Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
18. kvě 2016

@valeri10 a jak jsi na tom ty?ať se stále neřeším já?já budu moudřejší za ten týden 🙂

martinkamoj
18. kvě 2016

@juliemichal @valeri10 Kočky rozhodla jsem se měřit teplotu do tohoto pátku a pak na to prdím.. Pak to už nějak bude... a příští měsíc se na to vybodnu úplně.. Zatím to vypadá takto...

juliemichal
18. kvě 2016

@martinkamoj zlatí tak to zatím vypadá nadějně,držím vše co se dá aby to byl mimísek 🙂

martinkamoj
18. kvě 2016

@juliemichal víš, že tomu nevěřím.. Ale bylo by to hezký 😉

valeri10
18. kvě 2016

@juliemichal ja jsem na tom tak nějak normálně.jako každý cyklus.nedeje se nic výjimečného🙂

valeri10
18. kvě 2016

@martinkamoj chtěla jsem ti napsat to chce klid a verit tomu🙂

martinkamoj
18. kvě 2016

@valeri10 právě že jsem se už jednou přesvědčila, že nevěřícnost mi přinesla těhu ale špatné.. No a teď tomu ale skutečně nevěřím.. Hlavně kvůli té pravé straně.. to by muselo být kur.. štěstí 😀

martina16horysek
18. kvě 2016

@juliemichal krásný, jen tak dál 😉

martina16horysek
18. kvě 2016

@blablabla26 něco vidět je 😉 tak tfuj, tfuj at sílí 😉

juliemichal
18. kvě 2016

@martina16horysek moc moc děkuji 🙂 🙂 snad za týden tam bude krásný pokrok 🙂 🙂

juliemichal
18. kvě 2016

@martinkamoj graf je krásný,tak uvidíme co se s toho vyklube 🙂 🙂

@valeri10 testík si děláš za 2 dny,že? 🙂

werumka
18. kvě 2016

@juliemichal Jak jsi to měla tehdy v tom prosinci? Já už si to nepamatuju... HCG, ultrazvuk a tak...

juliemichal
18. kvě 2016

@werumka HCG zlatíčko mi nedělali.... jen mi 3 dr potvrdili těhu... tento dr co mi dnes potvrdil těhu mi hned na rovinu řekl,že je to zamlklé těhotenství.potom díky toho jsem ten den skončila v nemocnici pro bolesti podbříška tam mi dr taky potvrdila těhu.pak za 3 dny jsem měla jít na KO ke svému dr a tam byla doktorka (střídají se tam 4 doktoři) ta mi řekla,že se to začalo vyvíjet,ale je to mladší (viděla tam i žloutkový váček) pak jsem došla po týdnu a už tam mimi nebylo,takže jsem samovolně potratila a jinak jsem ani těhu testy neměla pozitivní... ale jediný dr měl pravdu ohledně toho zamlklého těhu a to byl tento co mi dnes potvrdil těhu.... jinak ty další 2 dr mi jen dělaly naději.

martinkamoj
18. kvě 2016

@juliemichal To je jasné, paní teta MS.. 😀

juliemichal
18. kvě 2016

@martinkamoj určitě paní teta ms nedojde 🙂 🙂

valeri10
18. kvě 2016

@juliemichal ne nedelam.za dva dny pujdu maximálně pochod praha prcice 🙂

juliemichal
18. kvě 2016

@valeri10 jé tak to vůbec nevím o jaký pochod se jedná 😀 a kdy ti nemá dojít ms? 🙂

valeri10
18. kvě 2016

@juliemichal v sobotu 🙂

juliemichal
18. kvě 2016

@valeri10 tak moc moc držím palečky aby nedorazila 🙂 🙂

martinkamoj
18. kvě 2016

@valeri10
@juliemichal s tím pochodem praha- prčice si mě pobavila.. 😀 Ten pochod chodím poslední dobou dost často 😀

juliemichal
18. kvě 2016

@martinkamoj no jo ty jsi to podala lépe 😀 😀 už to chápu 😀 😀

martinkamoj
18. kvě 2016

@juliemichal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

valeri10
18. kvě 2016

@martinkamoj ale ja ho fakt jdu.a zrovna v den D 🙂

monichka
18. kvě 2016

@martinkamoj můj vypadá podobně 🙂

martinkamoj
18. kvě 2016

@monichka aspon nejsem jedinná 😉 já tomu ale moc šancí aspon u sebe nedávám..

dasa.77
18. kvě 2016

@juliemichal hodně hodně divné....musím souhlasit s Weru............. na to aby byl na UTZ gestační váček je vážně brzy
a vzhledem k tomu,že jsi byla na IUI je termín početí znám a tím pádem to nemůže být starší 😉
(starší s nízkou hladinou HcG)

blablabla26
19. kvě 2016

Dobré ráno,
dnešní graf,druhý den zpoždění ms a ranní test stejný pidi duch (nebo ryska,kdo ví) jako včera 😒

blablabla26
19. kvě 2016

Horní test zaschlý včerejší,viditelná ryska a spodní dnešní,asi duch...ale uvidím,až zaschne,jestli to nebude opět jen ryska...jsem značně skeptická

katty77
19. kvě 2016

@blablabla26 mohu vědět, jak dlouho jsi po případném oplodnění? já tam ducha vidím...

blablabla26
19. kvě 2016

@katty77 jsem dnes 14 dní po ovulaci,po oplodnění přesně nevím,sex byl v té době ob den...já si právě nejsem jistá,jestli je to duch,nebo ryska.Ten včerejší má bílou rýhu,to asi bude ryska a ten dnešní je takový jiný,ale nevím...oboje se objevilo v limitu