten zaludek. A ten cukr ja nevim, me se zda nizky.

matysikovad
2. bře 2016

@mikejla_a no tak to msm doma raky poradnou kozomilku

dasa.77
2. bře 2016

@klara215 mě taky bolí denně 😉 ..... říkám si,zda jsem třeba neprochladla a není to počínající zánět,ale to bych asi měla výtok. Což nic takového se nekoná. Nejvíc mě bolel 5. a 6. DPO , teď už je to v pohodě

matysikovad
2. bře 2016

Vidim, ze to boleni bricha celomesicne mate taky 🙂 uz mi z toho hrabka od porodu do ovu klid, od ovu bolesti jak na ms...

dasa.77
2. bře 2016

@matysikovad tak u mě to není každý cyklus 😉 , ale tento víc než předešlý, to jsem zase cítila prsa ( na to už vůbec nejsem zvyklá)

monys286
2. bře 2016

Tak tento mesic s Nosifolem.. Posoupnul mi ovu.. ☹ Vcera me hrozne bolelo v podbrisku, coz fakt nechapu ☹

mikejla_a
2. bře 2016

@crazynaa mě dělalo dobře studené, když jsem měla žaludek na vodě, tak jsem nesnesla nic teplého, nebo zkus zazvorovy čaj a taky teď jedu kyselé ve velkém... posledně mi bylo dobře po okurcich a nanuku 😂

valeri10
2. bře 2016

@crazynaa Jeeee tak super. Ale upřimně jsem ani jinou zpravu nečekala🙂.nekde jsem četla ze na tehu nevolností jsou dobre zazvorove lízátka🙂

dasa.77
2. bře 2016

@monys286 ty důležité dny tam teploty chybí

nina8888
2. bře 2016

☹ ty vysoké teploty boli len kvuli viroze☹ takze clostik nepomohl som 8den od ovitrelle takze nemuzu kvuli viroze ani zhodnotit jak teploty stoupali nebo co delali ach jo...skoda no

monys286
2. bře 2016

@dasa.77 jj byli jsme pryc a nechala jsem doma teplomer 😃 merim teprve prvni mesic tak tomu stejne rozumim jak koza petrzeli 😉

mami29
3. bře 2016

Konečně vím, na čem jsem! Hurááááááááááá!

klara215
3. bře 2016

@mami29 ale to ne škoda... vypadalo to nadějně...ms už dorazila?

mami29
3. bře 2016

@klara215 test ani s náznakem, nedávej mi naději, já stejně veděla že přijde, takhle už vím, i kdy 🙂

klara215
3. bře 2016

Já stále stejně zatím

klara215
3. bře 2016

@mami29 ne,test mě ani nenapadl...teploty hovoří jasně...začínám mít pocit,že u mě to dopadne stejně

mami29
3. bře 2016

@klara215 ale prosám tě, ty máš super šance oproti mě, vždyť my mělí poslední sexík 3 dny před ovu, už to byl duvod proč, jsem věděla že nic. A ms mešká jen kvůli posunuté ovu 🙂

matysikovad
3. bře 2016

tak já takhle, žádná ovu ...

matysikovad
3. bře 2016

@klara215 proč házet flintu do žita? 🙂

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 jak jsi na tom ty?

blablabla26
3. bře 2016

Ahojky,

@matysikovad zase na prdlačku,opět 36,7 😒 Takže asi stále nic.

blablabla26
3. bře 2016

@matysikovad to jsme na tom koukám stejně..

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 jj, taky koukám, uplně stejné teploty 😀 😀 😀 ☹

matysikovad
3. bře 2016

@blablabla26 tak já bych hlavně nechtěla protažený cyklus, ale asi bude, nedá se no ☹ no uvidíme zítra

klara215
3. bře 2016

@matysikovad @mami29 mám prostě takové vnitřní tušení,že to nakonec neklapne...už jsem se zklamala tolikrát,že mám pocit,že jakmile se raduju předčasně,nedopadne to...a z včerejšího testu jsem se trochu zaradovala