Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

kinsli
17. zář 2016

Holky přihlásila jsem se na koníka asi po 100 letech :D Potřebovala bych poradit. Co si myslíte o tomto grafu? O prcka se nesnažíme zatím jen měřím, MS mívám 26-27 DC nejdéle z posledních 9 cyklu 30 DC. Už silně přetahuji a teplota neklesá ☹ Jak to mám řešit? Kdy si zajít k dr?

kinsli
17. zář 2016

toto je graf z minulého cyklu 😉

werumka
17. zář 2016

@kinsli Ahoj, v tom aktuálním cyklu ovulace podle teplot neproběhla - ty hodnoty se drží na predovulacnich hodnotách. Pokud by to byl anovulacni cyklus, tak menstruace může přijít až po vyvolavacce. Jinak v tom předchozím grafu to navíc vypadá na hranicne krátkou lutealni fázi a tam by bylo na zvážení nasazení progesteronu, aby se natahla a byla větší šance na zahnízdění.

luthiii
17. zář 2016

@chelsi Super, díky. Ale pořád to asi můžu brát tak, že ovulace pravděpodobně proběhla, když jsou teploty v první půlce cyklu nižší, než ty násludující. Nebo ne? 😕

kinsli
17. zář 2016

@werumka Moc děkuji, ještě se mi to nestalo mám většinou MS 26-28 DC. Takže pokud bych nešla ma vyvolávačku nedostala bych to nikdy? Může za to dovolená v termálech? Co se týká LF tak jsem koukala na staré grafy, viz foto a nejspíš mám LF 10 dní. Se synem jsem měla pozitivní test už 8 den po ovu, tak mi to asi takto stačí :D Mám již dvě děti dcera byla na podruhé a syn v podstatě na poprvné protože první cyklus jsme se snažili úplně mimo plodné dny 🙂

werumka
17. zář 2016

@kinsli Pokud to u Tebe takhle je s tou luteální fází normální a těhotenství to nebrání, je to ok 🙂 Termály mohly mít nějaký vliv... při anovuláku menstruace často přijde až za dlouho, kdy už je sliznice moc vysoká (pak bývá taky silnější krvácení). Ale vyvolávačka je samozřejmě zase určitý umělý zásah. Já osobně bych možná ještě třeba 10 dní počkala, jestli ovulace nedorazí a pak bych třeba šla k dr.

kinsli
17. zář 2016

@werumka Moc děkuji, určitě ještě počkám 🙂 Pokud tedy běžně mi chodí MS ten 26-28 den, tak předpokládám, že ovulace normálně probíhá 🙂 a teď byla nejspíš někde zrada :D

werumka
17. zář 2016

@kinsli Ono to čas od času může nastat, není to nic tak divného 🙂 Určitě je lepší, když to nastane ve chvíli, kdy měříš BT a víš, že ovulace ještě neproběhla, než když bys plašila, že se Ti opozdila menstruace a proč 🙂

kinsli
18. zář 2016

@werumka dnes 36,8 tak když ještě 2 dny bude stoupat tak bych to měla dostat cca za týden, je to tak, že? To budu nějakých cca 45-46dní :D

kinsli
18. zář 2016
lenulinka10
18. zář 2016

Ahoj holky,muj graf vypada zatim takhle. Tak uvidime jak to dopadne 🙂

kinsli
18. zář 2016

@lenulinka10 ovu byla ale 19DC nebo ne? Proč to označilo 17 DC, Já mám taky většinou 18 nebo 19 DC. Držím pěsti ať končí // 😉

pajina92
18. zář 2016

Holky, tak u mě to pokračuje takhle 😀

lenulinka10
18. zář 2016

@kinsli nene ovulace byla 16-17dc... Ovu test byl pozitivni 15dc.

pajina92
18. zář 2016

Kdy teda byla ovu, podle mě kolem 14DC i hlen by tomu odpovídal, tak jak to teda je? Odpoví mi někdo zkušenější?

kinsli
18. zář 2016

@lenulinka10 tak tomu pak nerozumím, já myslela, že je to poslední nejnižší hodnota

kinsli
18. zář 2016

Toto jsou grafy kamarádky, kdy tedy měla ovu? Já už tomu tedy nerozumím měla jsem za to, že je to poslední nejnižší teplota. Jediné 2 grafy které se mi zdály ok byl únor a září.

lenulinka10
18. zář 2016

@kinsli njn,taky nwm ale je pravda ze me bricho bolelo jenom ctvrtek,patek a sobota. Vzdy mam ovulacni bolesti. A poznam i podle hlenu...

