Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
18. bře 2016

tak holky dnes jsem sháněla ten čaj a ve 2 lékárnách ho neměli 😀 😀 tak v pondělí si jdu vyzvednout 2 čajíky,snad nebude vadit,že budu 8DC 🙂

dasa.77
18. bře 2016

děkuji neznámé za srdíčko pro štěstí.... tentokrát si ho nechám 😉

smetanovak
19. bře 2016

Ahoj holky chci se zeptat kdy mám očekávat ms?🙂 mám zpoždění 5 dnu. Tak jestli takhle s tím skokem to ma přijít?

matysikovad
19. bře 2016

@smetanovak trošku mi to připomíná muj graf, vydrž, co bude zítra. ted to vypadá na 11DPO, tj brzo na ms, ne?

matysikovad
19. bře 2016

@juliemichal myslím, že nebude vadit

smetanovak
19. bře 2016

@matysikovad no ja to beru od poslední m/s 🙂 podle aplikace
Jsem z toho jelen

jankadvor
19. bře 2016

@dasa.77 Začínám zkoušet čípek s hlenem, ale zatím tomu nerozumím. Prý to chce tak 3měsíce cviku 😀 tak uvidím. Což o to, hlen poznám, ale s tím čípkem mi to nejde 😀 Jek z něho poznám ovulaci? 🙂 Co myslíte holky?

jankadvor
19. bře 2016

@smetanovak Mě chodí MS cca 15-16 DPO 🙂 Takže u tebe může být ještě brzy 🙂

mikejla_a
19. bře 2016

@smetanovak podle mě nemáš zpoždění, protože jsi měla ovulaci později. Nemůžeš to brát podle poslední MS, ale podle ovulace.

matysikovad
19. bře 2016

@jankadvor ty ses ptala na ten čípek? při ovulaci je tak vysoko, že na něj sotva prstem dosáhneš a uprostřed bývá většinou až na špičku prstu otevřený. a bývá mrňavý, tak na šířku max 2 prstů vedle sebe

monys286
19. bře 2016

Ahoj holky, tak vcera u mudr. tehu potvrzeno 5tt. a nacucany kliste 4mm 😊

jankadvor
19. bře 2016

@matysikovad Aha, takže když na něj v pohodě dosáhnu, tak asi ovu nic? To znamená, že když na něho dosáhnu, tak je dole? Díky 🙂

matysikovad
19. bře 2016

@jankadvor dole je tak na pul prstu od pruchodu, střed je tak ten prst ... ale záleží, jak máš dlouhé prsty 😀 a každé tělo je jiné, já ti popisuju podle sebe 😉 ovu poznáš, je prostě šptně hmatatelný, mrňavy a měkký jako houba, vydrží tak jen pár hodin

smetanovak
19. bře 2016

@mikejla_a aha 🙂 tak ja už jsem fakt ze všeho zmatená. 😄

jankadvor
19. bře 2016

@matysikovad Díky moc, tenhle popis mi to moc usnadnil, teď to konečně rozeznám 🙂 Děkuji 😉

juliemichal
19. bře 2016

tak holky zítra bych měla mít ovulaci podle Jonášove metody.akorát to budu jen 7DC 😀 ale sexík budeme mít tak uvidíme jestli s toho něco bude,ale vůbec na Jonášovou metodu nevěřím 😀

matysikovad
19. bře 2016

@jankadvor tak jsem rada, ze mesice zkoumani jeste nekomu pomuze 🙂

jankadvor
19. bře 2016

Tak na tu Vaši Jonášovu metodu se taky juknu. Jen doufám, že ji pochopím 😀

matysikovad
19. bře 2016

@juliemichal ja jsem mela jonase nekdy kolem ms kazdy mesic,takze pro me to bylo pase 🙂

juliemichal
19. bře 2016

@jankadvor já jsem si tu Jonášovku zadala nějak do grafu womenzone,ale už bohužel nevím jak 😀 😀 už je to pěkně dlouho co jsem si to tam dala 😀 😀 ale abych měla ovu podle Jonáše 7DC se mi zdá nesmysl 😀

