Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 ahoj, ono to vypadá, že ovulace ten 13 den nebyla... počkej co za teploty naměříš další dny... pokud se bude teplota držet takhle nahoře, tak si myslím, že Ti v grafu vyskočí že ovulace byla až 16.den a proto ten pokles... 😉

valeri10
23. říj 2015

@beruska1889 Já si dělala včera právě ovu test a ani náznak, že by se blížila a to už by na testu měl být duch. 12 den jsem byla na utz a dle dr by měla být ovu později, ale příznaky jsem měla jen ten 12 den. Právě proto jsem z toho zmatená.

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 no na testu moc duch být ani nemusí, hladina toho LH hormonu před ovulací stoupá prudce, takže je možné, že se Ti objeví až pořádná čárka... 😉 Příznaky jsou sice pěkná věc, ale asi jen orientační, BT je určitě přesnější 😉

valeri10
23. říj 2015

@beruska1889 Na ovu testech jsem vždycky mívala nejdříve ducha a čárka sílila. No nezbývá mi nic jiného než dnes testovat znova. Ale jsem oproti tomu 13. dnu úplně bez příznaků zejména bez plodného hlenu, který je k početí důležitý ☹ . Moc děkuji za odpověď

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 no hlavně poctivě měř BT a budeš mít jasno, že ovulace proběhla... 😉 Jasně, plodný hlen je důležitý, ale asi ne že by to bez něj nešlo vůbec... navíc možná je, jen není tak moc znatelný a třeba ho jen nezaznamenáš... 🙂 Nemáš za co a ať se mimís brzy podaří... 😉 já už čekám taky dlouho...

valeri10
23. říj 2015

No já tomu chtěla nechat volný průběh, ale nedařilo se a když jsem to začala řešit tak mi cyklus začal haprovat do toho přišla konizace takže byla pauza ve snažení. Každý měsíc to mám teď jinak myslím, že je to i o psychice a nechtěla jsem to tak řešit ale čas hrozně letí a navíc manžel dělá i noční takže opravdu potřebuji přesný "plán", ale už mi to leze na nervy. Takže zkoušíme do vánoc a pak na to kašlu

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 měla jsem to podobně... nechtěla jsem to "hrotit" ale nechat tomu volný průběh a až to přijde, tak to přijde... ale jak píšeš, čas hrozně letí a už z toho začínám být nervózní... ☹ že stále nic... na konci listopadu jsem objednaná k doktorovi a budem to řešit trochu víc... přeci jen nemládneme, tak abychom se nějakého prcka vůbec dočkali.... ☹

valeri10
23. říj 2015

@beruska1889 Já byla tento měsíc na hormonální profilu a začínam chodit na utz ohledně ovulace. Hormony mám v pořádku, ale manžel měl špatný spermiogram. Ale po vitamínech by se to mělo zlepšit..
Tak přeji hodně štěstí

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 tak já s ovulací problém snad nemám... myslím, že to je v pořádku,.... bojím se aby právě taky nebyl problém u manžela... ☹ Jaké vitamíny manželovi doporučil? 😉 Děkuji, Tobě taky přeji hodně štěstí a ať najdeš brzy // na testu... 😉 🙂

valeri10
23. říj 2015

@beruska1889 Dr mu doporučil florandol, ale nejprve začal brát selzinek. Ten jsem vyčetla tady, že je dobrej. Tak uvidíme

beruska1889
23. říj 2015

@valeri10 OK moc děkuji za odpověď, právě jsem mu před 14 dny taky koupila ten Selzink, co jsem vyčetla tady.... tak kdyby nezabral, pořídím i tohle... 😉 🙂 tak ať se brzy potkáme v nějaké těhulkovské diskuzi... 😉 🙂

dasa.77
23. říj 2015

@valeri10 a já bych řekla,že ovulace proběhla 17.DC

ladalav
25. říj 2015

ahoj holky, jsem tady nová, můžu se připojit?
potřebuji zjistit, jestli byla OVu podle zaznačení (moc se nevyznám...) děkuji 🙂

valeri10
26. říj 2015

@ladalav Ahoj tak pokud teplota už neklesla tak dle mého názoru proběhla 21.10. Já teprve čekám na ovu takže nemůžu zatím srovnávat.

