Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nina8888
21. dub 2016

@juliemichal no pri tak vysokých teplotách těžko ruct řekla bych keby to bolo tak ze by se vajíčko neuvolnilo ale vstrebalo SAV deň ovu a telo si myslí že sa tam.niekde kotula a žluté tělísko ešte nedalo povel k MS ale těžko říct....

nina8888
21. dub 2016

@smetanovak teoty sú stále dosť vysoko na MS uvidíš jak to bude zítra.
Ale vypadá to dobře držím palce

xoriska
22. dub 2016

Myslíte, že se dá už určit, že ovulace proběhla nebo až zítra ?

smetanovak
22. dub 2016

@nina8888 ahojky tak dnes pokles na 36,7 tak si myslím ze nás čeká další měsíc snažení 🙂)) ale bude květen lásky čas 🙂))

juliemichal
22. dub 2016

@nina8888 tak takto to taky mohlo být,to je pravda 🙂 🙂

xivet
22. dub 2016

@mariti Já ji mívám pod 36 běžně, nižší teploty jsou, když měříš v ústech. Ale FF i womanzone tyhle teploty normálně bere.

alischkar
22. dub 2016

Ahoj holky, taky se k vám přidávám 🙂 Ovu byla 8.4., MS měla přijít dneska a nic, zato už 3 dny v kuse špiním. Teplota dnes skočila úplně jinam než jsem ji čekala. 5DPO šílené bolesti v podbřišku, 8 a 9 DPO to taky nebyla žádná hitparáda. Taky se mi sám od sebe skoro vyhladil obličej od akné, už jsem si dělala naděje... 🙂
Ale nevím. Cítím, že mrcha přijde :( Snažíme se půl roku, měřím se první cyklus a můj už říká že to moc řeším 😝

jankadvor
22. dub 2016

@juliemichal Dle FF jsi 15dní po ovulaci 🙂 Takže bych ještě 3a více dní čekala co teplota udělá a zašla si na krev 🙂

valeri10
25. dub 2016

Tak dnes první utz na klinice. Jsem 14 DC a folík jen 10 mm.Normálně mívám ovu 18 - 20 DC což je o víkendu. V pátek 18 DC jdu na další utz a iui v pondělí. Ale obávám se, že k tomu ani nedojde, že ovu bude o víkendu. Něco mi říká, že se mi osud snaží naznačit ať už se na to dítě vykašlu 😠

jankadvor
25. dub 2016

Můj graf 🙂 Doufám, že to vyjde 🙂

mikejla_a
25. dub 2016

@jankadvor sex byl naposled 4 dny před ovu?

aguaverde
25. dub 2016

Holky, když vám klesne BT za jak dlouho vám přijde MS ??? 😕 já čekám ms až ve čtvrtek ale teplota dnes nějak prudce klesla (i když mi to přjde hodně velký skok) 😕 jenže to na ms dnes nevidím, ale kdo ví že 😕

valeri10
25. dub 2016

@aguaverde Já měřila jen jednou do ms. A teplota mi vůbec neklesla. Takže už neměřím 😖

aguaverde
25. dub 2016

@valeri10 právě , že sem měřila před první dcerou i druhou dcerou a nikdy mi teplota neklesla, ale dnes ano tak váhám zda je to ms nebo něco jiného 😕 😕 😕

martina16horysek
25. dub 2016

@juliemichal tak co dr? Dnes si měla mít kontrolu ne? Povídej

jankadvor
25. dub 2016

@mikejla_a Ty křížky jsou taky sex, akorát u něho není specifikováno, jestli byl ráno nebo večer 🙂 4 před a 3 po 🙂

jankadvor
25. dub 2016

@aguaverde Mě příjde do druhého dne po poklesu BT 🙂

jankadvor
25. dub 2016

@mikejla_a Tady kdyžtak graf z Womenzone 🙂

mikejla_a
25. dub 2016

@jankadvor jj já vím, na to kdy byla ovu mi to přijde brzo a pozdě 😀 ale tak uvidíš..

aguaverde
25. dub 2016

@jankadvor děkuji, uvidím teda zítra

jankadvor
25. dub 2016

@mikejla_a Já měla 18.4. KET 🙂 A ovu není nijak potvrzená kromě pár duchů na testech 🙂

marla86
25. dub 2016

@jankadvor ahoj, 4 dny pred je dost, i kdyz zazraky se nekdy deji ;)

marla86
25. dub 2016

@aguaverde teplota nekomu klesa az v prubehu menstruace ;)

aguaverde
25. dub 2016

@marla86 no já to právě nikdy neměla, že by mi klesla před MS teplota, ale zas co jiného by ten dnešní pokles byl že.... 😅 sice ms by měla být až ve čtvrtek tak uvidíme no

xoriska
25. dub 2016

Ahoj holky, mužete mi poradit proč mi womenzone píše, že dle teplot nelze ovulaci určit ? Zde přikládá graf. Moc děkujuu . 🙂

mikejla_a
25. dub 2016
juliemichal
25. dub 2016

@martina16horysek ahojky děkuji za poptání,ms došla jsem dnes 2DC ☹ 3.5 jdu na folikumetrii před IUI tak jsem zvědavá 🙂 🙂

milujicimamina
25. dub 2016

@juliemichal ahoj to me mrzi :( ja uz 6dc a ms dva dny a ted me boli porad bricho a picha me v prsou cele spatne

juliemichal
25. dub 2016

@milujicimamina ahojky nevadí,poprvé 13 dnů zpoždění,ale nevadí a jedeme dál 🙂 🙂
tak to je divné ne?nemáš třebas cystu nebo něco,že tě stále bolí břicho? ☹ ☹

milujicimamina
25. dub 2016

@juliemichal nikdy jsem nemela nevim ☹