Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
27. dub 2016

@juliemichal Byla jsem 14 DC a folik měl 10 mm. ovu mívám 18-20 Dc což vychází na víkend. Mudr říkala, že by iui udělala v pondělí. Ale nevím. Začíná mi to být asi fuk. Jsme oba v pořádku a mimčo zatím nic a vypadá to, že osud nepřeje ani iui. Tak se na to asi vykašlu. Přijde mi to už teď jako hrozné hrocení. Chápu, když má někdo zdravotní problém a nejde to přirozeně. Ale takhle mě to teda fakt nebaví.

xivet
27. dub 2016

@jankadvor Držím palce, moc ti to přeju a taky si myslím, že ještě rozhodně není nic ztraceno , je brzo.

katty77
27. dub 2016

Ahoj holky, mohu vědět, zda jste měli jiný graf BT po hysteroskopii? A Stalo se vám, že jste měli v luteální fázi několik dnů teplotu téměř totožnou? Já mám teď 4 dny za sebou 36,57; 36,57; 36,59; 36,57; st.... Vada teploměru to není, měřím se pomocí přístroje iFertracker... Díky za vaše názory 🙂

aguaverde
27. dub 2016

@katty77 s hysteroskopii nevím, ale já měla taky tento cyklus stejné teploty 😉

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 no možná ti to IUI udělá v pátek,kdo ví držím palečky 🙂
no já už přišla na tu příčinu proč jsem potrácela a nemohla jsem otěhotnět... díky mého milovaného astmatu ☹ ☹ které jsem neléčila a mám ho středně těžké ☹ teď už ho léčím tak snad to půjde 🙂 nevěděla jsem o tom,že to astma může dělat hodně v tom snažení ☹ ☹

katty77
27. dub 2016

@aguaverde ahojky, díky za zprávu 🙂 tak to jsem ráda, že je to zřejmě normální, já měřím teprve druhý měsíc, tak jsem v tom nováček. Minulý měsíc mi teploty poskakovaly o několik desetin stupňů každý den a teď taková lajna a to mám teploměr, co měří na dvě desetinný čárky 😀

aguaverde
27. dub 2016

@katty77 já měřila už před 6 lety a 2lety u dcer a takové lajny stejných teplot sem taky neměla 😀 až teď 🙂 takže normální to je 😀

katty77
27. dub 2016

no já jsem to stejně nějak celé zkazila, tento cyklus jsem začala měřit pozdě neboť jsem někam zašila teploměr a našla ho až 15 DC, to už jsem si myslela, že jsem ho omylem vyhodila 😀 Někde jsem četla, že po hysteroskopii přichází ovulace později (minulý měsíc přišla 18 DC), tak jsem si s tím moc nelámala hlavu, ale stejně jsem teď z toho zmatená 😀 uvidíme příští cyklus,...

valeri10
27. dub 2016

@juliemichal a to jsi byla na nějakém vyšetření, že ti řekli, že za to může astma?

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 ano byla jsem přímo na plícním a potom jsem našla tento článek
http://zeny.tiscali.cz/astma-zhorsuje-sance-na-...

valeri10
27. dub 2016

@juliemichal tak clanku z jakeho duvodu zeny nemůžou otěhotnět je spousta a psala jsi ze ti mudr rekl ze to tim muze byt.rozhodne bych se nespolehala na to ze vylecim astma a bude vse ok.ja si myslim ze problém u tebe je uplne jinde.prijde mi ze zijes jen svym cyklem a vse moc hrotis.blizi se jaro tak vyrazej s detma na vylety,s kamoskama na kaficka a odpocin si od te touhy po mimcu

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 no dr mi taky říkal,že to tím může být... no a potom jsem hledala na netu právě... no máš pravdu možná to je i v hlavě,ale já to moc neřeším,nemyslím stále na to.to spíše uvažuji denně nad práci ☹ uvažuji nad tím jak udělat to abych ukončila nemocenskou,ale na druhou stranu ji ukončovat nechci,nechci si zahrávat s mým zdravím ☹ ☹ a potom na tu první stranu bych nejraději šla do práce a ukončila nemocenskou.... toto mi tíží v mysli.a ne mimi.

