Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 ja mam prave ty dusiky stále tak abych se pak třeba nedivila 😂

dasa.77
20. kvě 2016

@milujicimamina kontrola je dobrá volba,já už měla podivný předchozí cyklus a tak mě doktor stejně očekává,pokud si ovšem teď najdu čas
já se v BT až tolik nevyznám,jsou tu větší experti,ale vím,že zázraky se dějí 😀
z Tvojí toho moc nevyčtu,ale když koukám na těch pár dní,nevidím nic zvláštního. Občas může být MS slabší a podle značení vidím,že nešlo JEN o špinění,ale proběhlo tam i slabé krvácení.

dasa.77
20. kvě 2016

@milujicimamina o to víc by bylo příjemnější překvapení,že se nejednalo o falešného ducha 😉
dej tomu čas,NIC závažného se nestane,pokud bys šla k doktorovi později (tím myslím třeba v 7tt) , naopak to někdy není na škodu,hlavně u takových,co neznají nic jiného než jen čůrání na papírky 😀 😀 😀

juliemichal
20. kvě 2016

@milujicimamina já si myslím že tehu by jsi mohla být i když jsi měla na,ale fakt podle grafu to bohužel nevypadá :(

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 ano jeden den ms

milujicimamina
20. kvě 2016

@dasa.77 radeji zajdu kdyby ram byla cysta poboliva me levy vajecnik tak ať se koukne diky
@juliemichal jo no nejspis neco spatne ale tehu ne dekuji

pavlinka65
20. kvě 2016

@blablabla26 Když trošku pohledáš na netu, tak najdeš spoustu holek,který to měly stejně. Dlouho duchy a najedou dálnice 🙂 určitě to tak budeš mít taky, uvidíš 😉

blablabla26
20. kvě 2016

@pavlinka65 No uvidí se,to čekání je nekonečný

iritia
20. kvě 2016

Ahoj holky vkládám svůj graf teplot ovulační testy pozitivní byly 9 a 11.5 ms měla dojít včera... se strach měřím teplotu na těhotenský test nemám odvahu chci co nejpozději dělat v podbřišku mě bolí jako by měla ms přijít ....co myslíte? 😒

monishkam
20. kvě 2016

Prosim o nazor.
www.fertilityfriend.com/m/#/m/chart.php?_t=1463...
Ve stredu 18.5.pozotovni ovutest, ten den u doktora volna tekutina pry po prasklym folikulu a dalsi dva zrajici. Vcera hodinova bolest v podbrisku, ze jsem si musela vzit ibalgin. A podle teplot zatim zadny ukazatel ovulace, teplota roste pomalu. Co myslite?

juliemichal
20. kvě 2016

Ahojky holky tak jsem si dnes skočila zase na krev v úterý bylo HCG 26,90 a dnes je 134,70 snad je to v pořádku 🙂 dr mi říkal,že se zvětšilo o 3x není to zase málo?co 2 dny se má HCG zvyšovat o 2x ne? 😀 děkuji v pondělí mám dojít znova na krev zda HCG roste anebo ne 🙂 a jinak jsem dnes 15 dnů po IUI. 🙂

blablabla26
21. kvě 2016

@juliemichal krásná zpráva 🙂

blablabla26
21. kvě 2016

Takže test negativní,čípek se krátí,měkne a otevírá a teplota klesá,je to jasné,takový průběh je vždy a nejpozději zítra to dostanu ☹

juliemichal
21. kvě 2016

@blablabla26 děkuji ach jo ten tvůj grafík mě už fakt štve ☹ ☹ snad mrška nedorazí ☹ ☹

pavlinka65
21. kvě 2016

@blablabla26 Nevěš hlavu,dokud ms nedorazí,není nic ztraceno a teplota je pořád 37, což je dost vysoko. Na testu úplně sněhobílo,ani náznak?

