Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pavlinka65
14. kvě 2016

@milujicimamina Vypadá to nadějně 🙂 Špinění může být uhnízďování a ten pokles teplot 9DPO taktéž 🙂 co test?

kajunka01
14. kvě 2016

prosím poraďte :/

pavlinka65
14. kvě 2016

@kajunka01 A kdy jsi dělala test,dnes ráno? Pokud jsi měřila o hodinu dřív než předtím celé testování,mohou být teploty za ty dva poslední dny zkreslené,tzn že o hodinu později by mohly být vyšší. Rozhodně je to nadějné a test ti to může ukázat klidně i později. Pokud jsi testovala brzy a viděla jsi tam ducha,měl by den ode dne sílit..

kajunka01
14. kvě 2016

jo dnes ráno jak jsem vstala,pobolívá mě podbřišek ale ne na ms,uvidím co zítra teplota snad už vstanu pozdějš,já mám natočený budím měřím každé ráno 6:40 a ted dva dny vstavam sama od sebe 5:40 :/ tak jeto na nic,na testu zatím bílo ,jsem vlastne 12dpo dnes
@pavlinka65

pavlinka65
14. kvě 2016

U měřeni bt rozhoduje každá hodina, takže teplota v 6:40 mohla být klidně vyšší. Někdo má testy pozitivní prostě později. Graf je pěkný,rozhodně naději na těhotenství máš 🙂

kajunka01
14. kvě 2016

děkuji já už jsem to zahodila včera ráno tu naději že by se to povedlo,tohle je moje první ovulace diky clostilu ,měřím od ledna a vždy jsem měla anovulační cykly,když to nedostanu do ponděli tak udělám v pondělí test ,děkuju moc!! 🙂

milujicimamina
14. kvě 2016

@pavlinka65 zatim nic sle nestihla jsem nejak ranní moc 🙂 ale ms nikde a spineni zadne ráno hlen bilek ted uz je hustsi cipek nahore prsa boli porad tak jsem zvedava pokud tam je dava si na čas 🙂

blablabla26
15. kvě 2016

Můj graf dnes vypadá takto,10dpo a ve středu ne/čekám ms....asi to nevydržím,hrůza!

pavlinka65
15. kvě 2016

@blablabla26 To vypadá nadějně 🙂 co test, zkoušela jsi už nebo čekáš na den předpokládané MS? 🙂

milujicimamina
15. kvě 2016

Holky dnes 14dpo pokles a spinim to uz je tutovka co?

milujicimamina
15. kvě 2016

@pavlinka65 a na max dusik

blablabla26
15. kvě 2016

@pavlinka65 nezkoušela,přijde mi to brzy...lf mám 12 dní,v úterý to zkusím a uvidím 🙂

pavlinka65
15. kvě 2016

@milujicimamina A ten dušik se tam objevil hned nebo až třeba po hodině? Špinit se může i v těhotenství, ale teploty jsou většinou nahoře. Ještě by se mohlo jednat o nidační špinění,ale 14DPO,to už je asi pozdě.. Nicméně bych zkusila test zase zítra ráno,jestli dušík sílí 🙂

milujicimamina
15. kvě 2016

@pavlinka65 hned se objevil tak pockam tedy

blablabla26
17. kvě 2016

Podle předchozích grafů měla dnes teplota klesnout,ale drží se nahoře.Jen testy mám doma s citlivostí 25 a včera byl sněhobílý....tak jsem dnes ani nezkoušela,prostě budu čekat.Zítra ne/čekám ms

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal Anetko jak jsi na tom? Vše nej nej nej k svátku zlatíčko :-*

monichka
17. kvě 2016

Můj graf, teplota se zatím drží stále nahoře tak uvidíme co se bude dít. Cítím břicho a sem tam pocit na zvracení.. tak pokud tam někde je,snad se udrží ..

pavlinka65
17. kvě 2016

@blablabla26 Pokud chceš mit jistotu,doporučuji digitální test Clearblue,je sice dražší,ale odpadá problém s dušíky 🙂 Jinak graf je nadějný 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

@pavlinka65 mám ho doma,ale clearblue mají taky citlivost 25 jednotek a to prý i ten digitál.No doufám,že to hned zítra nepoletí dolů...

alischkar
17. kvě 2016

Ahoj, taky přidávám svůj graf 🙂 Přesně nevím, kdy byla ovu, protože test v předpokládaný den byl negativní. Teď se sice teploty drží vysoko, ale můj vnitřní pocit je, že z toho nic nebude. Minulý měsíc se tam nejspíš něco chystalo (děsné hnízdící bolesti a nějaké hormonální změny), ale odešlo to s MS. Teď se ve mně kromě bolesti zad a napnutému podbřišku nic neděje, takže jsem si včera dala výborné vínko, počkám na spadnutí teplot a jedeme dál 😎
Holky, otěhotněla jste některá, přestože jste i v době po ovulaci měla maximální teploty do 36,8C? Já tady sice mám jednou 37, ale to je nejspíš výkyv způsobený ponocováním...
Díky za info 😉

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 zlatíčko děkuji za poptání já dostala včera krásný dáreček k svátku 🙂 a jak jsi na tom ty? 🙂

marrouc
17. kvě 2016

Ahoj. Co myslite. Asi zase nic co? 14dpo na testu snehobilo.Mela jste nektera negativni test 14dpo a presto byla pak tehu?

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 no a u tebe grafík vypadá taky krásně,tak snad budeme obě těhulky 🙂

alischkar
17. kvě 2016

@marrouc Krásný graf - počkala bych, jestli přijde MS a testla znova.

nina8888
17. kvě 2016

@juliemichal jeeej tebe to vyšlo moc moc moc ti gratuluji <3

juliemichal
17. kvě 2016

@nina8888 moc moc děkuji 🙂 🙂 včera jsem byla 11 dnů po IUI a 11 dnů po pregnylu mno 🙂 🙂 a v neděli už žádný dušík na tt nebyl,včera jsem si dělala znova test a dušík co nešel vyfotit tak jsem si řekla,že to rozseknu s tady tímto testem zda jsem těhu nebo ne.nechtěla jsem se už trápit.

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal no to je krásné,moc moc moc gratuluji a držím všechny palce co mám,at jste oba dva v pořádku :-* Krásný dárek k svátku 🙂

blablabla26
17. kvě 2016

@juliemichal děkuji no...snad to dopadne i u mě,ale nedělám si naděje..Takže jsi měla v neděli a včera ducha?

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 moc moc děkuji,hezčí dáreček k svátku bych nedostala 🙂 🙂

juliemichal
17. kvě 2016

@blablabla26 v neděli už ne,takže šlo krásně vidět,že pregnyl odešel,včera jsem měla midi ducha na dr maxu a udělala jsem si tady tento 🙂 🙂
no já doufám,že tady dáš krásnou pozitivní zprávičku 🙂