Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

misina01
28. črc 2016

@bluee řekla bych, že anovulák, měla jsem to stejně po vysazení HA a po 66 dnech jsem si šla pro vyvolávačku 🙂

bluee
28. črc 2016

@misina01 ja prave HA neberu ale v lonskem roce jsem mela menstruaci jen 3x a s novy rokem se to zlepsilo a na konci kvetna jsem byla u doktora a rikal vse na jednicku takze nevim, ale je fakt ze jsem najela na zdravou stravu kvuli kvasince a k tomu jsem mela stres... k dortorovi jit ted nemohu ziji mimo CR

ttm
28. črc 2016

@bluee Je to anovulační (minálně doteď tam ovu nikde nevidím). Uvidíš další cykly, jestli u tebe ovulace vůbec probíhá. Ale pokud jsi měla za loňský rok menstruaci jen třikrát, tak mi to tedy normální nepřijde.

bluee
28. črc 2016

@ttm mela a to jsem byla na vysetreni z krve u dvou doktoru ale vse v poradku krome teda toho ze se netvorila sliznice a hromadily se folikuly ( spis to bylo stresem z prepadeni, rodine problemy, kvasinkou a stres v praci) ale od ledna jsem zacala menstruovat kazdy mesic a v kvetnu jsem byla na prohlidce a doktor rikal ze uz je vse na jednicku no a v cervnu jsem dostala menstruaci a taky jsem zacala resit kvasinkovou dietu + opet nejaky stres z prace tak jestli to nema treba nejaky vliv

werumka
28. črc 2016

@bluee Podle me je tam ovulace někde kolem toho 43.dne, od te doby jsou ty teploty stabilně o neco vyšší. Ale přesný den vzestupu se tam určit nedá.

ttm
28. črc 2016

@bluee
@werumka Koukám, že jsem na ten graf koukla do toho 43DC a že pokračuje už jsem si nevšimla. Škoda, že tam tolik teplot chybí, jinak by se asi fakt dalo říct, že kolem toho 43DC (nebo trošku později) ovu mohla být 🙂
Stres na to určitě vliv mít může, mně třeba ve zkouškovém cyklus dělal neskutečné věci 😉

bluee
28. črc 2016

@werumka
@ttm
já jsem poté přestala měřit a teď jsem zase začala... už 2 týdny mě bolí břicho jako bych to měla dostat a pořád nic 😖

werumka
28. črc 2016

@ttm Přesně tak, stres a únava dokáže cyklus pěkně protáhnout...

werumka
28. črc 2016

@bluee Je možné, že jsi měla třeba před deseti dny ovulaci, pak by měla odteď do týdne menstruace přijít.

bluee
28. črc 2016

@werumka no je to možné tak já to budu teď poctivěji měřit a uvidíme .. děkuji moc za odpověď 🙂

bluee
2. srp 2016

@werumka asi to tak bylo jak jsi psala protože jsem to dneska dostala

werumka
3. srp 2016

@bluee Tak nakonec aspoň poloviční úspěch 🙂 Těhotenství to sice nebylo, ale ovulace došla. Tak ať už je tenhle cyklus klidnější 🙂

bluee
3. srp 2016

@werumka tak my se zatím ještě nesnažíme, ale už teď zkouším měřit a testovat ať poznám své tělo ... Snad se to zlepší 🙂

dreana
4. srp 2016

Krasne rano holky, u me zadne dobre zpravy. Teplota konstantni a OVU test ztratil i toho ducha co mel vcera. :-/

terka228
4. srp 2016

Ahoj, stejně bych to ještě nevzdávala..a aspoň bych tedy měřila. Ať víš, jestli ovulace opravdu vůbec nebyla, nebo jestli byla později 🙂 Určitě to ještě nevzdávej 🙂

dreana
4. srp 2016

@terka228 ja te zboznuju za ten optimismus 🙂)) jinak ja se nevzdavam, beru gynex i kontryhel. Merim i testuju. Jak sem rikala vcera manzelovi, ja ze sebe tu ovulaci proste vymlatim !!

terka228
4. srp 2016

@dreana tak je to super 🙂 😀

marrouc
4. srp 2016

@dreana ja mam ovulaci kolem 13dc pri 28dennim cyklu a minuly mesic podle teplot byla az 17dc,takze je jeste sance zw bude dyl.

dreana
4. srp 2016

@marrouc ja spis nevidim sanci v tom ze ty ovu testy jaou vylozene negativni. Zadny duch nebo sileni

dreana
5. srp 2016

Ahojky holky. Testy stale negativní a teplota pořád to samé ☹

terka228
5. srp 2016

Ale stejně ještě může přijít... 🙂 Držím palečky 🙂

jarmulka
5. srp 2016

Holky, nemůžete mi někdo,, namalovat,, těhotenský graf??? Mně vychází jen ty, co končí MS.... grrrr.... Za pár dní přijde ta nezvana 😀 :'-(

jarmulka
5. srp 2016

@dreana určitě je stále na OVU čas!!!! Nevzdávej to

dreana
5. srp 2016

@jarmulka ty mas krasne vyrovnane teploty 🙂)

terka228
5. srp 2016

@jarmulka Prosímtě....máš nádherné teploty 🙂 flintu házej do žita, až ta nezvaná skutečně přijde...protože přijít vůbec nemusí.... 😀 Držím všechno co můžu!!! 😀

jarmulka
5. srp 2016

@dreana no mně právě ty mé teploty přijdou úplně čitelné - lehce předpovídatelné, takže s jistým koncem v podobě nezvané MS 😠 😖

dreana
5. srp 2016

@jarmulka pořád máš vysoké teploty, takže nemužeš poznat že by MS přišla 🙂

petulle1986
5. srp 2016

Ahojte devcata moje tak po otrepani z ms sem zpatky.jak se vam vede co nove tehulky?😃samozrejme potrebuji i poradit kdy cca podle vas nastane ovulka nebo abych to rekla spravne za jak dlouho cca myslite ze bude ovu testik pozitivni 😉kujuuuu

jarmulka
5. srp 2016

@petulle1986 ahoj, podle rychlosti sílení, bych řekla, že pozitivní bude pozítří a OVU bude pak následně cca za 24-48 hod na to... ale je to jen odhad 🙂

smetanovak
6. srp 2016

Holky tak ja uz jsem asi blázen ? 44Dc od rána me bolí pravý vaječník ze nemůžu skoro ani chodit 😀je toto normální? Takhle dlouho?