pavlinka65
21. kvě 2016

@blablabla26 A pokud by to tentokrát nevyšlo,tak nepropadej panice. V dnešní době snažit se rok,je úplně normální. Psala jsi,že jdeš na preventivní prohlídku,tak si zažádej o doporučení do CAR, tam vás zkontrolují,ty se uklidníš a uvidíš,ze to půjde. Nemusíte hned chodit na umělý oplodnění. Kolikrát stačí jen to vědomí,ze jste v pořádku,je to hodně v hlavě 😉

jankadvor
21. kvě 2016

@iritia Já myslím, že je to těhu graf 🙂

jankadvor
21. kvě 2016

@monishkam Pokud nám chceš ukázat graf, musíš ho napřed uložit do PC 🙂

iritia
21. kvě 2016

@jankadvor ahoj děkuji za povzbuzení ti potřebuji od včerejška mě bolí podbřišek a i trochu špiním tak uvidím test chci nejdřív kolem 27.5 dělat snad to zas nebude vsugerovany jako v listopadu ☹

monishkam
21. kvě 2016

Teď by to mělo jít http://www.fertilityfriend.com/home/624c3f
@jankadvor i s dnesni teplotou.

jankadvor
21. kvě 2016

@monishkam Mas dle testu pozitivni ovu, a FF ti ji taky krasne vyznacil. Teploty jdou pekne nahoru a jsou uz 3dny vyssi nez predchozi, takze ovu byla 😉

monishkam
21. kvě 2016

@jankadvor super, ted jen cekat jestli uz to konecne vyslo. Mam nasadit duphaston, ale ms by snad prisla i bez neho a ve stredu dle utz i sliznice pekna. Nasadila byste? Rada bych konecne cyklus bez hormonu, jen abych něco nepodělala...

blablabla26
21. kvě 2016

@juliemichal mě už to štve taky 😠 pokaždé vzorný graf,nadějně vypadající a pak taková tafka...Hlavu věším,protože vím,jak to u mě chodí,nejdřív to spadne na 37,zítra bude 36,9 a přijde ms.Navíc ten měkký krátký a pootevřený čípek,to je jasný.

@pavlinka65 ano jdu na preventivku...do CARu jsme se objednali sami,jdeme 7.6.,snad mi to vědomí pomůže,jak píšeš.

martinkamoj
21. kvě 2016

Kočky už na to prdím, první a poslední měsíc kdy jsem hlídala poctivě BT... A vím, že nic... takže v nejbližších dnech čekám paní MS a za měsíc opět čekací doba..

klia
21. kvě 2016

@martinkamoj si si robila test?...podľa teploty to nevyzerá zle...ale napr. ja mám zvýšenu teplotu i keď to mám dostať ☹...ale už si pod kontrolou dobrej doktorky, tak jej skús veriť 🙂...ja idem v stredu na preventívku, tak som zvedavá čo vymyslí...môj gyndoš je dosť "prírodný"

martinkamoj
21. kvě 2016

@klia na test je jeste brzo,naposled byl negativni. Ale do utery je jeste cas.

klia
21. kvě 2016

@martinkamoj ja meriam už len kvôli tomu aby som vedela kedy to dostanem...mne to vychádza na LF 15 dní, ale cykly mám zatiaľ plus-mínus autobus...31,28,26,24 🙂

martinkamoj
21. kvě 2016

@klia ja cekam v utery,bastim proveru tak je to casove stejne. Ja merila spis ze zvedavosti tentokrat a kvuli poznani ovu na vhodny cas tuleni🙂

klia
21. kvě 2016

@martinkamoj no ja som s týmito "blbinami" začala len teraz po revízii, i keď mne meranie teploty práve doporučil gyndoš aspoň tri mesiace 🙂...tak mu to budem môcť aspoñ ukázať

juliemichal
21. kvě 2016

@blablabla26 ach jo je mi to líto,ale doufám,že se BT umoudří a zítra zase stoupne 🙂 🙂