Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal neco ti ukazu. Divej prekvapeni vecera.

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj no tak to je super,takže dnes nebo zítra by mohla být ovulka,super 🙂 🙂 tak dnes si udělejte krásný večer a pěkně to pojistěte,držím palečky ♥

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal dnes sem doma už sama s kocourem jenom.-- Mužík je na noční ale než odcházel stihl to 😀 tak ještě projistotku zítra ho zlákám aa pak jako pojistka v pátek at si dá aspon jeden den klid.. 🙂 a já se dopo takk bála, že nikde nic co?? 🙂

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj tak to je super,že jste to ještě zmákli než šel manžílek do práce 😀 😀 já bych to asi udělala tak,že spíše zítra pauza a ve čtvrtek sexík 🙂 🙂 dneska to máte krásně pojištěné 🙂 a jj bála ses zbytečně 🙂 🙂 ale je divné,že jsi v sobotu měla folíky 20mm a teprve dnes pozitivní ovu testík,že by jsi dnes měla ovulku a proto máš pozitivní ovu test?někdo to tak má,že v den pozitivního testu má ovulku 😀

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal týjo nevím. ale včera sem si všimla, že me pobolíval lehce levý vejcovod ale ten dnes nic za to pravý vaječník bolí od odpoledne jako kráva... noo ještě se rozmyslíme.... Dnes sme to ovšem stihli.. Hele nevím nechápu své tělo.. ale tak zítra změřím teplotu a ta nam třeba řekne víc 🙂

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj jj ta teplota určitě zítra napoví 🙂 🙂 tak uvidíme,ale je super,že jste to dnes pojistili 🙂 🙂 tak snad za 10 dnů nám tady dáš krásného dušíka 🙂 🙂

martinkamoj
10. kvě 2016

@juliemichal kez by, ale ted jdu spat mam toho zitra moc.

juliemichal
10. kvě 2016

@martinkamoj přesně tak to já jdu taky spát,vstávám o půl 7 a jdu do práce 😀 tak dobrou noc 🙂

dasa.77
10. kvě 2016

@milujicimamina podle te aplikace kterou jsi vlozila jsi mela ovulaci 8.DC a kdyz mas 14 dni LF,tak je to spravne vyznacene,MS mas mit ve ctvrtek...jen me udivuje,ze cyklus bude tak kratky (22 dni) 😉

marla86
10. kvě 2016

@martinkamoj ahoj muzu se zeptat? To jsou ovu testy objednane od pani tady z konika? Mne nikdy takhle sytou carku neukazali :( Preju at za par dnu najdes stejne carky na tehotenskem testu ;)

milujicimamina
10. kvě 2016

@dasa.77 tak potom je 13dni ptz chodi 14ty jo obcas se mi stalobze takto brzy dosla ale vetsinou 26-29 minule byla obulace az 16dc a dosla 30

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal porad se drží

juliemichal
11. kvě 2016

@milujicimamina no grafík vypadá nadějně 🙂 🙂 to na ms vůbec nevypadá 🙂 🙂 držím palečky 🙂 a co testík?

martinkamoj
11. kvě 2016

@marla86 ano jsou... mě jak kdy... 🙂 záleží na citlivosti tyto jsou vesměs okolo 20. Ale slabší čárka při pozitivitě, taky záleží jak dozraje vajíčko a kolik... Jaká je hladina LH.. U mě vím, že byly teď dva folikulíky, tak možná proto je to takové silné.. 😉

blablabla26
11. kvě 2016

@milujicimamina vypadá to opravdu nadějně 🙂

martinkamoj
11. kvě 2016

@juliemichal teplotka stoupla 🙂

milujicimamina
11. kvě 2016

@blablabla26 ano ale bez testu?

milujicimamina
11. kvě 2016

@juliemichal
@blablabla26 max negativni

blablabla26
11. kvě 2016

@milujicimamina nepsala jsi,že minule jsi měla pozitivní také později?Neházela bych flintu do žita 😉

milujicimamina
11. kvě 2016

@blablabla26 ano zkusim jeste ten mamatest schvalne

blablabla26
11. kvě 2016

U mne dnes 6dpo a teplota o chlup výš...

monichka
11. kvě 2016

Holky nezávisle aniž bych vám cokoliv řekla, co by jste řekli na tohle? 😀

martinkamoj
11. kvě 2016

Holky prosím vás, měla jste některá takový tlak při ovulce, že ste nemohla ani chodit?? Bolí mě už druhý den podbříšek jako kráva.. dnes si připadám nafouklá jako v 5tém měsíci snad 😀 doufám, že se tam aspoň něco děje když už to tak bolí.. 😀

valeri10
11. kvě 2016

@martinkamoj ja jo.mivam bolesti kazdy mesic a nekdy fakt silne.ze zacatku me to docela desilo ze mi tam roste cysta nebo nejake srusty.ted uz jsem si zvykla.pomaha mi na to cvičení.id unora hubnu do plavek skoro každý den cvičim tak to tak neboli.ani ms bolesti s tim cvicenim nemivam tak silne

valeri10
11. kvě 2016

@martinkamoj ja byla hrozne nafoukla druhy den po ovu.pri je to tim jak stoupá poovulacni hormon.myslim ten co vyzivuje zlute telisko.

martinkamoj
11. kvě 2016

@valeri10 no já doufám, že se ráno vzbudím a bude to oka 😉

milujicimamina
11. kvě 2016

@monichka divocina??😁

marrouc
11. kvě 2016

@monichka obracene faze cyklu.

blablabla26
12. kvě 2016

@monichka z toho se nedá nic vyčíst...

blablabla26
12. kvě 2016

Dnes jsem 7dpo,jen mě lehce sem tam píchne v podbřišku,ale nic víc.Vůbec se necítím tak,že by to mělo vyjít 😒 prostě nic no...Ani implantační pokles,ani bílý výtok..No uvidíme,ale do úterka je daleko,ach jo