Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

soussan
24. bře 2016

@petulibiii Takže může a nemusí, je to 50/50 jako se vším 🙂 Ale myslím že to holky vystihly, důležité je kdy pokles nastal. Ve které fázi cyklu. 5.-11. den po ovulaci to může být hnízdění oplodněného vajíčka, ale pak by se měla teplota zase vyhoupnout nahoru.

pekkaa
24. bře 2016

@nita1984 jj, to nebyla reakce na tebe😉..
Ale muze byt i pozdeji. Byva 5-11dpo. Ja mela treba 9 dpo nidacni pokles...

petulibiii
24. bře 2016

@pekkaa nejhorší je to čekání ....

wmarliesw
24. bře 2016

Ahoj holky, můžu se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti jak se vyvíjí BT při případné cystě? Snažíme se rok o mimčo, měřím svědomitě teplotu a můj cyklus bývá jako hodinky, ovu 14DC, LF 14 dní, max jeden/dva dny vše posunuto ale LF stabilní 14 dní. Momentálně mám 3 dny zpoždění, TT i krev negativní, takže těhotná nejsem. Teď jsem poprvé stimulovala na IUI Tamoxifenem (něco jako Clostík) tak si říkám zda nemůžu mít cystu. Nikde nic nebolí, MS se, dle mého, stále nechystá ....

matysikovad
25. bře 2016

@wmarliesw kdybys nestimulovala a nebYla na i,tak bych rekla,ze ovu byla az 18 dc a ms by mela prijit zitra nebo pozitri . mrzi me,ze vam to nevyslo ☹

matysikovad
25. bře 2016

@nita1984 tak jak,ms prisla? Tak jsem tomu tvemu grafu verila !! ☹

matysikovad
25. bře 2016

@petulibiii dost by ti mohli pomoct krivky merenibtx ,tam jsou krasne vyditelne poklesy na ms a poklesy nidacni. tak kukni

nita1984
25. bře 2016

@matysikovad zatím lehce, ale pomaličku je tu....

petulibiii
25. bře 2016
petulibiii
25. bře 2016

@matysikovad v pondělí jsem měla asi ovulaci podle ov testu..a moc pozde mi jde teplota nahore

wmarliesw
25. bře 2016

@matysikovad děkuji za odpověd. Jo máš pravdu, normálně bych taky řekla 18DC, ale před IUI dělala doc UTZ a oba folíky praskly (takže i IUI bylo asi pozdě, i když se říká, že vajucho je schopné oplodnění až 18hod po ovulaci). Nedá se nic dělat, jedeme dál. Dnes teplota mírně klesla, tak snad už mrcha dorazí 😠

matysikovad
25. bře 2016

@wmarliesw ☹ pujdete do dalsiho?

matysikovad
25. bře 2016

@petulibiii ovulacni vybeh teplot tipuju na 22.3. Ovu mohla byt klidne 23.3.

jankadvor
25. bře 2016

Můj graf dnes 🙂

matysikovad
25. bře 2016

@jankadvor to vypada vic nez dobre!!hlavne ten w vytok 🙂

nita1984
25. bře 2016

@matysikovad jako pořádně se MS ještě nerozjela, zatím spíś krvavý hlen... ale myslím, že je to jasné...

matysikovad
25. bře 2016

@nita1984 a teplota uz zustala dole,?

nita1984
25. bře 2016

@matysikovad přiznám se že jsem dneska neměřila... stejně by to nemělo vypovídající hodnotu, měla jsem šílenu noc, skoro jsem nespala.

matysikovad
25. bře 2016

@nita1984 aha,tak neva.

petulibiii
25. bře 2016

@matysikovad Ahaa..no tak snad nějaké mršky u vajíčka počkaly ;)))

wmarliesw
25. bře 2016

@matysikovad už ne, bylo to naše 2 IUI (poprvé se stimulací). Máme už za sebou i IVF, bohužel neúspěšné. Snažíme se přes rok, jsme i v CARU, nenašli příčinu proč to nejde, všechny výsledky včetně imuna a genetiky máme v naprostém pořádku. V červnu chceme druhé IVF do té doby jen snažení doma. Je mi už 35, takže není nač čekat ...

jankadvor
25. bře 2016

@matysikovad No, mám Tam pořád vlhko a trochu lepkavo 🙂 Zítra mě čeká UTZ a krev (HCG), tak uvidím co bude. Snad jen dobré zprávy 🙂

racek26
25. bře 2016

@jankadvor držím palečky 🙂

jankadvor
25. bře 2016

@matysikovad Jinak mi od včera od 21.h asi do 6.h ráno bylo pěkně zle, šíleně mě bolela hlava a dneska mě pobolívá břicho, ale spíš trávení, ne MS (takový ten pocit nausei).

racek26
25. bře 2016

@wmarliesw blahopřeji k těm dobrým výsledkům, u nás to dopadlo tak, že se musí partner léčit undestorem, který se přestal vyrábět ..., hlavu vzhůru 🙂

racek26
25. bře 2016

@jankadvor graf vypadá nadějně, snad to vyjde ;)

jankadvor
25. bře 2016

@racek26 Docela by mě zajímalo jak vypadá těhu na začátku na prvním UTZ? 🙂

dasa.77
25. bře 2016

@jankadvor jak? může být vidět a nemusí být vidět vůbec nic..... je to otázka pár dní navíc ...... taky každá to má jinak 😉
ale určitě najdeš na netu spoustu fotek z UTZ (někde bude jen tmavá tečka,někde oválná bublinka a jinde už i žloutkový váček)

racek26
25. bře 2016

gestační váček 🙂 , tak přeju krásnou tečku nebo bublinku ;)

jankadvor
25. bře 2016

Děkuji holky. Taky doufám, že tam něco krásného najdeme. Budu zítra už 39.DC 🙂 Tak jsem strašně zvědavá, a modlím se, aby to nebyla cysta.