Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

jankadvor
21. kvě 2016

@monishkam Já krom kyseliny a kontryhelového čaje nic neberu 🙂

jankadvor
21. kvě 2016

@martinkamoj No, mě se zdá graf v pohodě 🙂 Teploty máš pořád vysoké 🙂

monichka
21. kvě 2016

@martinkamoj jsme na tom podobně. Vysoké teploty a test negativni

valeri10
21. kvě 2016

@martinkamoj ja to dala!!!pochod Praha Prcice trasa 35 km.mrcha dorazila někde na 20 km.jsem totalne znicena ale bylo to úžasné.krasny zážitek.I tu mrchu a 1dc to prekonalo.Takže s čistou hlavou do nového cyklu🙂

blablabla26
22. kvě 2016

Přesně,jak jsem čekala...své tělo začínám znát velmi dobře ☹ dnes budu 1DC.

monichka
22. kvě 2016

@blablabla26 MS máš mít na čas nebo meškáš nějaký den?

blablabla26
22. kvě 2016

@monichka měla jsem jí mít ve středu,takže meškám

blablabla26
22. kvě 2016

mrcha došla ☹

martinkamoj
22. kvě 2016

@jankadvor
@monichka já tomu právěže nic nedávám, za prvé má příjd MS za dva dny a asi příjde a za další ovulka byla na pravo tak o to víc vím, že asi nic než něco... Těhotně se necítím a testy stále bílé jako sníh bělejší to už ani být nemůže...

martinkamoj
22. kvě 2016

@valeri10 no paráda, hlavně žesis to užila, mi byly v Ostravě v Zoo na výletě no unavená sem byla jako mimino 😀

milujicimamina
22. kvě 2016

@blablabla26 to je mi lito do prcic ☹

blablabla26
22. kvě 2016

@milujicimamina ani nevíš,jak mě....snad nám v Caru pomůžou...Jak to vypadá u tebe?

nina8888
22. kvě 2016

@blablabla26 ahoj kam chodíš do car?

milujicimamina
22. kvě 2016

@blablabla26 jsem 8dc dnes snazeni a na tyden je stejne pryc tak tento mesic stejne nic nebude byl by to zázrak

blablabla26
22. kvě 2016

@milujicimamina aha,tak uvidíte...kdyžtak příští měsíc no 🙂

@nina8888 ahoj,jsme objednaní do gennetu v praze

nina8888
22. kvě 2016

@blablabla26 taak ti moc drzim palce ja mam teraz vysetrenia v car brno obilnak a 8.6. mam mat vyhodnoteniie vysledkov tak som zvedava.... a mrzi ma ze si dostala ms vyzeralo to nadejne ale hlavu hore raz to musí vyjst 😀

blablabla26
22. kvě 2016

@nina8888 děkuji,i tobě moc držím palce,at jsou výsledky v pořádku 🙂

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 ach jo tak to je mi moc líto,že došla mrcha ☹ ☹ vypadalo to tak nadějně ach jo ☹

milujicimamina
22. kvě 2016

@blablabla26 tak ted nam to musi vyjit 🙂 třeba se mi ovulace posune a dojde az o vikendu to budem 14-15 dc , minule dosla okolo 11predminule 16 kdo vi

milujicimamina
22. kvě 2016

@valeri10 to muselo byt paradni a hlavne prisla jsi na jine myslenky

blablabla26
22. kvě 2016

@milujicimamina tak uvidíme..mě chodí až kolem 18-21dc

blablabla26
22. kvě 2016

@juliemichal obrečela jsem to slušně

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 to se ti zlatí vůbec nedivím,ale určitě teď se to povede 🙂 🙂

blablabla26
22. kvě 2016

@juliemichal já už se spoléhám jen na ten car...13 měsíců si říkám,že příští měsíc to určitě vyjde a prd.Snad nám tam pomůžou..

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 zlatíčko tak když jdeš do toho caru tak určitě ti tam pomůžou 🙂 dívej se na mě,tento rok jsem byla prvně na IUI,další IUI nepočítám,bo ty byly minulý a předminulý rok a hned to vyšlo 🙂 🙂 akorát se bojím zítřka... zítra jdu znova na HCG a uvidíme zda krásně šplhá nahoru.v úterý bylo HCG 26.50 a v pátek 134.70 tak teď by v pondělí mělo být vyšší,tak snad bude 🙂 🙂

blablabla26
22. kvě 2016

@juliemichal mám právě velký strach,že ani to nevyjde...ale ted asi vidím vše moc černě

uvidíš,že bude zase vyšší a ve středu už utz,hurááá 🙂

dasa.77
22. kvě 2016

@blablabla26 rok není žádná tragédie a v dnešní době opravdu běžná věc. 😀

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 jj chápu tě taky jsem to brala černě jak se stále nedařilo ☹ ☹ ale uvidíš,že to vyjde 🙂 🙂

a děkuji věřím tomu,že zítra bude HCG vyšší než v pátek a už se i moc těším na středu jak půjdu na UTZ 🙂 🙂

martinkamoj
22. kvě 2016

@blablabla26
@juliemichal Za měsíc budeme spolu neboj se 🙂 taky mě to začíná už štvát a říkám si, že se snad ani nikdy nedočkám a to se snažíme už 18 měsíc strašná doba...Mě má příjd navštívit ve středu tetička MS,zaručeně příjde, nebo si těhotně nepřipadám, testy negativní aa už z toho, že to šlo z prava.. Tak uvidíme co bude za měsíc.. 🙂
Anet tobě tfuj tfuj 🙂

juliemichal
22. kvě 2016

@martinkamoj
@blablabla26 holky moje určitě to další cyklus vyjde 🙂 a co ty víš @martinkamoj jestli nejsi náhodou těhotná? 😀 😀 já bych ještě neházela zajíce do pytle 😀 😀 a pokud to nevyšlo tak to vyjde ten další 🙂 moc Vám to holky přeji strašně moc a moc moc děkuji,snad to zítra dopadne dobře 🙂 🙂