Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
23. bře 2016

@valeri10 díky, studenejsi sprchu jsem si ke svým ranním depresim nemohla přát 🙂 me měření všeobecně spíš uklidňuje. Uvidíme, nějak to stejně dopadne

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 kazdy den jsem si rikala,nic si nenalhavej,musis pockat,co bude zitra,ale roste u tebe mi to prisli jako implantacni spoting- dip,kdyz ten pokles byl tak brzo,tak jsem ti asi nahnala nadeje. Slzicky me mrzi ☹

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad dokud tu není MS,naděje je pořád.... Ale ten dnešní negativní test hodně mrzí. Tím spíš ze je tolik podobných grafu koncícich tehu....

matysikovad
23. bře 2016

@nita1984 ale bylo na nej asi brzo

nita1984
23. bře 2016

@matysikovad taky v to doufám 🙂

valeri10
23. bře 2016

@nita1984 já to nemyslela nijak zle. Jen jsem chtěla poradit, napsat svoji zkušenost. Taky se snažíme dlouho - cca 2 roky takže vím co prožíváš. Já po minulém zklamání, které bylo díky ukázkovému grafu a zpoždění obrovské už rezignovala a připustila si, že holt přirozeně to nepůjde. A konečně se mi ulevilo po dlouhé době.

nita1984
23. bře 2016

@valeri10 vidíš a mě ani objednání do CARu neuklidnilo. Každá jsme jiná. Do CARu jdeme 6.4. Takže tohle je prakticky poslední možnost na početí bez pomoci. MS tu zatím není, tak doufám. Plakala jsem už dneska ráno, pak po tvé zprávě, max si poplacu ještě až MS dorazí.

valeri10
23. bře 2016

@nita1984 Ježiši no tak jestli tě rozpláče komentář cizího člověka tak to tady radši půlku věcí nečti 😀 .My jsme objednaní taky na 6.4. 🙂 a 7.4. jdu na roční kontrolu po konizaci kdybych toho náhodou měla málo 😀 a i když mám ještě šanci počít normálně tak já už tomu nevěřím a jsem přesvědčená, že mám nějaký zdravotní problém. Akorát si říkám, že jsem neměla čekat tak dlouho a objednat se dřív.

nita1984
24. bře 2016

Tak u me konečně jasno. Od rána jasna bolest na MS, tak hlavně aby se pořádně rozběhla a mohli jsme se vrhnout na další cyklus 🙂

valeri10
24. bře 2016

@nita1984 Tak hlavu vzhůru. Na klinice Vám určitě pomůžou. A třeba zjistí jen nějaký maličký problém a půjde to pak samo jako po másle. Držím palce

juliemichal
24. bře 2016

holky včerejší BT smazat anebo nechat tak?podle mě mi bude v tom grafu dělat hokej ne?děkuji

xoriska
24. bře 2016

Holky já tohle nechápu, koukejte jak jsem měla pozitivní test, ale teplota nevzrostla, vždy jsem měla velký skok a teď nic... Takže ovulace nebyla?

bibianna13
24. bře 2016

@xoriska Ahojky, já osobně mám zkušenost, že teplota mi vyskočí až dva dny po pozitivním ovu testu, tak třeba to budeš mít podobně 😉

nita1984
24. bře 2016

@xoriska souhlas s bibiannou. Taky to tak mám. Ovu test pozitivní cca 2 dny před vyslovením teploty

xoriska
24. bře 2016

@bibianna13
@nita1984 Já měla test pozitivní v pondělí a dnes je čtvrtek... takže fakt netuším, kde je chyba

nita1984
24. bře 2016

@xoriska může být chyba měření. Prostě bych pojistila a čekala. Uvidíš co z toho vyleze 🙂

xoriska
24. bře 2016

@nita1984 No poslední měsíce jsem měla pozitivní test a druhý den byla teplo o cca 0,5 stupně výš, ted ani třetí den nic a měřím pořád ve stejný čas za stejných podmínek, no a zítra mám už začít brát utrogestan, takže to z teploty tuplem nic nezjistím... 😒

bibianna13
24. bře 2016

@xoriska aha 😕 hmm...třeba tě tělo jen trošku napíná a zítra teplota vyletí nahoru. Budu držet palce 😉 a dneska bych to radši ještě pojistila tulením 🙂

xoriska
24. bře 2016

@bibianna13 Byla jsem právě i v pátek na UZ a doktor říkal, že folikul má 15-16 mm a v pondělí / uterý by měla být ovulace, to test v pondělí potvrdil a teplota nic... No je to divné, budu muset manžela asi dost ukecávat, včera i jasně řekl, že už jen přes jeho mrtvolu , tak snad po slibem týdenního klidu to přežije 😀 . No po 14ti měsích snažení už tak nějak ztrácím naději ...

bibianna13
24. bře 2016

@xoriska neboj, ono se určitě brzo zadaří. My už se snažíme přes 3roky a za boha se nemůže dostat do finále. Chvilkama je to opravdu na budku, ale pořád se snažím myslet pozitivně, i když někdy je to opravdu dost náročné. Tenhle cyklus jsem si říkala, že i podle jednodenního poklesu bude březen tím pravým měsícem, ale na testu sněhobílo, takže se jen těším na ms, abychom mohli začít znovu

xoriska
24. bře 2016

@bibianna13 No nám se povedlo v září a v prosinci přišel šok , když bylo chlapečkovi zjisštěno těžké genetické onemocnění kostí... takže zase znovu a chodím do CAR jlikož mám od 20ti diagnostikovanou neplodnost , ted mě jediné uklidnujě , že v červnu můžu zase na IUI, ale už je to dlouhé, což mi asi rozumíš, že opravdu někdy to je velmi depresivní ! Tak moc držím palečky aby to jaro bylo pro vás uspěšné a taky se už konečně zadařilo ! 🙂

jankadvor
24. bře 2016

Tak co vy na to holky, nemám jít na krev? Jak dlouhý může být anovulák? A dojde MS?

nita1984
24. bře 2016

@jankadvor dnešní pokles vypadá na MS.

jankadvor
24. bře 2016

@nita1984 Uvidím, zatím nic. Třeba zítra.

nita1984
24. bře 2016

@jankadvor ja taky dneska pokles, břicho od rána bolí a pomalu se MS rozjíždí.

jankadvor
24. bře 2016

@nita1984 No, tak u mě naprosto žádné příznaky, dokonce ani jak před MS. Takže opravdu netuším na čem jsem 😀 Pokud mi má dojít MS, bývám normálně podrážděná a pořádně mě bolí břicho. No, a teď celou dobu vůbec nic 🙂

petulibiii
24. bře 2016

@nita1984 mužů se jen zeptat?když je pokles..přijde MS??

nita1984
24. bře 2016

@petulibiii záleží ve které fázi cyklu. Cca 12-14 dní po ovulaci ano

pekkaa
24. bře 2016

Pokles muze byt taky hnizdeni vajicka. Nemusi to byt hned MS.. Cas ukaze🙂

nita1984
24. bře 2016

@pekkaa proto jsem psa ze záleží na fázi cyklu. Nidační pokles neboli uhnizdeni bývá cca 6-7 dní po ovulaci.