Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
3. lis 2015

@ladalav já si asi myslím,že ne a,že u mě už šance není ☹ je mi s toho na nic ☹ ale jsem ráda manžel si mění práci,kde bude mít víc peněz a tak cca za 4-7 měsíců by jsme mohli jít na umělé oplodnění 🙂 pokud se třebas do té doby nepovede 🙂 ale tomu nevěřím,že by se povedlo přirozeně ☹ ikdyž oba dva kluci se nám přirozeně povedli.o prvního jsme se vůbec nesnažili a o druhého 7 měsíců.a teď o třetí 41 měsíců.

valeri10
3. lis 2015

přesně tak je to moc brzy. Zbytečně se stresujete a nevěříte tomu a jste negativní jako ty testy

valeri10
3. lis 2015

@juliemichal Ty budeš přesně ten případ co to má v "hlavě" a proto to nejde. Mám z tebe takový pocit.

juliemichal
3. lis 2015

@valeri10 no možná ano,ale sama nevím zda to mám v hlavě,ale abych ti pravdu řekla tak na to nechci moc myslet.. ale možná ten blok proč to nejde je v té hlavě... kdo ví.. ale teď poslední dobou co je Dáda nemocný tak na to nemyslím... právě naopak mám docela dost starost o Davídka aby byl v pořádku.. ještě před sebou soud (kvůli přítele od mamky) tak fakt nemám moc času na to myslet.

valeri10
3. lis 2015

@juliemichal No tak než takové starosti tak to teda na to mimčo raději myslet. tak se drž

crazynaa
3. lis 2015

Tak tady můj graf, kdyby bylo včerejšek zahnízdění.... tak dnes by ještě ale ani duch nebyl, ne??? 😀 😀 😀 😀

@valeri10
@ladalav
@juliemichal

juliemichal
3. lis 2015

@crazynaa no tak pokud by byl včerejšek hnízdění tak by ještě dušík určitě na testu nebyl 🙂 držím moc palečky ♥

@valeri10 děkuji moc jsi hodná,ale to fakt myslet na mimi nejde ☹ ale abych ti pravdu řekla tak tajně doufám,že třebas najdu dušíka na testíku,když mám takové starosti ☹ aspoň jedno by bylo pozitivní ☹ ale ne Dáda má na 6 týdnů antibiotika,protože má mononukleozu ☹ před 3 měsíci měl boriliozu a za 20 dnů je soud ☹ fakt mám s toho hlavu na větvi a na nic nemám náladu ☹ ach jo ☹

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa i na pidi pidi ducha je teď hrozně brzy. Takže klídek a nohy v teple 🙂

valeri10
3. lis 2015

@juliemichal To je fakt blbá situace, ale neboj špatné období uteče jako voda a bude brzy líp. Uvidíš 😉

crazynaa
3. lis 2015

@valeri10
@juliemichal uvidíme holky, tak máme další měsíc, ale nejhorší je ten nucený sex... ach jaj, to je děs.... když musíš

pincola
3. lis 2015

Holky nic být vidět nemůže. Oplodněné vajíčko se zavrtává až v určitém stavu svého vývoje, dřív se nezačne zavrtávat. A taky už musí být na místě. Zavrtává se až tak ten týden po oplodnění. Až tam začíná tvorba HCG a ta taky potřebuje nějaký čas než dosáhne citlivosti testu. To trvá nejméně 3 dny, často i týden. I pokud víte, kdy byla ovulka, tak dřív jak deset dnů po ovulce nic být vidět nemůže. V krvi by už něco ylo, ale v moči ta koncentrace není tak silná jako v krvi. Nejdřív je to poznat z krve, až když je v krvi dostatečná hladina, tak pak se to dostává i do moči a i tam to musí vystoupat. Dokud nepřijde mS tak se neví nic.

valeri10
3. lis 2015

Tak abych přidala taky něco do placu tak mě bolí docela dost vaječník ze kterého byla nebo měla být ovu. Začalo to včera a dnes mi přijde, že je to horší. Začínám mít nervy. Já tušila, že nemám brát žádné léky ☹

crazynaa
3. lis 2015

@pincola ale tak co tady někteří straší, že 7 dpo měli ducha 😀 😀 😀 pak se cítím ztraceně, když jsem 9 dpo a nemám nic 😀 😀 😀 @valeri, mě minulý cyklus taky bolel vaječník, kde byla ovu až do MS a prý to tak někdy je, tak v klidu 😵

