Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

terka228
4. lis 2016

@luca16 Jo?? No tak uvidím...já to niky neměla ani špinění. Tak krev je taková tměvěstarorůžová....už jsem přemýšlela, jestli založit nový graf...tak já ještě počkám. Děkuju

dyslovka
4. lis 2016

@dasa.77 : takze takovy pohodovy pristup 🙂 to mam tento mesic taky, zprvu jsem se na to tak nejak rezignovane vykaslala a ani kontryhel jsem nepila, mela jsem jen dva ci tri salky, nic vic, dokud mi nejlepsejsi kamaradka ( @linda1234 )neposlala krasny balicek ❤, bylo tam tolik veci, ze jsem proste zacit musela 😀 ale je pravda, ze bt jsem uz tehdy asu 4 dny merila cca. Merim si ji hlavne kvuli ms, protoze to mi vzdycky spolehlive ukaze a to je pro mne hodne dobre. Kolikrat jsem nevedela, kdy presne prijde a nosila jsem preventivne vlozky uz par dni predem (silna ms) a bylo to hrozne neprijemne a tak. Takhle s tou bt presne vim, kdy to prijde, tak aspon k necemu mi to je 😀

marenka1986
4. lis 2016

@terka228 s velkou pravdepodobnosti to bude uhnizdovani. Je to na dobre ceste 🙂 Drzim palce a pak dej vedet, co na to test 😉

terka228
4. lis 2016

@marenka1986 Děkuji za podporu...no, zatím se to víc nerozjíždí, ale jak dlouho můžu při zahnízdění krvácet????

marenka1986
4. lis 2016

@terka228 spis by to melo byt takove spineni nez vylozene krvaceni. Trva tak 1-2 dny, dele asi ne. Ale kazdy to muze mit jinak.

kodyna
4. lis 2016

Holky,prosím o radu. Podle OVU testu a meření bazální teploty ovulace již proběhla. Včera jsem byla u doktora na kontrolní prohlídce a on mi řekl,že mám krásně dorostlou sliznici a folikul 22x24. Že se máme snažit tak za 2-3 dny. tak jsem z toho jelen. Přikládám graf. Zkoušela jsem OVU test,bílo. Akorát mě pobolívá břicho :-/ opravdu nevim,co si o tom myslet

terka228
4. lis 2016

@marenka1986 Dějuju. No jsem zvědavá, ale myslím si, že spíš krvácím...asi to teda bude MZ...asi nějaký vyjímečný cyklus 😒

linda1234
4. lis 2016

@dyslovka ❤️ pro tebe vse zlato ❤️❤️ a ja vim ze to dopadne ❤️

dyslovka
4. lis 2016

@linda1234 : dekuji 😍 i ja pro tebe udelam vse :-* ❤ doufam, ze to dopadne 😍 jinak uz nevim ☹

dasa.77
4. lis 2016

@dyslovka neboj se nic....bude to ještě letos,cítím to v kostech
😅

marenka1986
4. lis 2016

@kodyna ty jo, to je vazne zajimave. Graf mas uplne ukazkovy! Ale doktor je doktor a asi by si nevymyslel, co vidi... Tak bych asi verila doktorovi. Jeste me napada, jestli jsi nemohla mit dve ovulace v tomto cyklu. To se pry take muze stat.

kodyna
4. lis 2016

@marenka1986 tak to by bylo docela vtipný. Půl roku jsem byla bez OVU. a najednou dvě 😃i když lepší dvě,než žádná

dasa.77
4. lis 2016

@kodyna ahoj,já tady četla,že dvě ovulace jsou možné,ale prý bývají pár hodin od sebe,ne několik dní 😉

terka228
5. lis 2016

@marenka1986 Tak už se rozjela MZ....ale zase o to dřív se můžeme snažit 🙂 Snad se tyhle výkyvy nebudou opakovat...

carries
5. lis 2016

@kodyna mohla by to být dvojitá ovulace, ale ty by měly být chvilku po sobě ☹ tak nevím, zkusila bych měřit dál, jestli se to nějak projeví na grafu 🙂

kodyna
5. lis 2016

Taky jsem si teď přečetla,že ovulace jsou od sebe max. 48 hod. Tak teď už to nechápu vůbec ☹

dasa.77
5. lis 2016

@kodyna hele,já jsem přírodní úkaz,který se vymyká snad všem teoriím 😀
takže bych se moc nedivila,kdyby se OPRAVDU stalo to,co vidíme v grafu....zázraky se dějí a doktoři jedou podle starých zatvrzelých tabulek...některé ani moc nezajímá,že může mít někdo ovulaci až kolem 25-30DC. (protože má cykly delší než nalajnovaných 28 dní) a pak v případě otěhotnění si jedou dle své teorie= plod mladší,nesedí podle termínu MS
takže na to skočte....a nechte se překvapit

dyslovka
5. lis 2016

@dasa.77 : no u me asi ne 😀 koukej na muj graf, je to k placi 😀 a co ty, jak jste pokrocili? 🙂 jo jinak ja se prihlasila k darovani vajicek, tak pokud by me to nezrujnovalo, tak bych si nechala nejake sve zmrazit, pokud nejake produkuju 🙂

dasa.77
5. lis 2016

@dyslovka K darování vajíček? Ale pokud Ty chceš darovat,naopak dostaneš zaplaceno,nebo ne? Ale zároveň píšeš o tom,že si necháš nějaké zamrazit. Tak s tím bych počkala,až pokud opravdu budete muset jít na IVF 😉

dyslovka
6. lis 2016

@dasa.77 : dostanu nejake penize za to, ale beru to spis tak, ze zjistim, jestli vubec muzu mit ty deti 🙂 a pokud ano, tak radeji zamrazit zavcas 🙂

kodyna
6. lis 2016

Tak graf zatím takhle..... 😒

dyslovka
6. lis 2016

@kodyna : graf vypada pekne 🙂

kodyna
6. lis 2016

@dyslovka myslíš? Měřim teprve 1. měsíc. Zatim se učim 🙂 moc se zatím neorientuju

dyslovka
6. lis 2016

@kodyna : ja bych rekla, ze urcite 🙂

xvitko13
7. lis 2016

Ahoj holky 🙂 chtěla bych vás poprosit o radu. Chci si měřit bazální teplotu, abych věděla, zda mám vůbec ovulaci, protože se s manželem snažíme (zatím neúspěšně) o miminko. Mám takovou možná zvláštní otázku, přemýšlím nad tím, když si tu teplotu budu měřit teploměrem v pochvě, tak potom ten teploměr dezinfikujete před každým dalším použitím? Aby to bylo hygienické...Trpím totiž dost na gynekologické záněty, tak nad tím přemýšlím...Děkuji 🙂

aluskaasimon
7. lis 2016

@kodyna graf je super 🙂 netestovala jsi?

ywushka
7. lis 2016

Holky tak to se mi to vyvíjí dál...

jullli
7. lis 2016

@ywushka mela jsi pozitivni ovu test? nebo testujes? prijde mi to jako anovulacni cyklus

jullli
7. lis 2016

@ywushka nebo mozna toho 26mohla byt ovu ale tezko soudit hrozne ti litaji teploty..

ywushka
7. lis 2016

@jullli testy jsou u me zbytečnost,čárky mám pořád