Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pavlinpaj
22. únor 2016

@luidisek dekuji 🙂

juliemichal
22. únor 2016

@pavlinpaj není vůbec za co zlatíčko 🙂 už by se to někomu s nás mohlo konečně povést 🙂 no snad ms nedorazí 🙂

pavlinpaj
22. únor 2016

@juliemichal ty si to taky zaslouzis už konečně. A jak jsi teď vůbec na tom

juliemichal
22. únor 2016

@pavlinpaj děkuji moc jsi zlatíčko 🙂 já jsem dnes 10DC a čekám na ovulku 🙂 tak snad tu už konečně bude 🙂 jinak jsem už tento cyklus chtěla jít do IUI,ale dr mi to ještě zakázal a řekl,že můžu jít další cyklus.no další cyklus mám dojít po ms na kontrolu po tom potratu tak uvidíme zda mi schválí IUI anebo ne 🙂

andik.cz
22. únor 2016

@luidisek No ale jestli jsi měla pozitivní ovutest 17DC, tak ten den rozhodně ovu neproběhla, ale až později, nejvyšší hodnota LH není v den ovulace, ale cca den až dva před. Tlustá růžová čára je OVU. http://merenibt.xf.cz/ovutesty.html

pavlinpaj
22. únor 2016

@juliemichal tak třeba tam nebudeš muset jít 😉 a když jo, tak ti budu moc držet pesti 🙂 pak děj vědět. Klido i do soukromých

juliemichal
22. únor 2016

@pavlinpaj no uvidíme zda se to povede anebo ne 🙂 teď piju čaj na neplodnost,tak se necháme překvapit 😀 jinak ty mi taky dávej vědět jak na tom jsi 🙂 jsem ráda,že jsem tu na tebe narazila 🙂

luidisek
22. únor 2016

@andik.cz Jj, to vím. Posnaženo máme obden, tak snad z toho něco bude a brečím zatím zbytečně 🙂

pavlinpaj
22. únor 2016

@juliemichal kdo ví... Moje mamka nemohla otěhotnět 3 roky a když pila čaj na neplodnost, tak druh měsíc se povedlo 😉 zda opravdu pomohl... To neví,ale náhoda? Dam vědět. 🙂 Dekuji za podporu

mikejla_a
22. únor 2016

@luidisek jenže ovulak můžeš mít pozitivní i dva dny před samotnou ovulaci... škoda že tam máš vynechane to měření zrovna v docela důležité době

juliemichal
22. únor 2016

@pavlinpaj jé tak to je krásné a to jsem nikde o tom čaji si nemohla nic přečíst,protože jsem to nenašla 😀 no to by bylo super kdyby se to povedlo 🙂 a není vůbec za co,já ti taky děkuji zlatíčko 🙂 a moc se těším na tvůj pozitivní testík 🙂

mikejla_a
22. únor 2016

@luidisek jinak by tomu odpovídalo i to, žes to nedostala tak, jak jsi předpokládala

mikejla_a
22. únor 2016

@luidisek a ještě... u grafu píšeš, že máš 2 dny do MS a v dalším prispevku, žes to dnes měla dostat...

luidisek
22. únor 2016

@mikejla_a dle grafu 2 dny do MS, ale jinak je dnes 28 DC, jen minulý měsíc se mi zpozdila kvůli rozhozeným hormonům

andik.cz
22. únor 2016

@luidisek 2dny dle grafu, který je špatně... Už jen to, že tam máš vyznačenou OVU vden teprve pozitivního testu a 28DC přece neznamená předpokládaný den MS! 😉

luidisek
22. únor 2016

@andik.cz jasne, ted uz to beru s rezervou, ze se snad jeste neco objevi... MS mam vzdy jako hodinky 28 DC, krome toho minuleho mesice... Kazdopadne diky za rady a uvidim 🙂

luidisek
22. únor 2016

@mikejla_a
@andik.cz tak opravuji a doplňuji, že test byl pozitivní 16 DC a proto graf vyznačil 17 DC

mikejla_a
23. únor 2016

@luidisek no dobře, ale stejně je ten pokles 20dc docela dost, to by prostě po ovu nemělo být... ale kolečko máš prázdné, takže jsi nemerila za běžných podmínek, takže kdoví...

crazynaa
23. únor 2016

Tak opravdu dvě 🙂 oba odpovídají 5+3tt špiním, ale dnes už dr neviděl ani hematom, a říkal, že takové špinění může být pořád 🙂 hcg 12600

valeri10
23. únor 2016

@crazynaa Tak mě to bylo jasné už minulý týden, že čekáš dvě 🙂

dapaed
23. únor 2016

@crazynaa To je paráda!!!! 🙂 Dvojité štěstí! 🙂

dasa.77
23. únor 2016

@crazynaa nebýt toho,že píšeš DVĚ, podle UTZ bych si myslela,že TŘI 😀
hematom už není,skvělé

martina16horysek
23. únor 2016

@crazynaa krásné 😉 jen tak dál ať je vše v pořádku

mikejla_a
23. únor 2016

@jankadvor a jak ty jsi vlastně dopadla? 🙂

mikejla_a
23. únor 2016

@crazynaa super, báječné... ale nevím podle čeho valeri soudila dvě, testy ti silily tak normálně, mi přijde 😉

valeri10
23. únor 2016

@mikejla_a ja měla nějakou predtuchu nebo co🙂

jankadvor
24. únor 2016

@crazynaa Jůůů. Nádhera, gratuluji a ať jste zdraví 🙂

valeri10
24. únor 2016

Abych nevyšla ze cviku. Můj anovulační graf 😠

andik.cz
24. únor 2016

@valeri10 Ještě se to může zvrtnout ;) i teď mám někdy OVU 24DC - 27DC a dřív jsem mívala i později, když jsem měla cyklus přes 40dní.

valeri10
24. únor 2016

@andik.cz no já teď poprvé po třech cyklech neměla clostil a pila kontrhyel tak si myslím, že mi tohle udělalo totální bordel v cyklu. 15DC jsem byla na utz a mudr neviděl žádný dominantní folikl. řešila jsem to v jiné diskuzi tak když už jsem byla u toho grafu tak jsem ho sem šoupla 😀