Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nita1984
13. dub 2016

@leilinkaa já čekám v pondělí

martinkamoj
13. dub 2016

@chelsi Zkus pít maliník, kontryhel, gynex kapičky a inofolic.. Mě se to půl roku co toto piju rozběhlo aspoň trošku ;)

leilinkaa
13. dub 2016

@nita1984 já taky čekám na 18 - 20.4. Podle délky cyklu, některý mám 26 DC a někdy 28 DC

79deja
13. dub 2016

ahoj holky mam otazku,musi vzdy pri zahnizdeni klesnou bazalni teplota,nebo nemusi.Hezky den vsem

pekkaa
13. dub 2016

@79deja nemusi🙂

79deja
13. dub 2016

@pekkaa dekuji 🙂

juliemichal
13. dub 2016

@chelsi moc děkuji,uvidíme jak to dopadne a držím palečky aby ms nedošla a bylo to těhotenství 🙂 🙂 a ne jen tak dlouhý cyklus 🙂

nita1984
14. dub 2016

Tak asi pomalu směřujeme k pondělní MS.

aguaverde
14. dub 2016

Ženy dobré ráno, prosím o byla ovu toho 12.4.???? 😕 já bych ji dle ovu testů tipla na včerejšek a podle bolesti vaječníku na dnešek...... dnes sem BT bohužel neměřila, protože mi dítě odneslo teploměr 😅

nita1984
14. dub 2016

@aguaverde WZ píše, že pole teplot nejde určit. Je vyznačená kalendářovou metodou, které obvykle nesedí. Pokud neměříš alespoň deset dní, nemá to smysl řešit.

aguaverde
14. dub 2016

@nita1984 ok 😅

marla86
14. dub 2016

@aguaverde jeste ne, musi ti ted teplota vyskocit ;)

aguaverde
14. dub 2016

@marla86 no štve mě, že sem neměřila dnes ale to by nemělo smysl, spala sem málo a musela bych stoupnout pro teploměr ...... tak uvidím zítra, ale dle ovu testu prostě někdy ted být musela no 😕

leilinkaa
14. dub 2016

Holky mám dotaz, když pravidelně OVU teplotu měřím v 5:50 a dnes jsem jela do práce dřív a měřila jsem ji v 4:20. Jak můžou být výsledky měření zkreslené? Má to na to vliv nebo nikoliv? Děkuji za info🙂

nita1984
14. dub 2016

@leilinkaa Obvykle se oporučuje měřit v rozmezí max hodiny. Ale pokud tam není nějaký extra výkyv, tak bych to brala v pohodě

marla86
14. dub 2016

@aguaverde Dneska to pojistěte a třeba už zítra bude teplota nahoře 😀 Hodně štěstí!

leilinkaa
14. dub 2016

@nita1984 uvidíme zítra jak to tedy bude, zda se teplota vrátí tam kde byla a nebo budu očekávat tetu ;)

juliemichal
14. dub 2016

tak holky dnes 18DPO 😀 😀
a byla jsem na gynekologii díky toho,že mám hodně špatné astma dýchám na 50% ☹ a tak mě poslal i na gynekologii a dr mi říkala,že mám trochu zvětšenou dělohu a stále zvětšenou sliznici,že to vypadá na začínající těhotenství..... máme počkat do toho 25.4 a potom mám dojít na UTZ.... už by tam něco mělo být.... ale stále může dorazit ms.... nevím co si o tom myslet ☹ ☹ ☹

myjusiatko
14. dub 2016

@juliemichal jezis, co by si si myslela. Proste si asi tehotna, tak si to uzivaj a tes sa. 😀

juliemichal
14. dub 2016

@myjusiatko no,ale mám strach dnes mi dr s plícního díky toho,že dýchám na 50% řekl,že jestli chci potratit anebo porodit,tak mám s toho zase strach ach jo ☹