valeri10
26. říj 2015

@dasa.77 Teplota zase klesla takže bude až cca 21 DC. No jsem zvědavá na výsledný graf

crazynaa
26. říj 2015

Můj graf negraf 🙂 Ve středu mi na folikulometrii bylo sděleno, že se máme snažit pá,so, ne, splněno 🙂 Dle ovu testu proběhla ovulka v sobotu, včera už značně slabší proužek, myslíte, že jsme se mohli strefit? 🙂 Ty teploty můžou být podloženy i moji virozou 🙂

ladalav
26. říj 2015

@valeri10 děkuju, já myslela, že to je den posledních nízkých teplot, tak jsme myslela že až 23. tak děkuju 😉

valeri10
26. říj 2015

@ladalav ano je to poslední den nízké teploty a z grafu vidím 21.10.

valeri10
26. říj 2015

@crazynaa Já jsem teda skoro bez zkušeností, ale řekla bych, že každý pokus před ovu a den po ovu se počítá 🙂 . Spermie prý v těle vydrží až tři dny takže pokud jsou partneři zdraví tak to musí vyjít na 100%. dle literatury 🙂

valeri10
26. říj 2015

Já měřím první měsíc a už teď vidím, že mám ovulaci později takže pak není čas na uhnízdění.

crazynaa
26. říj 2015

@valeri10 No ja mam ovu po Clostylu a muj take nema sperma v poho na 100%, ale i tak by to melo jit. Teprve druhy mesic snazeni za nama co mam ovulku. Tak jsem zvedava. Ale tri dny za sebou bychom se nemeli minout. Ted jen jestli bylo vse, jak melo byt.

valeri10
26. říj 2015

@crazynaa Tak já zatím bez léků, ale vypadá to, že mám ovu 21 DC a pak jen 9 dní do ms. Takže málo času na uhnízdění. Mám teď poprvé od mudr utrogestan, ale váhám jestli ho začít brát. Doporučil mi cca tři dny po ovulaci. Ale nevím jestli ještě nepočkat pár cyklů. Zase nevím jestli by nebylo škoda to trochu tím utrogestanem nepodpořit když jsme se tak posnažili 😀 . Kdo ví co bude příští měsíc.

crazynaa
26. říj 2015

Ja ms nemam, musim vzdy na vyvolavacku, takze jsem na gynde porad 😀 no uvidime, uvidime.

valeri10
26. říj 2015

@crazynaa No tak to já mám proti tobě úplně pohodičku. MS relativně pravidelně i ovu bolesti. Akorát mě teď zaskočilo pár anovulačních cyklů

crazynaa
26. říj 2015

@valeri10 Uvidime, treba se podarilo. 🙂 minuly mesic prvni ovu a myslela jsem joo, urcite se povedlo. No ted se tomu nechci tak poddat 🙂

valeri10
26. říj 2015

@crazynaa No mě přijde že když to dostanu tak začínám znovu žít - řešit běžné věci a ne těhotentsví 😀

juliemichal
26. říj 2015

holky co si myslíte o mém grafu?proběhla už ovulka? 🙂 ovu testík jsem měla pozitivní v sobotu a v neděli negativní.

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal ja se v těch grafech zatím moc neorientuju ale když sis to ještě potvrdila testem tak bych řekla ze proběhla. Na testech byva napsáno ze po pozitivnim prijde ovulace do 24 hodin myslím. Tak nezbyva než to jistit ze všech stran 😉

juliemichal
26. říj 2015

@valeri10 já se v něch taky moc nevyznám právě,hlavně ve womenzone,škoda,že nemám na FF registraci asi mi ji zrušili kvůli delší nepřítomnosti ☹ no snad ten ovu testík byl ok a fakt už ovulace proběhla,co bych za to dala 🙂

valeri10
26. říj 2015

@juliemichal jsme na tom podobne. Ja mela v sobotu hrozne bolesti a na testu ducha.vcera uz jsem test ani nedelala protože mi ten muj graf přijde divnej.tak uvidim další dny co graf předvede a test zkusim ještě dnes pro zajimavost