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa no jak jsem psala - když beru nějaké léky tak mám nervy ☹ . Duch na testu 7dpo je spíš vyjímka. Asi taková jak tady pár ženských napsalo, že věděli, že jsou těhotné hned druhý den po styku

crazynaa
3. lis 2015

@valeri, uvidíš, že další cyklus to bude lepší, taky jsem se první pozorovala 🙂 a druhý už v pohodě 🙂 no, to máš pravdu, no uvidíme, dnes už je mi dobře, nic mě nebolí.... teplotu jsem si ráno měřila 2x, jestli mě nešálí zrak 😀 😀

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa no na mě leze nějaká rýmečka a chřipečka nebo co takže to zase bude výživný týden 😀

crazynaa
3. lis 2015

@valeri10 já měla minulý týden, bléééé, nesnáším ten ucpaný nos a hlavně usínání , je to hnus

crazynaa
3. lis 2015

@valeri10 no a kdybych si koupila ten clearblu digital, myslíš, že kdybych byla, tak by to to 1-2 ještě neukázalo??? 😀 😀 😀

pincola
3. lis 2015

@crazynaa Já tě chápu, já u prvního těhu zas měla ducha až týden po vynechání MS. Někomu to zahnízdění může trvat kratší dobu, záleží kdy došlo ke spojení buněk, jak rychle se blastocysta dokutálí do dělohy. Tím se dá nějaký den získat. Může to být špatně odhadnutá ovulka. Koucký píše, že nBT vůbec není přesná, že přesnější jsou LH testy, ale ani ty tio neukáží ovuli na hodi nu přesně i tam je tolerance skoro dva dny. Pokud LH ukázal dvě čárky, už může být ovolu(těsně) ale ona si myslí, že jí měla až druhý den, někdy až ten další (podle vzestupu BT) a to už můžou být dva dny navíc, pak se blastocysta rychle dostala do dělohy, hned se začala zavrtávat a máš pozitivní test v domnělém 7DPO. Normálně tam ten zárodek v té děloze hledá místo klidně dva dny. tohle se nedá vypočítat přesně. Ale neber to jako moralizování, taky se snažím a jsem jak na trní, jsem 3.DPO a kdyby to bylo jen trochu můžné už bych čůrala na papírky😀 Je to ale blbost. někdy spermii trvá dva dny než se spojí s vajíčkem, někdy je to hned. Nikdo to neví. Musíme čekat. Škola trpělivosti🙂 Ale ani mě se nedaří, sice nestestuju (byl by to nesmysl) ale myslím na to furt.

juliemichal
3. lis 2015

@valeri10 děkuji snad máš pravdu,že ta špatná doba brzo uteče,už mě to přestává bavit ☹

crazynaa
3. lis 2015

@pincola a proto mam nadeji porad 🙂 🙂 tak to beru 🙂

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa Tak to by teoreticky mohlo, ale zkušenost nemám tak nevím. Já si jen jednou v životě dělala klasický těhotenský

padly_andel
3. lis 2015

Holky prosím co si o tom mám myslet graf takto a ovu testy včera a dnes pomocte prosím 😒

valeri10
3. lis 2015

@padly_andel Tak to bude chtít nějakého "odborníka".

crazynaa
3. lis 2015

@padly_andel tak to taky neporadím, sama si nevím rady se svým ☹

andik.cz
3. lis 2015

@padly_andel Já bych se řídila teplotou, ty testy jsou negativní oba... to že je novější silněší může být ovliněno množstvím vypité tekutiny. Ale jak píšu, je negativní... Teplota vylezla zase výš, takže OVU asi fakt proběhla jak je vyznačeno v grafu ;)

padly_andel
3. lis 2015

Děkuju holky já už právě taky nevím. Věčinou mívám ovu 18dc tak mě to mate

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa A kdy čekáš ms?

crazynaa
3. lis 2015

@valeri10 zítra jdu na tu vyvolávačku, a pak mi MS chodí 6tý den večer po vyvolávačce, takže příští úterý

werumka
3. lis 2015

@crazynaa A proč jdeš na vyvolávačku? Vždyť do menstruace máš ještě tak 5 dní čas...