Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal mám to brát do ms nebo 7 - 10 dnů. Tak uvidím dle situace. a ty ho teda bereš? Já si ho zavádím. chce se mi šíleně spát a už jsem sežrala na co jsem přišla. A to je teprve deset dopoledne

juliemichal
30. říj 2015

@valeri10 ano já si ho zavádím je to daleko lepší než aby jsi ho polykala 🙂 to má nějaké vedlejší účinky 😀 a toto co mi popisuješ určitě s utroše nebude,když si ho zavádíš 😀 držím palečky 🙂 mi je stále na blití,bolí podbříšek a zase se mi začíná motat hlava ☹ a mám už 3 den divnou pachuť v puse což vůbec nechápu,protože toto jsem nikdy neměla a ani jsem to neměla u kluků v těhotenství ☹

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal já četla, že z utrouše se moc papá a přibírá a i ospalost a i když se to zavádí. dokonce je tady na to nějaké téma. Jak jsem psala včera já cítím každou změnu tlaku a nejsem zvyklá na žádné léky natož na hormony nebo co to je. Takže si myslím, že to se mnou pořádně zamává. A dnes mám od manžela na svačinku samé prasárničky - houska se slaninou, koblížek, croasant s párkem🙂. Na příští dny se musím vybavit zeleninou a ovocem

juliemichal
30. říj 2015

@valeri10 jé tak to se divám,že máš šikovného manžela jako já 😀 šikulka fakt 🙂 no tak potom se tomu nedivím,že když na sobě vše pociťuješ,že máš nějaké ty vedlejší účinky utroše 🙂 já jsem po něm akorát tak minulý rok usla v autobuse,jinak ok nic na sobě nepociťuji 🙂 no uvidíme zda nám pomůže a moc ti to přeji aby ti pomohl a za pár dnů jsi našla krásné // čárky na těhu testíku 🙂

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal no mohlo by to zabrat když už po něm zřejmě přiberu dvacet kilo 😀 . Já měla ráno taky nějak divně v puse cca hodinu po utrouši a pak se mi chtělo chvíli brečet, ale už je to dobré. Myslím, že si tělo akorát potřebuje zvyknout. Já měla hormonový profil v pořádku tak asi jak mám teď něco navíc tak to se mnou mává

juliemichal
30. říj 2015

@valeri10 moc držím palečky aby to zabralo 🙂 no utroš je i na zvětšení sliznice tak asi i kvůli toho ti ho předepsal 🙂 no uvidíme jak to nakonec dopadne 🙂

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal no i na tu sliznici a krátkou lf. Mě kdysi před x lety asi když mi bylo dvacet říkal mudr. že mám něco se sliznicí to si přesně nepamatuju, že budu mít problém otěhotnět. Jsem si tenkrát říkala co to mele 😀

juliemichal
30. říj 2015

@valeri10 no já mám taky hodně nízkou sliznici,ale můžu si za to sama... ale divné je,že jsem 2x bez problému otěhotněla a teď to těch 41 měsíců nejde.a teď se snažíte o první? 🙂

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal jo jo o první. a jak s tou sliznicí, že si za to můžeš sama?

juliemichal
30. říj 2015

@valeri10 napíšu ti sz ju? 🙂

valeri10
30. říj 2015

@juliemichal jasně

crazynaa
30. říj 2015

Ahoj holky, já dnes 36.7 vytahovala jsem s pípnutím 😀 😀 😀 takže jako včera a celý týden

valeri10
30. říj 2015

@crazynaa já dnes taky 36,7. který jsi den?

crazynaa
30. říj 2015

@valeri10 dnes jsem 5DPO

valeri10
30. říj 2015

@crazynaa ajo. Já asi taky 🙂

crazynaa
30. říj 2015

@valeri10 😀 😀 ale zatím žádné příznaky, jen občasné píchnutí , což mívám běžně 😀

valeri10
30. říj 2015

@crazynaa no já ani žádné nečekám. Nějak tuším, že mimčo ještě nějakou dobu nepřijde.

