Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
3. lis 2015

@crazynaa no konečně pozitivní myšlení. Mám z tebe radost 🙂

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Hehe, teď to znělo tak, jako bys psala, že i to zklamání si tě jednou najde 😀 Někdy je fajn si říct, že za týden touhle dobou už budeš všechno vědět. To docela pomůže 🙂

crazynaa
3. lis 2015

@valeri10 no to já jsem někdy pozivní :D
@werumka no jo, týden 🙂 ale jo, dejme tomu, že do víkendu se ukáže 🙂

padly_andel
3. lis 2015

@werumka nene nedělala právě já sem čekala na ten 18dc, koupila sem si jen 3, nikdy předtím sem si je nedělala a ani neměřila. Ale beru Nosifol a minulý cyklus sem otěhotněla, měla sem biochemické těhu, tak sem chtěla si to teď pohlídat a zmatky 😒

padly_andel
3. lis 2015

@andik.cz já vím že je negativní ti ten druhej jen sem myslela, že bude slábnout a zmátlo mě že naopak sílí, dělala sem si ho stejně jako ten včera. Mám ještě jeden tak uvidím zítra, dnes to s manžou ještě pro jistotu pojistíme tím se nic neskazí 🙂

A myslíte holky že kdyby byla ovu jak je vyznačená na grafu že je šance? já počítala s tím 18dc tak sme se zas tak nesnažily

crazynaa
3. lis 2015

Ještě dnešní test ☹

crazynaa
3. lis 2015

@padly_andel vždy je šance 🙂

crazynaa
3. lis 2015

@padly_andel zkuste ještě dneska 🙂

werumka
3. lis 2015

@padly_andel A jak dlouhé máš jinak cykly? Tady to asi chtělo testovat v rozmezí 13. - 15. den. Ten dnešek už vypadá na poovulační hodnotu. A ovulační testy jsou pozitivní 24-48 hodin před ovulací... Uvidíš, jak bude teplota zítra.

werumka
3. lis 2015

@crazynaa Neblbni, dneska tam nic být nemůže ani kdyby ses na hlavu stavěla 😀

crazynaa
3. lis 2015

@werumka uuuž se stavím 😀 😀 😀 😀 a stavím a stavím 😀 😀 😀

padly_andel
3. lis 2015

@werumka 32-34 dnů právěže dlouhý. Tak i kdyby to už bylo pozdě, uděláme si hezkou chvilku 😀
Děkuju za rady holky

werumka
3. lis 2015

@padly_andel Jestli bylo minulý cyklus biochemické těhotenství, tak se ovulace mohla posunout. Uvidíš - pokud byla kolem toho 15. dne, tak se cyklus zkrátí.

padly_andel
3. lis 2015

@werumka A myslíš, že by z toho mohlo mimi být? Když sme se snažily 2dny před ovu a jeden po?

werumka
3. lis 2015

@padly_andel Teoreticky může - vajíčko je po ovulaci schopné oplodnění ještě 12- 24 hodin.

dasa.77
3. lis 2015

@juliemichal taky myslím,že je ještě brzy na pozitivní testík 😉
neznamená,že POKUD
jsi u předešlého těhotenství měla dávno //,tak že to nemůže být jinak 😀

juliemichal
3. lis 2015

@dasa.77 děkuji jsi moc hodná 🙂 no já u kluků měla dálnice až po týdenním zpoždění 🙂 jinak u biochemického těhu jsem měla už od 9DPO duchy na testu,ale teď je mi to jedno jak dopadnu,sice si moc přeji najít // na testíku,ale je mi teď přednější zdraví mého staršího syna ☹ má mononukleozu a also 7880 ☹ prý to je tak na nemocnici,ale do nemocnice nás neposlali.dali nám na 6 týdnů antibiotika tak jen doufám,že bude v pořádku ☹

juliemichal
3. lis 2015

@werumka ahojky můžu poprosit link na ten ebay?že bych jsem si tam taky koupila ovu testy? 😀 nemůžu to nikde najít 😀 najelo mi elektro 😀 děkuji

werumka
3. lis 2015

@juliemichal

Tady máš link na kompletní nabídku:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trk...

A tady od těch kupuju: za týden až deset dní jsou doma, spolehlivé, rychlé.
http://www.ebay.co.uk/itm/ONE-STEP-OVULATION-PR...