valeri10
27. dub 2016

@juliemichal a neco hezkyho a pozitivního bys tam nemela? 🙂

milujicimamina
27. dub 2016

@juliemichal prosím hlasim bilek jaktoze mi to bt neukazala? Mivam ho mnohem pozdeji az kolikrat 14/16 dc a ted 8dc

milujicimamina
27. dub 2016

@juliemichal astma je potfurka ☹

juliemichal
27. dub 2016

@valeri10 nene to nemám.poslední dobou co mám tu nemocenskou tak jsem jen skleslá s té práce ☹ ☹ někdy i díky toho nemůžu spát ☹ a jinak pozitivum pro mě je to,že můžu být s kluky doma a s tím straším se učit do školy 🙂 🙂 za to jsem moc ráda 🙂 a taky si říkám něco zlého je k něčemu dobrému 🙂 🙂 no tak uvidíme co dobrého osud pro mě přichystal 🙂
a jinak dnes jsem se krásně pobavila 😀 jeli jsme do jednoho Kauflandu a tam nás ani nepustili policajti aby jsme tam vjeli,no dobrá tak jsme jeli do druhého Kauflandu a tam jsme se nakonec dostali,ale policie nás nepustila do obchodu 😀 no tak jsme jeli do tesca a tam jsme se dostali a nakoupili jsme akorát ne vše co jsem chtěla a hlásí v rozhlase milí zákazníci ukončujte Vaše nákupy a přejděte si k pokladnám.no dobré tak jsem dostala výbuch smíchu,že dnes ani do obchodu jít nemůžeme nakoupit,že nás ze všech obchodů vyhodí 😀 někdo si v Ostravě střílí s policie,že je ve všech OC bomba... fakt masakr 😀 dnes jsem se aspoň fakt pobavila a říkám si co by se stalo,kdybych byla v práci za kasou a nevěděla bych o tom,že je tu v Ostravě nějaký blázen co hlásí,že jsou v obchodech bomby.to bych jsem se asi za tou kasou pokakala strachem.

@milujicimamina BT ti potvrdí ovu až 3 dny po ovu a ten hlen by jsi měla pro jistotu zapsat do toho grafu aby se graf mohl něčeho chytit.a máš pravdu to astma je nanic ☹

milujicimamina
27. dub 2016

@juliemichal dekuji jdu to tam pisnout

milujicimamina
27. dub 2016

@juliemichal to je teda neco lidi blazni jeste ze jde jen o srandu v dnesni dobe se nedivim asi ničemu už uf

juliemichal
27. dub 2016

@milujicimamina vůbec není za co a eventuálně by se to dalo poznat i na zítřejší BT zda máš ovu nebo ne... ráno tu nech grafík a juknu se ti na něj 🙂
přesně taky jsem ráda,že šlo jen o srandu,ale kolik policistů tam bylo atd jsem zvědavá co ten dotyčný s toho bude mít.že si udělal srandu ze všech OC ☹ je to děs ☹

milujicimamina
27. dub 2016

@juliemichal dam ho sem no ja to necekala tak brzy a milovaly sme se dnes8dc a 5dc 🙂

juliemichal
27. dub 2016

@milujicimamina tak pokud je dnes ovu tak to určitě by stačilo 🙂 🙂 a krásně by se obnovili i ty spermie 🙂 🙂 no držím palečky 🙂 já jsem dnes 4 DC už došpiňuji a v pondělí na folikumetrii a tam se dozvím kdy půjdeme na IUI už se moc těším 🙂

milujicimamina
28. dub 2016

@juliemichal mrkni prosim dekuji

juliemichal
28. dub 2016

@milujicimamina tak podle dnešní BT to ještě na ovulaci nevypadá,ale možná dnes ta ovulka bude 🙂 🙂 uvidíš jaká bude zítra BT 🙂 🙂

milujicimamina
28. dub 2016

@juliemichal dnes mam vetsi bolesti myslim ze je dnes i podle tt ovulační nemam

juliemichal
28. dub 2016

@milujicimamina tak držím palečky aby Vám to vyšlo,krásně se posnažte 🙂 já se už těším na pondělí jak půjdu na tu folikumetrii a budu vědět kdy půjdu na IUI 🙂

jankadvor
28. dub 2016

@xivet Brzo se mi nezdá ☹ Ale děkuji. Dneska negativní TT, úplně bílo ☹ 30.4. jdu na krevní test HCG, tak uvidím. Teplota mi stoupla, ale spíš se bojím, že MS dojde ☹

juliemichal
28. dub 2016

@jankadvor a ty jsi po IUI nebo po něčem,že máš jít na krevní testy?

jankadvor
28. dub 2016

@juliemichal Jsem po KETu z prvního IVF, ET mi nevyšel ☹

juliemichal
28. dub 2016

@jankadvor jéva tak to kdybych šla na KET nebo tak tak to bych jsem si ani BT neměřila ☹ a kdy sis měla udělat testík? ☹ je mi líto,že ti ET nevyšel ☹ snad to teď vyjde moc moc moc držím palečky ♥ a posílám srdíčko pro štěstí ♥

katty77
28. dub 2016

Holky, co se považuje za přesnější - poctivé měření BT nebo ovulační testy? Na netu se hodně setkávám s názory, že se vždy den ovulace neshoduje dle BT a testů... Co je tedy spolehlivější?