crazynaa
31. říj 2015

Dnes 36.7 porad jedu stejne 🙂 zitra 7dpo zkusim to 🙂

juliemichal
31. říj 2015

@crazynaa já už neměřím od včerejška 😀 a taky se moc těším na zítřejší testování 🙂 držím palečky aby jsi něco na testíku našla 🙂

crazynaa
31. říj 2015

@juliemichal tak ja jsem zvedava,ale vim,ze tam nic nebude ☹ taky na Tebe budu myslet!!!

juliemichal
31. říj 2015

@crazynaa moc děkuji a neboj já si taky myslím,že u mě nic na testíku nebude,ale bylo by to moc krásné kdyby jsme tam našly krásné duchy 🙂

crazynaa
31. říj 2015

@juliemichal me porad picha v boku, vyskove asi jak mam pupik jen na boku, tak nekolikrat me dnes pichlo :( ani nevim, jak poznat cystu, kdyby byla :( to mimco nebude

juliemichal
31. říj 2015

@crazynaa tak to píchání na boku u pupku to cysta nebude ani určitě... cystu máš na vaječníku a vaječník je jak máš podbříško.tam vůbec nevím co by tě mohlo píchat ☹ uvidíš možná tě zítra překvapí krásný dušík na testíku 🙂 budu držet palečky a těšit se na tvůj testík 🙂 já tu testík nedám,protože si má ségra včera půjčila foťák k tátovi ☹ a mobilem se fotí hodně špatně ☹

valeri10
31. říj 2015

@juliemichal
@crazynaa tak holky zitra na vas myslím a drzim palce

crazynaa
31. říj 2015

@valeri10 @juliemichal no uvidime,ale neverim 🙂 tak tfuj tfuj, zitra 🙂

crazynaa
1. lis 2015

@valeri10 @juliemichal 7dpo test negativni, teplota 36.8 :( o stupinek vys zase

juliemichal
1. lis 2015

@crazynaa ahojky no tak u mě možná jen nějaký pidi duch na testu,ale beru ho taky jako negativní,ale máme ještě čas,podle mě 7DPO je hodně brzo ne?ale teplota se ti pěkně zvedla 🙂

crazynaa
1. lis 2015

@juliemichal drzim palecky! Ja tt zopakuji v utery 🙂 no ta teplota neni zadna slava, vcera jsem to jeste procitala a opravdu meli nad 37 ☹

juliemichal
1. lis 2015

@crazynaa já tobě taky strašně moc držím palečky 🙂 a jj taky test budu ještě dělat v úterý a uvidíme 🙂 ne všechny těhulky měly BT nad 37 🙂 to není pravidlo 🙂 já jsem mívala po ovulaci 37-37,2 a takto krásně se mi držela do ms a stejně jsem těhotná nebyla ☹

pincola
1. lis 2015

Holky, kdo mi poradí? měřím první cyklus BT. Dnes poprvé začala BT stoupat (14DC). Ovu testy jsou stejné jako včera, dvě čárky, vcelku silné, ale testovací není tak silná jak kontrolní(včera to bylo uplně stejné). Předchozí teploty byly nižší a bylo jich přesně šest. Před těma šesti dnama byla jedna stejně vysoká jako ta dnešní. Ale co jsem vyčetla musí být těch předchozích 6 teplot nižších a to splňuji. kdy byla prosím ovluka? Včera byl poslední den kdy BT byla nižší, byla ovulka tedy včera? Na ovu testech se zas píše že ovulka bude až 24 hodin od pozitivního testu. Podle nich by tedy ovulka měla být až dnes nebo zítra (nebo vůbec, protožě plně stejně silné ty čárky na OVU testu nejsou, tudíž podle nich mám testovat dál a čekat). Má ještě smysl se snažit? V článkách o BT se píše, že jak BT začne stoupat, už je snažení bezpředmětné. Na návodu OVU testu se píše, že se má snažit 24 hodin pod pozit.výsledku. Tudíž bych se měla snažit dnes večer. Protože nejsilnější ovu test mi přišel včera večer. Hlenu jsem si nevšimla vůbec a čílek mi včera přišel celkem měkký, ale lehce zakloněný. Čemu teda vřit\, BT nebo ovu testum?