matysikovad
19. bře 2016

@jankadvor je tam nekde kolonka,zda vypocitavat jonase

juliemichal
19. bře 2016

@matysikovad no vidíš 😀 pro mě ten Jonáš je taky pase... abych měla ovulku 7DC je fakt nesmysl 😀 v lednu jsem měla Jonáše 5DC,min cyklus 8DC,tento cyklus 7DC 😀 😀

matysikovad
19. bře 2016

Holky verite na 6 smysl? Vcera rano me 2 hodiny bolely s fakt moc krize, nemohla jsem lezet, sedet apod. Pak to preslo a pohoda,jenze od te doby mam divne krece v podbrisku a misto bileho tehu vytoku jakysi hlenovy zluty. A prestalo mi byt zle a nemam zostreny cich. Sesty smysl me strasi,zamlkle v 2012 jsem poznala okamzite,ale to bylo uz v 9 tt a k dr jsem se dostala az ve 12 tt. Co myslite,nezazili jste to nektera?

matysikovad
19. bře 2016

@juliemichal ja vzdycky az rak 28 dc apod

juliemichal
19. bře 2016

@matysikovad no nechci tě strašit ☹ ale já to měla podobné teď v lednu jak jsem potratila ☹ ☹
dokud bylo vše ok tak jsem chodila skoro furt na malou.potom jsem o to nějak přišla a ani nevím jak a na malou atd jsem už často nechodila ☹ no a za 2 dny po tom co jsem přestala chodit často na malou tak jsem šla na gynekologii a už jsem těhu nebyla ☹ takže taky mi říkal šestý smysl,že je to hodně špatné a ono to bylo ☹ ještě si pamatuji do teď,že jak jsem byla 14.1 na gynekologii tak říkám doktorce můžu Vás poprosit o fotečku?kdyby to bylo všechno v pořádku?ona mi říká,že pokud to teda bude krásné tak mi určitě fotečku dá.dívaly jsme se spolu na UTZ a já za chvíli říkám,tam nic není,že? ☹ dr mi říká,ne bohužel není a dívala se i na vaječníky jestli nemám náhodou mimoděložní těhu.naštěstí to ani nebylo na vaječnících.byla jsem cca 9-10tt.poslední ms jsem měla 9.11 a 14.1 jsem přišla na to,že jsem potratila.jen mi dr řekla,že se to stává,že se potrácí,ale,že mám být ráda,že jsem nešla na revizi ☹ a za to jsem fakt ráda,že se s tím tělo poradilo samo a na revizi jsem nemusela jít.
ale držím palečky aby to u tebe bylo v pořádku ♥

matysikovad
19. bře 2016

@juliemichal no já jsem realista, nějak mě to nebere, jen bych teda chtěla, aby to odešlo samo, na kyretáži jsem byla a nic moc teda ☹ myslím, že samovolný je asi pro psychiku lepší, i když možná zase nebezpečnější, pokud je baba doma sama jen s 2 letým prckem. no počkám, co bude do večera, u MA jsem neměla vubec podežření, jen jsem zapla kalhoty co už jsem neoblékla a hned mi to bylo jasné. ted nevím nic, je to moc brzo

matysikovad
19. bře 2016

@juliemichal jako abych zase tomu miminku nekřivdila, kalhoty mě tlačí na podbřišku furt. je to tak pul na pul, proto sem píšu, jestli jste některá někdy nezažila takové bolesti v křížích. ale jen jeden den, dneska už mě kříže nebolí... ted pro změnu to břicho 😖

matysikovad
19. bře 2016

@monys286 jůůů gratuuju! a držím pěsti! až ted jsem to postřehla 🙂

blablabla26
19. bře 2016

@matysikovad moc moc držím palce,aby vše bylo v pořádku!

mikejla_a
19. bře 2016

@matysikovad určitě to bude dobré! test už máš silný? a kdy jdeš k dr?