Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

petulle1986
15. črc 2016

@monishkam ja jsem dneska jen 6dpo takze spis to nebude tak horke ale prikladam foto

dasa.77
15. črc 2016

@petulle1986 ovulační test s výraznou druhou čárkou v této fázi cyklu je docela běžný jev. (ve fázi v jaké jsi teď ty)
Pokles cca 4-5. DPO mívám pravidelně..... nidační pokles většinou bývá o pár dní později (cca až 8-9.DPO 😉

ttm
15. črc 2016

@digisek Já tam ovu nevidim vůbec. Teplotní vzestup po šesti nižších tam není, podle mě anovulační cyklus.

digisek
15. črc 2016

@ttm no to asi ne, doktorka mi ovulaci potvrdila, ze probehne, dominantni folikul tam byl videt uz 8dc.

ttm
15. črc 2016

@digisek To neznamená, že opravdu praskl a ovulace byla. Podle pravidel symptotermální metody v tvém grafu ovu není...

petulle1986
17. črc 2016

Ahojte devcata tak u me grafik docela pekny ale tt negativni.jsem 8dpo no testla sem nevydrzela a samozrejme bilo 😃 nevim co jsem cekala

monishkam
17. črc 2016

@petulle1986 moc hezky, 8dpo je brzo 🙂 uvidis, jeste ma cas se ukazat 🙂

petulle1986
17. črc 2016

@monishkam jj ja vim ale vis jak nedalo mi to 😃 uvidime ikdyz radeji s tim nepocitat

monishkam
17. črc 2016

@petulle1986 mam podobny graf a tsky odpocitavam dny kdy muzu zkusit test 🙂 a co zkusit ovulacni, jestli sili?🙂

petulle1986
17. črc 2016

@monishkam tak ukaz grafik 😃ktery jsi dpo?no ovu test uz nemam takze nebudu delat pockam na zitra udelam dalsi tt 😃

monishkam
17. črc 2016

http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f
Jen mi tam chybí ten pokles. Ale strasně mě bolí napravo, jde mi to až do kyčle a záda dole :(

petulle1986
17. črc 2016

@monishkam no to mas krasny grafik a pokles nevadi ze nemas 😃 taky me bolelo napravo a zada taky silena bolest ted uz to ale prestalo

monishkam
17. črc 2016

@petulle1986 Taky tě bolelo stejně? Tak to je třeba dobrý znamení ;)

petulle1986
17. črc 2016

@monishkam nj bolelo me to cca 2,3den po ovulve ale tak ze sem pochybovala uz normalne o tom ze ovu byla,mela s pocit ze jeste jen bude.bolest v krizi byla tez neprijemna dost me to stvalo ale jak rikam uz neboli.uvidime co bude 😃

terka228
17. črc 2016

Ahoj holky, prosím asi je ještě brzy, ale i přesto nedá se odhadnout, jestli odpovídá ovulace podle ovutestů a grafu??? Asi ještě musím počkat, že ? Jen leží mi to v hlavě....kalkulačky mi ovu vždy vypočítaj na půlku cyklu....podle testů ji mám většinou o 1-2 dny dříve. Teď mě i v pátek večer bolelo břicho a v sobotu během rána to přešlo. To asi odpovídá tomu , že 12.DC byl pozitivní, že? Zajímalo by mě , jestli to mohlo vyjít...sex byl v pátek večer a v noci z pá na so asi kolem 4. hod ráno ( syn se vzbudil, proto to vím 🙂 ). Ze soboty na neděli už sex nevyšel bohužel.

petulle1986
18. črc 2016

Caute holky tak ja asi nic.dneska zaclo bolet rano bricho jak na ms :(

pavlinka65
18. črc 2016

@petulle1986 Břicho tě může bolet i když jsi těhotná 🙂 Graf je krásný, zkus test 😉

petulle1986
18. črc 2016

@pavlinka65 ahojik.grafik sice vypada stejne ale test 9dpo bily.takze ikdyz je mozna brzy jsem uz skepticka.ty bolesti mi nepridali na nadeji.to cekani ke na zblazneni 😞

marrouc
18. črc 2016

@petulle1986 graf mas ukazkovy. Az 12dpo bych zacinala byt skepticka 😊

pavlinka65
19. črc 2016

@petulle1986 Na test je ještě brzy 🙂 a jestli jsi těhotná,tak na bolesti v podbřišku si začni zvykat 🙂

terka228
20. črc 2016

Ahoj holky, tak můj grafík se s tou ovulací už vyrýsoval, tak uvidím dál... 🙂

smetanovak
25. črc 2016

Holky dnes me začalo bolet břicho jako vaječníky (přesně jako kdyz jsem měla ovu 18 den ale vy minulých měsících tento měsíc nic) dnes jsem 32 Dc a připadá mi ze test tmavne.? Je to možné mít takhle pozdě ovulaci? Děkuji za názory. Vkládám i graf.

shega
27. črc 2016

Pridavam svuj graf. Dnes je termin MS, ale teplota jde nahoru 😕 obcas mam bolesti jako pri MS asi dva dny. Behem cyklu jsme se nechranili pouze si davali pozor. Co si o tom myslíte? Na snaženi se chystame přisti cyklus. Graf si dělam třeti cyklus, tak se ještě učím co a jak.

terka228
28. črc 2016

@shega ahoj, už jsi dnes dělala testík???? Co tvůk graf, je pořád nahoře?? 🙂

terka228
28. črc 2016

Tady je pokračování mého grafu...tak ještě se držím 🙂 Dnes jsem zkoušela test, samozřejmě sněhobílo 🙂 Snad je ještě brzy, uvidíme, jaké budou další dny 🙂

shega
28. črc 2016

@terka228 test jsem nedělala teplota dnes klesla na 36,3 tak nevim a ms nikde

terka228
28. črc 2016

@shega aha 😒 ....tak to mě mrzí.....já mám termín mz v neděli, tak taky čekám, jestli zítra klesne, tak je to jasný...

shega
28. črc 2016

@terka228 tak mě to zatim, nevadi jeste se nesnazíme 🙂

valeri10
28. črc 2016

@smetanovak možné to je ze bude ovu až teď později.ja ji měla cca před čtvrt rokem posunutou o týden.chodila jsem na utz takže to na 100 procent vím že byla posunuta.

bluee
28. črc 2016

Ahoj holky chci se zeptat co si myslíte o mém grafu.zacala jsem s grafem poprvé v červnu.. Asi kolem 22 DC jsem začala 5 dní špinit ale už je 52 DC a menstruace stále nikde. Myslíte že je to nějaká hormonální porucha?vubec nevím zda dochází k ovulaci.. Zkoušela jsem testovat, nejsilnější byla 29 DC ale čárky nebyly stejně tmavé.. Díky za odpověď.