Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
5. lis 2015

@dapaed Měřila jsem teď první cyklus, jinak jsem používala ovu testy + mám při ovu velké bolesti, ale potřebovala jsem přesně vědět ovu kvůli utrogestanu. No můj graf byl hrozná horská dráha takže po konzultaci s mudr a tady s holkama jsme usoudili, že ovu snad byla.

crazynaa
5. lis 2015

Holky ja dnes taky bolesti v podbrisku, ale pak i jakoby zkraje pochvy, takove pichani. :( au au jako mi z tama chtelo neco vylezt. Jsem 11 dpo dnes. No snad to neni cysta. Teplota 36.9. My dnes na ten domek, ale byla tam prasklina, tak nic. Pak jsme nakupovali a pritel me pozval na obed. Ted uz jsem zase sama 🙂

valeri10
5. lis 2015

@crazynaa a na té vyvolávačce už jsi byla?

dapaed
5. lis 2015

@valeri10 A dr. Ti nekontroloval, zda ovuluješ?

crazynaa
5. lis 2015

@valeri10 jo dal mi ji, ale z te me nic neboliva a ms mam pravidelne 6 den vecer. Ani bt to neovlivni. Jak mi dal listky do caru, uz mi to bylo fuk. Jinak rikal, ze pokud to dostanu driv, vyvolavacka ani nezafungovala. Uz je telo nastavene cele 3 roky na jeden cas. Ale ty bolesti dnes, nevim... :-/

dapaed
5. lis 2015

@crazynaa Kup si čajík s černým bezem, to je prý dobrá prevence proti cystám a taky když bys ji měla. Mě hrozily, tak jsem to někde četla a už pak vidět nebyly. Bohužel se objevilo něco jiného, ale bolesti jsem neměla. Ale na cysty je tenhle čajík prý dobrý. 🙂

crazynaa
5. lis 2015

@dapaed dekuji, dela mi vzdy pri ovu UTZ, ale rikal, ze s ms muze odejit. Tak ji tam pak nevidi. Dnes je to divna bolest, tlaci,picha..

valeri10
5. lis 2015

@dapaed jo jo byla jsem na utz cca šest dnů před mou domnělou ovu a říkal, že folikul tam je. A pak jsem měla i velké bolesti asi jak prasknul, ale teploty mi hrozně létaly nahoru a dolů, ale asi to ovu byla už kvůli těm bolestem. Za poslední rok se mi střídají ovulační cykly s anovulačníma

lendule2
5. lis 2015

Ahojky holky modrokoníkovky. 🙂

Ráda bych se zeptala na názor mé krásné křivky. Cyklus minulý měsíc (kdy jsem měřila poctivě) trval 42 dní. Jsem 3. měsíc po vysazení o HA. V pauze jsme se stěhovali a nebylo moc času na měření, hlavně jsem si teploměr, šikulka já, zabalila někam do spodu ☹ Těhu test jsem nedělala, přijde mi to brzy, nebo mám?
Díky za odpovědi.

valeri10
5. lis 2015

@dapaed tady na straně 34 je ten můj šílený graf

valeri10
5. lis 2015

@lendule2 jestli se nepletu jsi 15dpo? To bych test klidně udělala

andik.cz
5. lis 2015

@valeri10 jenže ten 7DC podle mě ovu nebyla... jestli minulý cyklus byl 42... mohla být klidně až kolem 18DC
@lendule2 Jako testnout můžeš, ale já bych počkala aspoňn na 29DC

valeri10
5. lis 2015

@andik.cz
@lendule2 no to jo to máš pravdu, že mohla být později. Já má cyklus zhruba 30 dnů a ovu mívám 19-21 dc.

lendule2
5. lis 2015

@valeri10 Tak nějak, ale jistá si tím nejsem. Ale už 3. den je mi pořád špatně, bolí podbříšek. Tak nevím co s tím

andik.cz
5. lis 2015

@lendule2 No jestli právě před těmi 3 dny nebyla spíš ovu. Je vidět, že teď BT stoupá ;) Já mívám po OVU taky takové stavy a někdy mě začly bolet prsa, bylo to matoucí, kamarádky mi vždycky říkala, že jsem určo v tom, ale bylo to fakt jen změnou hladin hormonů po OVU.

lendule2
5. lis 2015

@andik.cz Tak uvidím jak to bude pokračovat. Ale prsa a nic jiného mne nebolí. Jen je mi už 3 dny v kuse na zvracení a bolí (tupě) podbříšek a trochu záda. 🙂

werumka
5. lis 2015

@crazynaa Vyvolávačka BT ovlivnit musí - to by jinak nebyl progesteron, kdyby jí neovlivnila 🙂 A z progesteronu bolí i břicho. Nestresuj se, všechno, co teď cítíš, je úplně běžný.

werumka
5. lis 2015

@lendule2 Taky si myslím, že ovulace byla mezi 18. a 20. dnem. Uvidíš, co budou dělat teploty dál.

dapaed
5. lis 2015

Tohle je fakt věda holky, co? 🙂

valeri10
5. lis 2015

no to je. co já se u měření navztekala 😀

andik.cz
5. lis 2015

@dapaed
@valeri10 Mě to zas baví, už měřím od konce r. 2012 🙂

valeri10
5. lis 2015

@andik.cz mě to teda nebaví,ale na druhou stranu je to zajímavé co se člověk o vlastním těle dozví 🙂

andik.cz
5. lis 2015

@valeri10 no právě... A hlavně já mám cykly dost nepravidelné a někdy i anovulační, tak aspoň vím jak to funguje a nefunguje, používala jsem to i jako metodu proti otěhotnění ;)

dapaed
5. lis 2015

@andik.cz Tak to jsi dobrá, protože tomu všemu už rozumíš. Já zatím tápu, pročítám a mám v tom guláš. 😀
@valeri10 Já se zatím nevztekám, ale měřím se krátkou dobu, tak jsem spíš vždy překvapená. 🙂

michaela_n
5. lis 2015

Holky mohla by to byt trifazova krivka?

crazynaa
5. lis 2015

@werumka no ja nevim, mam uplne krece ☹ snad ta mrcha uz dorazi, to zas budu po clostylu jak zarezana.

werumka
5. lis 2015

@crazynaa No ono je to asi proto, že jsi měla toho progesteronu dost i tak (když ovulace proběhla) a když ještě přidali dávku agolutinu, tak by to porazilo i koně 😀

crazynaa
5. lis 2015

@werumka no už se těším, to teda bude MS 😀 😀 a jak ty to všechno tak víš??? Měla jsi taky nějaké problémy? 😢 Je fajn vědět, že tomu někdo rozumí 🙂

werumka
5. lis 2015

@crazynaa Naštěstí nikdy žádné vážnější ne. Ale tím, že nesmím brát hormony, tak prostě už přes deset let mám jako metodu antikoncepce sledování cyklu. A bez těhle znalostí by to nešlo. Ten cyklus se samozřejmě v průběhu let taky měnil - po porodu také. Třeba se mi o jeden den změnila luteální fáze. Ale aby to takhle člověk mohl praktikovat, musí tomu rozumět 😉

werumka
5. lis 2015

@michaela_n Podle té křivky došlo k poovulačnímu vzestupu až 17. den cyklu.