Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid já být tebou, tak ho zkusím. Ovulační nemusí být vždycky při těhotenství pozitivní (aspoň podle toho, co jsem vyčetla tady) A jestli ovulace opravdu proběhla, tak jak říkáš, dneska už bys byla 15 dpo a to by mělo být něco vidět. Já měla 15 dpo už takovouhle čárku a přitom 11 dpo sotva viditelného dušíka. 😉 Tak zkus 😉

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon no někdo mi tady psal už nevím kdo 😄 že jsem mela anovulacni cyklus.. je fakt ze hlen jsem nezaznamenala ale ty prsa to jsem nikdy tak nemela.. tak nevim uvidim zitra jakou budu mit rano teplotu a kdyztak testnu nechci byt zase zklamana 😔

lory303
1. lis 2016

@leniiid vydrž do páteku, taky se budu testovat v pátek. A jaký budeš používat test? já si dnes objednala clear blue, poradily mi ho holky v dikuzich 🙂

carries
1. lis 2016

@aluskaasimon jééé to je tvoje Elinka na videu? 🙂 To je krásné!!! 🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid no podle teplot to na ovulku nevypadá, ale mohla být chyba měření. Anebo jsi prostě vyjímka, no 😉 každopádně, dej na svůj pocit. Já třeba měla minulý cyklus taky prsa k prasknutí, dokonce mi naskočily i 2 strie. Ale ms se stejně dostavila ☹ třeba budeš mít větší štěstí 😉

aluskaasimon
1. lis 2016

@carries no jo, moje beruška, ještě v Anglii. Měla jsem to nejlínější miminko z celých prosincovek, všechny holky říkaly, jak sebou miminka mydlila a nezůstala chvíli v klidu a naše eluška si relaxovala, nikdy ani moc nekopala. Byla klidná v bříšku a to jí i zůstalo. 🙂

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon taky jsem si už našla strie na prsou takže mi rychle po vyrostla

carries
1. lis 2016

@aluskaasimon tak lepší mít klidné dítko, než nějakého neposedného raráška 😀 každopádně to video je úžasné 🙂

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon no takže to asi budou krámy bolí mě totálně břicho.. mám dotaz dr.mi řekla že až budu mít po menzes tak mám prijit a koukne na mě ultrazvukem jestli je vsechno tak jak má ale ona tam pristi tyden neni myslis ze nebude vadit kdyz tam pujdu az ten dalsi tyden?

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid břicho tě může bolet i při těhotnění 😉 kdybys náhodou dostala ms, bude asi dokonce i lepší, když tam půjdeš až v období ovulace, doktorka se může podívat jak ti roste sliznice atd. S tím by ti nejvíc pomohla @carries já s těmahle vyšetřeníma nemám žádné zkušenosti. První mimčo šlo hned.

leniiid
1. lis 2016

Diky

lajanca
1. lis 2016

Snad to vyjde

levinstonka
1. lis 2016

Můj graf přičemž od pondělí ráno měřím dle starého času 5.15 po posunu bych měla v 4.15, ale to Nedávám takže 😁😉

klerik
1. lis 2016

@levinstonka však na fertility i píšou, že se tělo rychle přizpůsobí posunu času, takže se má měřit pořád ve stejnou hodinu (i když je to vlastně o hodinu jinak) Prý to ovlivní maximálně jeden den 🙂 Ale tak ty už to máš stejně jedno s tou krásnou druhou čárkou 🙂 A jak dlouho jste se vlastně snažili než se to povedlo?

levinstonka
1. lis 2016

@klerik v srpnu bez listovky a všeho (zamlklé těhu), podruhé v září s listovkou, ale gynexem po době upotřebitelnosti a nyní v říjnu třetí měsíc a klaplo to 🙂 pravda je, že jsem nebrala HA, ale cykly byly trošku nadivoko předtím 🙂 asi se můj muž zalekl, když mu můj pan doktor vzkazoval po mojí prohlídce, kde mi potvrdil proběhnutí ovulace do 1 - 2 dnů (byla jsem tam 18. 10. 2016), že po 6 měsících bez úspěchu máme zajít na spermiogram, že to nemáme nechat celý rok, že to již teď je to třeba řešit kvůli stále pozdějšímu věku plánovaného rodičovství pokud možno hned 🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@levinstonka ty brďo, ukázkový graf i s hnízdícím poklesem 🙂 moc gratuluju 🙂

levinstonka
1. lis 2016

@aluskaasimon moc děkuji 🙂

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon prosímtě jak vypadá to uhnízdění nevíš? Je to takova jasná krev málo a do toho takový průhledný táhlý hlen?

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid Asi by mohlo být, já to na sobě nepozorovala. 😒

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid Ale mělo by být 8-9 den po ovulaci.

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon no třeba jsem tu ovulaci mela pozdeji nebo já nevim už 😄 krvácím ale jestli to je menzes těžko říct je to takove jine nez kazdy měsíc

liduka
1. lis 2016

@lory303

Moc doporučuji www.cenap.cz
Jsou to odborníci (zdravotníci) na vyhodnocování grafů teploty
Umí poradit jak poznat plodné dny a mnoho dalšího
Mě moc pomohli, naučila jsem se poznat kdy mám ovulaci, a tak jsem v podstatě hned otěhotněla
Držím palce!

ywushka
1. lis 2016

Ahoj holky jdu se svým grafem o radu!!! Mám cca půl roku vysazenou antikoncepci, nesli jsme naostro az do léta, v září asi proběhlo nějaké tehu,ale odešlo s ms a tak po kontrole na gynekologii dali gynprodyl (utrogestan) a mela jsem si dělat ovu testy,k nicemu, čárka byla ještě i dva dny před ms tím že došla hbed 27DC,tak jsem začala měřit teplotu po ms a vypadá to nějak takto,teď jsem 16DC a ovu test byl pozitivní nejvíce cca kolem 9DC ale teď tak čárka neslabne,ale moc k tomu Nepriblizim po minulém cyklu a vim že teď po pár dnech měření nejdou dělat závěry, ale i tak by me zajímal názor vašeho odborného "oka" děkuji a přeji hezky večer. Dodatek: prvního syna mám po třetímIVF se ztrátou jeho dvojcete s jiným partnerem 🙂

carries
2. lis 2016

@ywushka bohužel z tohoto grafu se to špatně čte. Doporučuji teploty zapisovat na womenzone, mají to pěkně udělané. Ale řekla bych že OVU podle grafu byla tak 3-4 dny zpět.

ywushka
2. lis 2016

@carries Dekuji za odpoved 🙂

ywushka
2. lis 2016

@carries a teplota zase po ovulaci klesá??? Nebo jak to pak je??? Děkuji za informace ,jsou v tom "nepolibena"

carries
2. lis 2016

@ywushka teplota po ovulaci stoupne, musí být tři dny po sobě větší než předcházejících třích dnech... A měla by být zvýšená až do ms.

klerik
2. lis 2016

@leniiid ahoj, tak jak? 🙂 co dělá teplota? mě už klesá a podle toho jak mi bylo dneska, tak ms stopro přijde 🙂 takže příště..

lory303
2. lis 2016

@liduka diiiky moc. Vyzkousim. Ja uz citim, ze zitra MS prijde ☹

marenka1986
2. lis 2016

@ywushka take bych rekla, ze mohla byt 3 dny zpatky. Ale spis to ukaze dalsi mereni. Klidne ti muze vystoupat jeste mnohem vys, coz by mohlo znamenat, ze ovu teprve bude. Zalezi, jak velke mas teplotni vykyvy.