Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

snowbee
12. pro 2017

@vendelinka08 tak to mi rekni jak😉

vendelinka08
12. pro 2017

V dobe kdy uz jsem mela po ovulce a myslela jsem ze mam neplodne dny...a sup..bylo to tam.

fanunka
13. pro 2017

@dasa.77
@snowbee holky díky. Do té doby než mi řekli, že už se nebude mrazit jsem si byla na 100% jistá jako nikdy že to je tutovka 🙂 prostě maximálně pozitivní a fakt jsem to cítila 🙂 jenže pak ta sprcha. No dneska jsem 5. den po vložení 4denního embrya. testovat bych měla příští pátek 14.den - říkají že kdybych testovala dříve že bude test pozitivní jak jsem plná těch hormonů, že dříve to nemá smysl.

snowbee
13. pro 2017

@fanunka drzim palecky strašně moc,at mate ty nejkrasnejsi vanocni svatky😉..
A boli te neco neno nejake priznaky?

fanunka
13. pro 2017

@snowbee nene nic vůbec nic 🙂 jen teda docela únava ale to jsou vedlejší účinky utrogestanu který beru v maxi dávkách 🙂 a teď už jsem i docela psychicky v poho v pondělí jsme měla mega krizi hrozná schýza 100x horší než PMS ale dnes už cajk 🙂 od zítřka mi začíná dovolená 18 dní volnaaaaaaaaaaaaaaaaaa jupíííííííííííííííííí

snowbee
13. pro 2017

@fanunka dovolenou zavidim...ja uz mam po a jedu az do vanoc...a i pres vanoce...uvidim jak bude pokracovat bt.....

fanunka
14. pro 2017

@snowbee tak co tvuj graf? Porad se pekne drží vysoká teplota?

snowbee
14. pro 2017

@fanunka ahojky muj graf vcera spadnul o 0.1 stupne a dnes je teplota zas vyssi...jako predchozi dny ...cekam kdy mi zacnou pms a ono zatim nic.jen mam obcas takove pichani v deloze..nekdy az neprijemne..jsem dnes 8 dpo

fanunka
14. pro 2017

@snowbee tak se třeba zadarilo

vendelinka08
14. pro 2017

holky, jaká je pravděpodobnost otěhotnění 3dny před ovulací? asi moc velká šance není, že? s tímto totiž zkušenost nemám, spíše až po ovulaci. Ale ptám se, jelikož jsem myslela, že budu mít ovulku o hodně později a tudíž i plodné dny později... a tak jsme to to nechali být a teď jsem zjistila, že tento cyklus budu mít asi kratší a ovulace byla asi ten 14den cyklu a 11 den cyklu byl nechráněný sex.

dasa.77
14. pro 2017

@vendelinka08 3 dny před ovulací je to v pohodě. Klidně se může zadařit,spermie tam čekají několik dní. Záleží,jak kvalitní a čilé jsou.😉 Z toho pak bývají většinou holčičky 🙂
Navíc pokud dobře čtu,tak už jednu takovou zkušenost máš,ne? To jsi si myslela,že už máš dávno po ovulaci.Ale bylo to jinak. Takže jak vidíš,o přesné načasování vždy až tak nejde.

kikwita
Autor odpověď smazal
Zobraz
myjusiatko
14. pro 2017

Tak ja tento mesic jen matne tusim. Jsem nemocna. Uvidime, kdy dorazi menstruace.

dasa.77
14. pro 2017

@myjusiatko a třeba uvidíme,že nedorazí 😉

vendelinka08
14. pro 2017

@dasa.77 právě, člověk si myslí, jak už má své tělo přečtené... ale příroda je mocná. Normálně mívám ovulaci až kolem 20DC, takže jsem byla úplně v pohodě, když jsem byla teprve 11den cyklu, jenže jsem měla bolesti jak blázen a už mám zase poovulační teplotu. Tak jsem se trochu spletla. Mimčo neplánujem, nicméně by nám nevadilo. Tak uvidíme....

janickazabicka
14. pro 2017

Ahojky holky jak se máte. Pardon že jsem trochu mimo, ale nějak nestíhám. V práci je to na palici. Zítra 4 dvanáctka. Asi tam sebou někde seknu! . Už to moc nedávám. Ode dneška opět měřím.. Tak uvidíme. Snad budeme tento měsíc chytřejší a nadělíme si ten vánoční zázrak 😘😘 ovu by mohla vycházet kolem štědreho dne. Jinak v dr.MAXovi teď mají akci 2+1 zdarma na max výrobky. Tak jestli někdo něco chcete je pravý čas. 😁

svaska
15. pro 2017

Ahoj, taky sem tu po delší době. Tak já tento měsíc takto. No jsem z toho houby chytrá a čekám zda teplota půjde dolu a bude MS, nebo nahoru a pak nevím zase nic a uvidím co z toho bude a jak dlouhý to bude. Předpokládám podle všeho že OVU byla v den nejnizší teploty, ovu testy jsem začla dělat až později, mám dlouhé cykly a nepočítala jsem že by tento byl normální (teda to se neví zda bude 😀 😀)

myjusiatko
15. pro 2017

@svaska tady jeste ovulace nebyla.

svaska
15. pro 2017

@myjusiatko no tento měsíc bude asi divokej, měla jsem anginu, ted 3 týdny napíchaný ATB aby se mi to nevrátilo a dneska bych řekla že už zase na mně něco leze.... malý ma anginu teď, tak se z toho asi nevyhrabeme ☹. Ale podle všech příznaků bych řekla ovu 18 DC i když já už nevěřím fakt ničemu ☹

myjusiatko
15. pro 2017

@svaska hlidas si i cipek? Dle neho ja poznam nejlip, zda byla. Jasne, teplota, hlen. Ale cipek je vzdy takove potvrzeni. Teoreticky mohla byt 13.12. Ale to uvidis az zitra, zda se bude teplota drzet nahore. 4.12. byt ovulace nemohla, teploty predtim jsou prilis vysoke. Jedine, ze by byly ovlivnene tou nemoci.

svaska
15. pro 2017

@myjusiatko No bude to tento měsíc asi dost zkreslené, malý anginu tak jsem toho několik dní teď taky nenaspala, uvidíme co to hodí a co dál, už začínám mít deprese, že se snad taky nedočkáme 🙂

fanunka
18. pro 2017

Holky zacinala jsem tu s vami a pak jsem to vzdala a sla na IVF a dnes jsem 10.den po embriotransferu a heleďme 3 roky cekani 3 IVF uff

svaska
18. pro 2017

@fanunka Obrovská gratulace.... a krásného Ježíška 😀

fanunka
18. pro 2017

@svaska vid zazraky se deji 🙂

karin1712
18. pro 2017

@fanunka juuu strašně moc gratuluji. Já byla dnes u dr. Potvrzeno těhotenství a srdíčko nám bije. Dnes dle utz 6+3tt.

fanunka
18. pro 2017

@karin1712 paráda!!!

myjusiatko
19. pro 2017

Damy, ja tento cyklus takhle.

dasa.77
19. pro 2017

@fanunka kde máme dnešní test?

skripmart
19. pro 2017

@myjusiatko tak ono to nakonec nedopadlo??

myjusiatko
19. pro 2017

@skripmart bohuzel. Asi to byl vadny test nebo nevim.