Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

werumka
12. únor 2016

@juliemichal Klidně hned, to není navázané na fázi cyklu. Myslím, že bereš všechno, co se dá 😀

crazynaa
12. únor 2016

@martina16horysek dekujuuu ❤❤❤

juliemichal
12. únor 2016

@werumka tak to ano to máš pravdu taky si myslím,že beru vše co můžu 😀 😀 😀 tak snad se to povede a potom vydržím do 8tt a potom dostanu hned ty prášky na udržení 🙂 a myslíš si,že si mám zase měřit BT anebo něco s toho co jsem tu dávala mi na tu BT bude reagovat divně?

werumka
12. únor 2016

@juliemichal Jasně, že měř, bylinný preparáty teplotu neovlivní. Když už jsi do toho tak zainvestovala, tak by bylo fakt na prd, kdybys vypustila sledování 😀

mikejla_a
12. únor 2016

@juliemichal já mám lutealku 12 dní

juliemichal
12. únor 2016

@werumka no tak to máš taky pravdu 😀 😀 a myslíš si,že si mám dávat potom za ty 3 týdny ten kontryhelový čaj anebo ne? 😀 nemá se pít po ovulaci,ale v bylinkářství mi řekli,že ho mám potom pít,ale nechci nic zanedbat 😀 😀

@mikejla_a tak to jsem ráda,že fakt LF 13 dnů je v poho 🙂

werumka
12. únor 2016

@juliemichal Nene, kontryhel se pije před ovulací. Po ovulaci už ne. Takže od 1. dne cyklu až do potvrzené ovulace.

valeri10
12. únor 2016

@crazynaa super.Ještě jednou gratuluji. Moje kosti se nemýlí 😀 . A budeš se s náma ještě bavit nebo půjdeš do nějaké diskuze pro těhotné? 😀 😀

juliemichal
12. únor 2016

@werumka děkuji tak to pít prý nemám ona mi právě řekla,že až po dopití toho čaje a to mám pít od 1DC do 21DC 😀 a potom týden pauza 🙂 takže moc děkuji,nechci nic zanedbat tím,že bych jsem začala pít ten kontryhel 🙂

valeri10
12. únor 2016

@juliemichal a ten kontryhel už piješ? Já teď poprvé tak jsem zvědavá jak mi to zamává s ovu. Jsem ji měla minule zase posunutou dozadu. Hádám, že teď bude zase dopředu 😀

mikejla_a
12. únor 2016

@juliemichal za me bych ti doporucila shatavari...snazili jsme se pul roku a s timto druhy cyklus jsem otehotnela 🙂

werumka
12. únor 2016

@juliemichal Tak to nevim, možná má paní jinou zkušenost 🙂 Ale co vím, tak se používá právě z důvodu, že obsahuje přírodní fytoestogeny a estrogeny jsou důležité v první půlce cyklu. Pak hraje roli progesteron.

crazynaa
12. únor 2016

@valeri10 no jasne ze budu i tady . 😊 vzdyt jste me tak drzeli ty mesice 😉

valeri10
12. únor 2016

@crazynaa A ještě budeme do zdárného konce 🙂

dapaed
12. únor 2016

@crazynaa To je krásná zpráva! Moooc gratuluju!!! Jaký je to pocit? 🙂

juliemichal
12. únor 2016

@valeri10 nene ten kontryhel nepiju 🙂 teď budu pít ten čajík na plodnost 🙂 co mi dali v bylinkářství 🙂

@werumka děkuji jsi hodná,tak to pít fakt nebudu 🙂 aby se to nepokakalo,mám s toho docela strach .)

@mikejla_a jé děkuji můžeš mi prosím poslat odkaz? 🙂 vůbec netuším co to je 😀 a moc ti to přeji 🙂

crazynaa
12. únor 2016

@dapaed jaký je to pocit? Nepopsatelný, hlavně když jste si mysleli, že první iui nemůže vyjít 🙂

mikejla_a
12. únor 2016
juliemichal
13. únor 2016

@mikejla_a děkuji moc 🙂

tak dnes 1DC.

dasa.77
13. únor 2016

@juliemichal mě to připadá,že u Tebe jde vše nějak rychle,další cyklus 😀
takže LF byla 13 dni?

juliemichal
13. únor 2016

@dasa.77 jj to máš pravdu u mě jde nějak vše rychle,utíká to nějak bleskově 😀 a jj LF jen 13 dnů,jinak jsem jí mívala 15dnů a ten 16 den ms došla.

mikejla_a
13. únor 2016

@juliemichal není to jen 13 dní, ta délka je fakt v pohodě 😉

juliemichal
13. únor 2016

@mikejla_a jj to máš pravdu,je 🙂 no aspoň budu mít kratší cyklus 🙂 za to jsem ráda 🙂 a snad bude už teď pravidelný a ne tak jak jsem to měla 28-30DC 🙂

werumka
13. únor 2016

@juliemichal Prosimtě a co je nepravidelnýho na 28 až 30 dnech? 😀 😀

dasa.77
13. únor 2016

@juliemichal 28-30 dní ??? To je krásná pravidelnost,co by za to jiné daly 😀

juliemichal
13. únor 2016

@werumka no pokud se mi to zpravilo tak,že budu mít vždy 28DC tak to bude super 😀 jak mi říkali v caru,tak prý je pravidelná ms 28 dnů 😀 😀 akorát nevím jak to mám počítat dnes jsem 1DC tak mám cyklus 28 dnů nebo 27 dnů? 😀 vím,že jsi mi včera psala,že když dostanu ms po 18 hodině anebo na druhý den,tak,že mám LF 13 dnů 😀 ale nevím jak je to s tím cyklem zda mám 27DC anebo 28DC 😀

dasa.77
13. únor 2016

@juliemichal tak teď byl 27

juliemichal
13. únor 2016

@dasa.77 no tak to je taky pravda jak jsi mi psala kolik DC máš ty tak můžu být ráda,že mám takto ms 😀 😀 ale jak mi říkali v tom caru,jak jsem už psala tak,že je pravidelný cyklus,když máš ms co 28 dnů 😀 😀

juliemichal
13. únor 2016

@dasa.77 děkuji 😀 jsem si myslela,že teď byl 28DC,ale nějak mi to nevycházelo 😀 😀

werumka
13. únor 2016

@juliemichal To je fakt magoriáda ta dnešní doba. V CARu říkaj spousty věcí 😀 Oni by byli nejradši, kdyby všechny ženy ovulovaly přesně 14. den cyklu a pak jim po 28 dnech přišla menstruace. Ovšem asi by je někdo měl upozornit, že to, co je normální při braní antikoncepce, není úplně normální v běžným životě. Rozptyl tří dnů je naprosto normální a nevím, co by chtěli víc.