Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek no tak to já taky čekám na to až mě začne pálit žáha 😀 jako já jsem asi divná s těmi ovu testy nebo vůbec netuším 😀 ze zvědavosti jsem si ho udělala a zase silná čárka 😀 ve skutečnosti je daleko silnější než na fotce 😀 😀
jéva tak zkus poprosit dr aby Vás poslala na tu imunologii možná by ji dávali nějaké ty injekce na lepší imunitu a to by ji pomohlo 🙂 🙂
a já jsem taky zvědavá jak bude vypadat testík 10DPO,ale mám docela strach,že tam nic nebude ☹

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek No pro nás to byl šok, vytoužené miminko , pro manžela ještě syn, kterého si strašně přál a pak toto... ted jsem dostala 2x naději v tom, že to vypadalo, že ovulace probíhá a nic... ale mám špatné hormony a buh ví co udělal potrat a následná revize... budu doufat, že manžela přemluvím alespon na to IUI v červevnu a hold nějak zvládnu ty hormony, bohužel minule jsem po nich zkolabovala a jelikož pracuji v laboratoři, tak by to nebylo uplně ideální. Ale ted se cítím opravdu z toho všeho vyčerpaná a jak se blíží datum, kdy měl být Max s námi, tak i hodně psychicky na dně....

martina16horysek
3. dub 2016

@juliemichal kuju určitě až půjdeme na kontrolu tak se zeptám. Neměj když se neobjeví ani 10dpo může se objevit dyl. Kamarádce třeba test ukázal tehu až 17dpo. Každopádně držím pesticky

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska třeba to chce ještě čas po té revizi. Držím palce snad se třeba ještě do června zadari

xoriska
3. dub 2016

@martina16horysek Děkuju, já hlavně musím najít novou energii , protože jinak to asi taky nepujde 🙂

martina16horysek
3. dub 2016

@xoriska tak to určitě ano. Držím ti palečky a buď silná 😉

juliemichal
3. dub 2016

@martina16horysek moc moc děkuji 🙂 no já měla u kluků dálnice na tt až 37DC,ale nevím kolik jsem byla DPO,neměřila jsem a ani jsem nedělala ovu testy mno 🙂

nita1984
4. dub 2016

Dnešní za o trochu vyšší, tak počítám, ze uz bude po ovulaci ☹ a včera zrovna sex nevyšel ☹ večer byla nějaká divná nálada a me se nechtělo to lámat přes koleno. Ale možná to byla chyba ☹

nina8888
4. dub 2016

Snažilky a tie čo sa vyznate v BT prosim vas moze bolest ovplivnit BT? mam bolesti sasanky a asi to je 3klanny nerv a dneska mam BT az moc vysokou tepltou nemam ale myslim ze na to moze mat vliv bolest ?

smetanovak
4. dub 2016

Holky tak ja nevím test tmavnul a pak zase ne. Dnes ho budu dělat na večer. Muže ještě přijít ovu?

pekkaa
4. dub 2016

@smetanovak muze. pravdepodobnost je nizsi, ale muze... taky se mi to stalo..

smetanovak
4. dub 2016

Už mám druhy cyklus s clostikem ze ze by to tak trvalo?🙂@pekkaa

pekkaa
4. dub 2016

@smetanovak nevim, nemam s clostikem zkusenosti... ale asi pokud ho beres, tak jsem myslim cetla, ze muze ovlivnovat teplotu, tak mozna, ze ovu normalne byla, jenom to BT nezaznamenava?
spis ale asi poradi holky co s tim maji zkusenosti..

valeri10
4. dub 2016

@smetanovak Mě clostil zamával s cyklem. Normálně mám ovu cca 19 den. První dva měsíce s clostilem jsem měla ovu 13 den a třetí měsíc 20 den. Pak jsem ho přestala brát.

smetanovak
4. dub 2016

@valeri10 v pátek jdu k doktorce tak uvidím co mi řekne každopádně jsem z toho dost zmatená

nina8888
4. dub 2016

@smetanovak ja som ted 2 cyklus s clostikem ... a teploty v prvem ceyklu naprt bola som nemocna a ted to vypada celkom dobre.. som 9den od ovitrelle a teplota mi stupla 2den od pichnutia ovitrelle a drzi se nahoru zatim

nina8888
4. dub 2016

@smetanovak pokialsi na clostibegyt a nedoatala si nic na uvolneni vajicka tak se stava ze vajicko naroste ale vstreba sa... Neprebehne ovu.. A hlavne ked beres clostik mala by si byt sledovana utz....

smetanovak
4. dub 2016

@nina8888 no divím se ze si mě nezve na utz :-/

juliemichal
4. dub 2016

tak holky dnes mě už opustila naděje ☹ a přitom to tak krásně vypadalo ☹ no takže do 4 dnů tu je ms ☹ a už ani nemá cenu dělat testík ☹

nina8888
4. dub 2016

@smetanovak to je spatne aj v letaku od clostiku je to.psane ze tam.musi byt utz pri tom 12ty den cyklu cca ja som.prvy mes mala vajicko dozrale az 16dc a v tomto 2cykle 17dc a dostala som.ovitrelle na uvolneni no ale ja mam po tom clostiku krece jak blazen je mi z neho hrozne spatne takze toto je 2a posledný cyklus s clostikom..

valeri10
4. dub 2016

@nina8888 Mě z něj bylo taky hrozně zle. Vůbec jsem nemohla jíst, ale šíleně jsem přibrala. Byla jsem nafouklá a bolel mě i žlučník.

nina8888
4. dub 2016

@valeri10 nastesti nepribiram ale mam.obrovske krece nevolnosti a nejsem schopna nic udelat a tak to je i tyden v cyklu a ked mi dozraje 1vajicko tak som rada takze kaslem na to...

martina16horysek
4. dub 2016

@juliemichal tak to mě mrzí ☹

dasa.77
4. dub 2016

@juliemichal ale prdlačky...... ta teplota může občas lítat....
na pokles před MS je ještě brzy

juliemichal
4. dub 2016

@martina16horysek nevadí,pokud to nevyjde tak jdeme další cyklus na IUI 🙂 🙂 takže si s toho velkou hlavu nedělám 🙂 🙂

@dasa.77 no já vůbec netuším... nevím kdy mám dostat právě ms.... v 6ti nedělí jsem LF měla 12 dnů,první cyklus po potratu jsem LF měla 11 dnů a teď jsem druhý cyklus po potratu tak vůbec netuším jak dlouhou budu mít LF ☹ možná se mi zase zkrátila,kdo ví.

dasa.77
4. dub 2016

@juliemichal asi bude těch 11

juliemichal
4. dub 2016

@dasa.77 jo?snad mi to nespadne zase o něco méně ☹ toho se docela obávám,ale nevadí další cyklus jdeme do IUI tak možná mi něco primář dá na tu LF 🙂

juliemichal
4. dub 2016

holky je normální mít LF 7 dnů?dnes 1DC ☹ co si mám o tom myslet? ☹ ☹

nita1984
4. dub 2016

@juliemichal 7 dní LF určitě normální není... ☹ asi bych letěla k doktoru ☹ když se Ti takhle šíleně zkracuje...

nita1984
4. dub 2016

@juliemichal Jinak na LF je prý výborný pyridoxin, pupalka a gynex...