Navolíš si u nich nejdřív jestli chceš ovulační nebo těhotenský test, pak tam o řádek níž vybereš, že chceš proužky (strips) a pak volíš citlivost - pokud kupuješ třeba od Dr. Maxe, tak to je citlivost 20 IU/ml. No a nakonec si tam dáš množství.

dasa.77
3. lis 2015

@juliemichal určitě bude,Davídek se uzdraví a i ty // se ukážou 😉

dasa.77
3. lis 2015

@crazynaa Ahoj,werumka má naprostou pravdu.
Na vyvolávačku nechoď. Ovulaci jsi nejspíš měla,tak proč nedat tělu šanci? Pokud mu budeš stále pomáhat injekcí,nikam se nedobereš. Takhle můžeš sledovat teplotu,jak se tělo chová a zase budeš chytřejší.
Já jsem na injekci byla tuším jen jednou,ale měla jsem přijít až 40 den cyklu.
Jak už Ti radila werumka,zavolej doktorovi,že jsi nemocná a přeobjednáš se na jindy.Tak si ho proti sobě nepoštveš.I u mého doktora hodně dbají na to,aby se dodržovaly domluvené termíny a já to chápu. Protože pokud se někdo objedná a opakovaně nepřijde,zbytečně se prodlužuje čekací doba pro ostatní.Dokonce zavedli,že pokud se někdo telefonicky neomluví,že se nedostaví a bude to opakovaně,tak zaplatí 100 🙂

juliemichal
3. lis 2015

@werumka děkuji moc jsi hodná 🙂 pokud teda nenajdu // což už tomu nevěřím tak si tam hned objednám 🙂

@dasa.77 děkuji moc moc jsi hodná a snad máš pravdu 🙂 Davídek už mám za 3 měsíce 5 antibiotika,tak jsem s toho na hrušku ☹ nejdřív měl boriliozu a teď toto ☹

juliemichal
3. lis 2015

@werumka tak to je super,našla jsem za 180kč 100ks ovulačních testů co používám 🙂 tak teď potom třebas do těch 200kč 100ks nebo těhu testů a budu spokojená 😀 ale na co by mi zase bylo 100ks těhu testů 😀

dasa.77
3. lis 2015

@juliemichal "na co by mi bylo 100 těhu testů" ???
na to,aby jsi si mohla říct.......ALE KOUPILA JSEM JE LEVNĚ .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciebx
3. lis 2015

@juliemichal kde si prosimte nasal 100m ks za 180 kc... pac ten link co si dostala za 13.99 liber je v prepoctu prez 500 kc 😨

werumka
3. lis 2015

@luciebx Taky jsem 100 testů našla nejlevněji za 6,9 liber. Ale tady je třeba 200 testů za necelých 5 stovek 😀 http://www.ebay.co.uk/itm/200pcs-Ovulation-Fert...

juliemichal
3. lis 2015

@dasa.77 no to by mi právě bylo na nic 😀

@luciebx
@werumka jéva já jsem si myslela,že to jsou eura 😀 tak jsem to špatně spočítala 😀 😀 jsem se pořádně nedívala co to je za peníz 😀 a jinak by mi stačilo co tady dávala @werunka za těch 350kč těch 50ks testů 😀

crazynaa
3. lis 2015

No, tak jestli jsem tam neco mela, myslim, ze jsem i potratila. Trpim panickou poruchou, od dubna jsem bez leku. Dnes si myju vlasy a dostala jsem ataku panicky zachvat po 1.5roku. Na omdleni, buseni srdce,huceni,tep vse se tak zebehlo. Plac, strach... Tlak 180/110 tep 123 muj rychle dojel z prace ja lupla 2 uklidnovaky. Pritel si ke mne lehnul a tlak ustupoval uz 120/84 tep se jeste drzi na 90, ja uz fakt nevim, co jsem komu udelala. :( vystrasena jsem chtela volat zachranku.

ladalav
4. lis 2015

Dobré ránko holky 🙂

bt mám nahoře, test bílý... ☹

@crazynaa znám to, taky jsme tím prošla...já mívala tep 150-200 a vždy mi řekli, že se nemám bát, že to není na umření, ale kdo ty stavy nezažil...pak jsme je měla celé 2. těhotenství...fuj

@juliemichal taky mám Davídka a taky měl mononukl. ale už je to 2 roky...musím zaťukat, vše je OK,,,,byli jsme v nemocnici, měl to dost špatné, ale nesedlo to nikde...a po 2 měsících byl už i bez diety...ale je to hnus tak ať je brzy fit 😵

juliemichal
4. lis 2015

@ladalav tak to je moc dobře,že je Davídek ok 🙂 to jsem moc ráda,mi dietu nemáme.Davídek byl od 10.10 do 16.10 v nemocnici a píchali mu antibiotika do žil.also měl daleko lepší jak byl v nemocnici a teď má to also 7880 takže mám o něj dost velký strach,dr mi říkal,že mu to může sednout třebas na ledviny nebo někde ☹ ale jinak mi dietu držet nemusíme,nikdo mi o ničem neřekl ☹