dasa.77
14. dub 2016

holky,tohle bude malinko mimo téma...... ale jen by mě zajímalo,zda nemáte některá stejnou zkušenost a nebo nevíte,čím by to mohlo být.Takže hezky od začátku:proběhla ovulace,trefili jsme se přímo ukázkově,teplota se držela na po vzestupu pár dní na 37 a pak následoval pád teplot den co den a taky o pár dní dřív než je zvykem. Teplota klesla až na předovulační teplotu,bolesti na MS žádné ale až druhý den odpoledne přišla.Přišla o 2-3 dny dřív než měla,LF jen 10 dní.(ve skutečnosti 11,teploty po ovu stoupají pomalu a tak ji graf vyznačí o den později)Menstruaci provázely velké bolesti u konečníku uvnitř a občas i bolesti břicha.Bolesti podbřišku první dva dny jak jsem zvyklá to nebyly.Takže jsem zobala ibalgin ve velkém.Krvácení 3 dny,první den s přestávkama,chvíli silnější a další dva dny nic.Vystačila bych si s jednou vložkou.Ale bolesti nepřecházely. 😒 Poslední den bych nazvala jen špiněním.Včera večer jsme měli mazlivou,ale já si to teda vůbec neužila,protože jsem cítila nepříjemnou bolest uvnitř.Ať už vzadu a trošku na vaječnících a nebo při změně polohy opět na zadní stěně u konečníku.
VŮBEC NETUŠÍM,čím by to mohlo být,co je špatně,každopádně to vše začalo až s příchodem poslední MS.Napadá někoho něco? Návštěva gynekologa mě asi nemine ☹
Přikládám graf posledního cyklu

valeri10
14. dub 2016

@juliemichal Nevím co si máš myslet ty, ale já myslím, že to moc hrotíš. Chápu, že máš zdravotní problémy a samozřejmě strach, ale přijde mi to hodně předčasné. Nechci, aby to vyznělo zle, ale z tvých příspěvků mi přijde, že akorát lítáš po doktorech a nervuješ se zda jsi těhotná nebo nejsi. Já a asi tady všechny si myslíme, že jsi, ale když se budeš nervovat tak si tím akorát opravdu něco uženeš. Takže klídek, zpomal, odpočívej a hlavně se nestresuj.

nita1984
14. dub 2016

@juliemichal naprostý souhlas s @valeri10 všichni tvůj strach chápeme, ale tím, že budeš takhle hrotit si nepomůžeš. Uvař si bylinkový čaj, dej si nohy nahoru a relaxuj 😉

valeri10
14. dub 2016

@dasa.77 Já bych zašla k doktorovi a to co nejdříve raději. Držím palce ať to nic není. Dej vědět jak jsi dopadla.

juliemichal
14. dub 2016

@valeri10 tak v tomto máš pravdu,ale mě na gynekologii poslal sám primář plícního oddělení zda je všechno v pořádku,protože mi hned po spiometrii dr říkal jak viděl výsledky,že dýchám na 50% řekl jak jsem mu řekla,že jsem asi těhotná toto chcete potratit anebo porodit?a já říkám proč na potrat jít nechci tak chci porodit a on na mě no,že se neléčíte s tím astmatem a dýcháte jen na 50% tak aby jste nepotratila a potom jak jsem dostala injekci do žil a vzal mi krev tak jak jsem se zeptala zda mám jít na kontrolu na gynekologii anebo počkat až na 25 co jsem objednaná na další KO řekl,že je vhodné kdybych navštívila gynekologii zda je vše v pořádku.jinak bych fakt nikde nešla ☹ ☹ počkala bych jsem si na toho 25. ☹ já to tak řešit nechci a ani jsem nechtěla ☹ ☹

@nita1984

juliemichal
14. dub 2016

@dasa.77 já bych taky řekla aby jsi zašla na gynekologii a co nejdřív... s tím špiněním jsem taky měla problémy v prosinci a bylo to těhu,ale bohužel ZP ☹ ale ty bolesti jsem neměla to si ani nepamatuji.

matysikovad
14. dub 2016

@juliemichal ty uz sis vubec neudelala tt?

martina16horysek
14. dub 2016

@juliemichal jee neves hlavu tak to vypadá docela dobře. Držím palce a hlavně ať je ti dobře když člověk nemůže dýchat tak je to hnusný ☹

juliemichal
14. dub 2016

@matysikovad jen včera,ale negativní.... ale v těhu jak jsem o to přišla tak jsem taky testy měla negativní... a byla jsem cca v 8-9tt jak jsem šla na utz a dr mi potvrdil těhu a dokonce mi to těhu potvrdili i 3 doktoři 😀

juliemichal
14. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji,za chvíli si dám spreje tak snad mi pomůžou,je to fakt děs ☹ ☹