Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

xoriska
8. dub 2016

@nita1984 nebudeš, já jsem byla už v září a povedlo se na 1. pokus, jen to čekání poté je hrozné 🙂

valeri10
8. dub 2016

@xoriska
@nita1984 holky super.tak ať nam to vyjde 🙂

valeri10
8. dub 2016

Holky treti den mam housera nemate nejakou babskou radu co na to?

nita1984
8. dub 2016

@xoriska počkej, byla si v září a teď jdeš znova? Nevyšlo to?

xoriska
8. dub 2016

@nita1984 V 15 tt mi ukončili těhotenství, chlapeček měl těžkou genetickou vadu kostí.... Takže ted jdu znovu...

nita1984
8. dub 2016

@xoriska ahaaa, to je mi líto ☹ ale.je fajn, ze nás bude víc, alespoň si to můžeme navzájem užívat. Mě čekají ještě 2DC odběry a pak 10DC UTZ

xoriska
8. dub 2016

@nita1984 Bohužel se to stává, jen doufám, že nás nepotá nic podobné , teda pokud se to hlavně povede... Já ž mám tohle vše za sebou, ale na UZ chodím až 13 DC , tak uvidím, jak by to bylo ted. Na konci května mám ještě přijít na UZ a kontrolní stěry, jelikož jsem ted měla masivsně kvasinky a doktor mi říkal, že i když nemám žádn problémy, tak se s tím několikrát setkal, že to muže být problém v otěhotnění... no a pak se uvidí, doufám, že to klapne 🙂

valeri10
8. dub 2016

@xoriska
@nita1984 me taky ted delali stery a krev brali na imunologii plus jsem byla na kontrole rok po konizaci.všechny výsledky budu mit za dva tydny.pak 13dc ultrazvuk tak snad to klapne

xoriska
8. dub 2016

@valeri10 A kdy máte holky jít ? Já teda budu brát zase Clostilbegyt a pak se uvidí, ale hlavně musí být vše ok 🙂

nita1984
8. dub 2016

@xoriska Taky mám clostilbegyt. Teď jsem 16DC, takže na krev půjdu asi 22.4. A na UTZ o týden později

xoriska
8. dub 2016

Tak to já pujdu tak o 2 týdny později, to už budete mít třeba jasno 🙂

valeri10
8. dub 2016

@xoriska
@nita1984 me vychází zacatkem května ta iui.presne budu vědět az to dostanu.mela jsem ted kvůli kontryhelu ty cykly ruzne a minuly jsem mela i zpozdeni.ms ma byt nekdy příští tyden

xoriska
8. dub 2016

@valeri10 Tak to jste hodně napřed, já jsem dnes 4 DC . Taj třeba to ještě výjde přirozeně i když o tom už opravdu pochybuju...

nita1984
8. dub 2016

@xoriska
@valeri10 Tak tohle je optimistická představa. Záleží jak dopadnou krve, ster z čípku a tak. Zatím nemáme žádné výsledky.

nina8888
9. dub 2016

@smetanovak ahoj u mna to vypadalo nadejne ale dneska sli vsechny nádeje do kytek takze cekam MS.... Skoda druhy a posledny cyklus s clostibegyt nevysel co nadelam skoda... Akurat som mala aspon nadeji na tehu ale ked mi ten clostik dela spatne... Co uz no som rada za to jedno stesti co tu u mne este spinka🙂 <3

nina8888
9. dub 2016
nina8888
9. dub 2016

Muj graf

juliemichal
9. dub 2016

ahojky holky tak vypadá můj graf 😀 pokud ms nedojde do pondělí tak si v pondělí udělám testík 🙂 🙂 je fakt hodně moc zajímavý 😀 😀

smetanovak
9. dub 2016

@nina8888 no ja teď budu čekat a pak mužů ještě jeden cyklus s clostikem. A pak by se řešilo dal.

dasa.77
9. dub 2016

@juliemichal no,opravdu zvláštní...... dnes máš 13DPO,takže co když se Ti srovnal cyklus a zase budeš mít LF 15 dní?.... lepší varianta by byla to těhotenství
Prostě to jaro má nějaký divný vliv 😉

juliemichal
9. dub 2016

@dasa.77 no tak to by bylo super kdyby se i ten cyklus srovnal,ale jak píšeš lepší varianta fakt bude to těhotenství 🙂 🙂 a ano to jaro je jakési divné 😀 a ten můj graf je taky celý divný 😀 😀 místo toho aby dnes klesla tak se zvedla 😀 😀 já jsem s toho jelen a jak to u tebe pokračuje ? 🙂 🙂

nina8888
9. dub 2016

@smetanovak no to ja uz resit nebudu pujdu len na konzultaci k jednemu gyndarovi v brne dobremu a uvidime co rekne ci ma nejake ibe napady a reseni krome CAR alebo nehakych hormonálnych sracek...tak ti drzim palceky

smetanovak
9. dub 2016

@nina8888 děkuji moc taky ti držím palečky 🙂

juliemichal
10. dub 2016

Dnešní tt negativní,ale nevadí,aspoň vím,že se mi LF po potratu dala do normálu 🙂 🙂 takže zítra BT klesne a dojde ms 🙂

valeri10
10. dub 2016

@juliemichal tak pujdes v květnu na iui?uz jsme tady asi čtyři na květen

juliemichal
10. dub 2016

@valeri10 dobře děvčata tak já půjdu s Vámi v květnu 🙂 sice jsem chtěla teď v dubnu,ale půjdeme teda v květnu 🙂 🙂

aguaverde
10. dub 2016

zdravím ženy, mám takový "problém" ..... měřím Bt tento měsíc po dvou letech a mám už 5 den stále stejnou teplotu (36.6

aguaverde
10. dub 2016

Kurna se mi to odeslalo dřív 😃 ...... značí to něco? Sem po SP tak zda to patří k tomu.... asi i ovu se posune dle negativních ovu testu

xoriska
10. dub 2016

@juliemichal Tobě taky ten test od Maxe ukázal pozitivní jako mě a pak nic, že ? No mě z toho klepne ! Tak ted nevím kterým testum už věřit... Jinak v květnu nás půjde teda opravdu hodně , no máj lásky čas.... 😀

juliemichal
10. dub 2016

@xoriska ano přesně tak mi vyšel pozitivní dr max,i má mamka tam viděla krásného dušíka 😀 😀 no a už na dr maxech nic 😀 😀 já jsem s toho fakt jelen 😀 a taky by mě zajímalo kterým testům se dá věřit,asi fakt už žádným ☹ ☹
přesně tak máj lásky čas tak to určitě bude muset vyjít 🙂 🙂