Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

krista1
14. bře 2013

@denisa87 I když si neměřila celý cyklus,každá žena má jiný graf,je jich více druhů a tady z toho vypadá,že ste se řádně snažili,to že jsi těhotná si myslím z toho důvodu,že ti ukázal ovu test pozitivní výsledek i po ovulce,už jsem o tom hodně četla a je to jak jsem ti psala,navíc ten výtok může značit uhnízďování,držím moc pěsti🙂 snažíme se o mimi 2 a půl roku a už jsem toho za tu dobu přečetla a zjistila jsem,že plno těhotných toho má hodně společného ze začátku,takže věřím,že ti to vyšlo,hodně štěstí 😉
@11miuska11 Aha,já jsem si myslela,že to má vliv na otěhotnění,ale pokud tvůj doktor tvrdí,že ne,tak snad má pravdu,tak to držím pěsti,ať je brzy ovulka 😉

denisa87
14. bře 2013

@krista1 chcela som merat cely cyklus,ale mala som horucky tych par dni co som vynechala,nemalo to vyznam,skakala mi az na 39 😒 po tom vytoku uz ziadne stopy,uz to nemam 😉 my sa o druhe snazime 2 roky,skoro rok s ovu testami,a teraz som zacala s grafom,tento je prvy 😝 dakujem ti,no este si musim pockat na riadne kolajiská 😀 a prajem aj tebe nech sa cim skor podarí mimi,drzim palceky 🙂

11miuska11
14. bře 2013

@denisa87 ja si myslim, ze ovulka bola niekedy 22 az 24 DC 🙂 strasne drzim palec 🙂

aurora88
22. bře 2013

http://www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota moj prvy graf 🙂 co myslite?bude ztoho nieco?🙂

denisa87
22. bře 2013

@aurora88 nevidíme ho,nemas to nastavene na verejne 🙂

jitnik
25. bře 2013

Ahoj holky🙂 Tak příjemnou zábavu u mých grafů🙂))
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/JitulkaH/gra...

miru001
4. dub 2013

AHOJ,
my se o prazdninach zacneme snazit o druhe mimi, tak uz zhavim teplomer 😉
www.fertilityfriend.com/home/401cf3

sarriku
9. dub 2013

Holky, mám dotaz, může těhotná naměřit vyšší teplotu i přes den nebo jenom ráno vycházející z bazálního metabolismu?

lumiga
9. kvě 2013

Tak přidávám svůj - co myslíte?

beandy
14. kvě 2013

Holky myslíte že je cyklus anovulační? Jsem zoufalá, potřebuji radu. ☹ Děkuji..

beandy
14. kvě 2013

@lumiga Vypadá to na ovulku toho 6.5. 🙂

miru001
14. kvě 2013

@beandy taky bych typla šestého 😉

beandy
14. kvě 2013

@miru001 Že jo? Holky mě straší že bych mohla mít anovulační cyklus protože to mám takový divoký, tak já nevim.. 😒 Ale MS už dva dny nedošla, testovat budu zítra. Třeba se mi jen posunul celý cyklus že ještě nedorazila?? 😒

lumiga
14. kvě 2013

@beandy tak se necháme překvapit, jestli z toho něco bude :o)

miru001
15. kvě 2013

@beandy No, zase podle mě, pokud byla ovulace toho 6., tak by bylo na MS teda brzy 😎 Teda zase podle toho, jak dlouhou míváš fázi po ovulaci (od ovulace do MS - ta by měla být každý cyklus cca stejná)

beandy
15. kvě 2013

@miru001 No právě že sem byla v březnu na kyretáži a nevim jak teď mám dlouhý cykly.. 😒 No budu muset čekat, na testování je brzo. Teď jsem 9DPO jestli byla ovulka toho 6.5.

miru001
15. kvě 2013

@beandy testovala bych nejdříve 11.DPO 😉

beandy
15. kvě 2013

@miru001 Už 4 lidi mi řekly, že si myslí že to je anovulace.. tak s ničím počítat nebudu.. 😒

beandy
15. kvě 2013

My o vlku.. a MS teď dorazila.. 😀 Tak hurá do druhýho měsíce. 🙂

miru001
15. kvě 2013

@beandy V tom případě doporučuju udělat si účet na FertilityFriend.com, grafy na WZtku houbec ukáží, zkoušela jsem WZ 2 měsíce, FF mi pokaždé ovu našel, i test jsem měla pozitivní a WZko nic

beandy
15. kvě 2013

@miru001 Ok děkuji 🙂

miruuska
29. kvě 2013
masenka88
29. črc 2013

můj graf...snad se zadařilo.... 😅 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Masenka88

najtrou
31. črc 2013

Tak, hezky stoupej 🙂)

miru001
27. srp 2013

Ahoj, tady jeden můj 🙂 Jsem napnutá jak struna 😀

miru001
29. srp 2013

Dnešní graf

miru001
2. zář 2013

Tak sice i s nidačním špiněním, nicméně se nezdařilo, tak snad v září 😉

zuzaczech
2. zář 2013

Ahoj holky, tak sem přidávám i ten svůj, bohužel jsem bezradná, protože ovu ještě FF nevyznačil a ovu testy nikdy nebyly dostatečně silné... Nedoufám v pozitivní test, nicméně v pátek se uvidí 🙂