kinsli
18. zář 2016

@lenulinka10 Já podle hlenu si byla jistá 19 DC a nakonec ani nebyla teď trošku doufám, že jsem ji měla včera, dnes už mi stoupla teplota, tak snad již nespadne. Včera jsem byla 37 Dc tak by to i vycházeno když běžně mám 18-19 Dc. V době kdy měla dorazit MS teplota klesla, ale tím, že jsem neměla ovu tak MS nedošla a po 4 dnech zase začala teplota stoupat. Takže tento cyklus když to dobře půjde budu mít okolo 45 dní. Jsem objednaná na další podnělí na vyvolávačku, tak doufám, že to bebude potřeba a MS dojde 🙂

evulina77
18. zář 2016

@kinsli podle mě byla ovulace 9.9. a pokud má být menstruace, tak bude zítra 19.9. Jinak můžeš testnout zítra, jestli je možnost, že jsi těhotná

evulina77
18. zář 2016

@kinsli pokud na tom moc netrváš, tak si dej ještě čas, nemusíš jít na vyvolávačku, kup si spíš kontryhel a pomož si přírodní cestou, vyvolávačka je zase jen chemie a nic to neřeší

kinsli
19. zář 2016

@evulina77 Super moc velké díky :D měla jsi pravdu 🙂 už se rozjíždí 🙂 jsem dnes fakt vysmátá 🙂 Pracovně vše na výbornou vyšlo 🙂 snad poslední MS se rozjíždí 🙂 Abych to vysvětlila, zatím jen plánujeme chtěli by jsme se začít snažit v říjnu 🙂 Už na to fakt čekám přes rok - to jsme se domluvili, že chcete ještě třetí ( potřebovala jsem, aby se prcek narodil pokud možno o prázdninách a po prázdninách už šel syn do ZŠ) mám toho opravdu pracovně moc a se 3 dětmi bych to nezvládla. Syn chodi do školky jen na dopoledne. Takle když budou oba v ZŠ a budu mít doma jen mimčo, tak snad nebude problém to s prací do těch cca 15.30h zvládnout a pak si dojdu pro školní a 15.30h-21h než půjdou všichni spát pracovat nebudu 🙂 Tak to mám tedy v plánu, uvidíme jaká bude pak realita :D

dashenka1
20. zář 2016

Ahoj holkyy muzete piradit ci vysvetlit?? ☺ popripade poslu Bt v tabulkach ☺ moc dekujii

dyslovka
20. zář 2016

@dashenka1 : fertility nepouzivas? Nejak tu nedokazu presne vycist ovulaci ☹

dashenka1
20. zář 2016

@dyslovka ahaaa...max ti mohu poslat jakobytabulku s teplpotama jin graf nemam :(

klerik
23. zář 2016

Ahoj holky, jsem tu nová a potřebovala bych radu. Chci se pustit do měření a zatím čekám na menstruaci, která má už týden zpoždění (test je negativní). Koupila jsem tedy spešl teploměr a zkusila jsem otestovat jak měří. V návodu je, že až po asi minutě teploměr zapípá je změřeno a teplota už moc nevyroste. Ale upřímně se mi to moc nezdálo, protože kdysi s rtuťovým jsem vždycky měla aspoň 36,5°C a teď pořád máme (i manžel) tak o půl stupně méně. Nechala jsem ho tedy měřit i po zapípání a teplota vyrostla o celý stupeň! Takže bud mám 36 nebo 37,1.. Celkem rozdíl. Máte s tím zkušenost? Jak dlouho ten teploměr necháváte měřit? Dík za radu 🙂

dyslovka
23. zář 2016

@klerik : ja cetla, ze se ma nechavat jeste tak tri minuty po zapipani, klasickej digitalni. Ten spesl nevim. Ja to nechavam tak ty tri minuty, max pet minut i s dobou do zapipani, jelikoz to pipani pod perinou neslysim 🙂

dashenka1
23. zář 2016

@dyslovka psala jsem zpravu ☺

luthiii
23. zář 2016

@klerik Tak ono ti v podstatě nejde ani tak o absolutní hodnotu těch čísel, jako o změny v teplotách. Takže když budeš měřit jen do zapípání, ale každý den stejně, vyjde to nastejno. Nebo tak to aspoň dělám já a graf vychází v pohodě...

dyslovka
23. zář 2016

@dashenka1 : odpovedela jsem 🙂