Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
8. led 2016

@dasa.77 já chytrá nejsem 😀 ale taky jsi mě krásně rozesmála 😀 😀 😀

mikejla_a
9. led 2016

tak mě dnes teplota klesla, takže nevím ☹

ladalav
11. led 2016

Pěkný den 🙂 moc prosím, pokud graf ukáže , že BT stoupla a drží se ...tak je to známka, že proběhla OVU? Je to 100% děkuji za odpověď

pekkaa
11. led 2016

@ladalav ahoj. Pokud se drzi nahore aspon 3 dny a je vyssi nez 6 dni predtim nez vzrostla, tak ano.
Musi se ale presne dodrzovat pravidla mereni. Aby ten narust nebyl zpusobeny jenom spatnym merenin

ladalav
11. led 2016

@pekkaa děkuju.... 🙂

jirikova
12. led 2016

Tak holky, sem 51DC, uz mi z toho asi svihne..zitra k novemu doktorovi..tou ovulaci si ale vubec nejsem jista i kdyz bricho bolelo..😣

dasa.77
12. led 2016

@jirikova čert aby se v tom vyznal 😀

pekkaa
12. led 2016

@jirikova ahoj. A meris dole nebo v puse? Strasne ti to skace a rekla bych, ze v puse..

jirikova
12. led 2016

@pekkaa jasne ze dole, proto sem presvedcena, ze tenhle cyklus je anovulacni. 😔

pekkaa
12. led 2016

@jirikova tak v takovem pripade s tebou souhlasim☹

werumka
12. led 2016

@jirikova Čistě teoreticky mohla být ovulace včera, ale to se ukáže na teplotách další dny... Jinak bych taky řekla anovulační.

pekkaa
12. led 2016

@myjusiatko drzim palce🙂.. Uvidime jak to bude dal

myjusiatko
12. led 2016

@pekkaa jako, nelze z toho vubec nic vyčist, tak spis jen pro zajimavost. :D

pekkaa
12. led 2016

@myjusiatko podle me ovulace byla 6.1...

mikejla_a
12. led 2016

@jirikova no já myslím že klidně mohla být toho 3.1.

mikejla_a
12. led 2016

@myjusiatko taky myslím 6.1.;-)

mikejla_a
12. led 2016

Jinak holky mě teplota zase vzrostla a včera slabá druhá čárka... MS dnes nepřišla, tak uvidíme jak to půjde dál 🙂

dasa.77
12. led 2016

I mě jde teplota pomaličku nahoru,ale jednu věc nechápu. Celý den je většinou klid a na večer mě chytnou bolesti v podbřišku. Dnes jsou možná silnější,ale spíš jen na levé straně. A to,co mívám na intimce,nevím,zda nazvat výtokem,nebo hlenem.Ale taky se objeví až pozdě odpoledne či večer.Je bílý a krémový.Jinak celý den nic.

myjusiatko
12. led 2016

@pekkaa okrem ovulacie teda 🙂

pekkaa
12. led 2016

@myjusiatko nic jineho videt ani neni mozne..🙂
Musis jeste pockat nekolik dnu

mikejla_a
12. led 2016

@dasa.77 však ty už jsi moc dní po ovulaci, proč nezkusis test? 🙂

dasa.77
12. led 2016

@mikejla_a Termín MS mám až za 3 dny nejdřív,takže na // čas

werumka
12. led 2016

@dasa.77 Nene, Ty nás tady budeš napínat jak kšandy, i když bys už dávno mohla testovat 😀

dasa.77
12. led 2016

@werumka nene 😀 já jsem celá zpomalená ..... prostě si říkám,že to tam není. Stejně jsem nejvíc zvědavá na délku LF 😀

@mikejla_a já měla ovulaci později než Ty,takže chci dálnici a ne jen ducha 🙂 Pokud by měl být pozitivní

juliemichal
12. led 2016

@dasa.77 taky nechápu proč nezkusíš tt? 😀

dasa.77
12. led 2016

@juliemichal zase ta chytráááááá 😀

juliemichal
12. led 2016

@dasa.77 ano ano víš,že mi musíš udělat radost? 😀 aby jsme spolu mohly vozit miminka v kočárku ne? 😀 tak to i tobě teď musí klapnout 😀

werumka
12. led 2016

@dasa.77 A jak dlouhou jsi jí vlastně měla minule?

dasa.77
12. led 2016

@werumka ovulace 14. nebo 15.11. a 1.DC byl 1.12.
takže 15 dní????