Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon je to naprd fakt už.. už nevím co jiného mám proto udělat aby se povedlo 😔

leniiid
1. lis 2016

@levinstonka gratuluju 😊 aspoň někdo má to štěstí

leniiid
1. lis 2016

Holky tak já teď ráno naměřila 36,8 takže o stupínek víc než včera 😄 kdybych měla dostat menzes tak by to šlo ještě víc dolů ne?

levinstonka
1. lis 2016

@leniiid děkuji ... já mám teploty 36.8 - 36.9 tak bych ještě naházela flintu do žita 🙂 bufu drzet pěsti 😉

leniiid
1. lis 2016

@levinstonka no teď jsem si udělala ovu test a nevyšly jasně 2 čárky ale náznak té druhé tam je..no myslim si že kdybych byla těhotná tak už by mohly být jasně vidět obě ne? Když jsem 35.den cyklu(nevim kdy to mám dostat mám to nepravidelné)

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid teplota je dobré, že se drží nahoře. Já spíš mám u tebe problém vůbec tu ovulku určit, a koukám, že ani aplikace ji podle teplot nedokázala určit. Testy si neděláš?

leniiid
1. lis 2016

@levinstonka naživo to jde trochu víc vidět..

levinstonka
1. lis 2016

@leniiid s ovu testy příliš zkušenosti nemám, ale nemyslím si že silná čárka na tom testu by měla evokovat že nejsi tehotna ... tehu test jsi zkoušela? Vzhledem k tomu že máš dlouhý cyklus neodhaduji si hádat kolikátý dpo jsi 😉 budu držet pěsti

leniiid
1. lis 2016

@levinstonka právě že jsem tady četla že i ovu test ukáže těhotenství ale musi být silné obě čárky.tak já nevím.. pockam jeste do zitra jestli mi stoupne teplota nebo zůstane aspon stejná a kdyztak testnu..

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon nedělám 😔

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid ten ovu test je negativní, já ho mám takový skoro celý cyklus. Holky co jsou těhotné, mají ten ovulační test úplně silný - pozitivní. Ale nemyslím si, že to musí platit u všech. I na koníkovi se o tom diskutovalo a některé těhotné říkaly, že ovulační test vůbec pozitivní neměly a těhotenský jo. Takže je to zase jak u koho - takže neklesej na mysli. Říkám, že u tebe možná ovulka teprve proběhne a nebo máš třeba zrovna tento cyklus anovulační.

levinstonka
1. lis 2016

@leniiid Souhlasím s aluskassimon ještě vyckej uvidíš jak se to bude vyvíjet do konce týdne závěry bych ještě nedělala mám kamarádku, která nereagovala na ovu testy nějaká hormonální nerovnováha či co a tehu bylo půl rok od začátku snažení... jsou z toho dvojčata ... TT pozitivní až v 15. Tydnu

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon ale když si zapisuju do grafu tak mám pokles toho 17. Takže podle teplot to bylo buď 15. Nebo 17. Takže myslím že ovu byla

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid platí pravidlo 3 po 6 a to u tebe prostě není. Mohla být chyba měření, ale podle taplot takto jak je máš ovulace neproběhla.

klerik
1. lis 2016

A já mám test zase negativní 😒 Teplota je sice ještě nahoře, ale ještě má dost času jít dolů, když ms očekávám až asi v pátek.. ach jo

aluskaasimon
1. lis 2016

@klerik třeba se zase vyhoupne 😉 a třeba ti roste hcg pomaleji, to je taky možné. A když ne, pořád je tu příští měsíc.

carries
1. lis 2016

@levinstonka gratuluji ke dvou čárkám 🙂 ať jen sílí 🙂

carries
1. lis 2016

@leniiid @klerik holky neklesejte na mysli toto je můj těhu graf 🙂 Přestala jsem měřit, ať se nestresuji 😀 Teď jsem 40 DC. Těhu potvrzené z krve 🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@carries 🙂 kdy jdeš na srdíčko? a ještě testuješ? Teď už musíš mít dálnice!

klerik
1. lis 2016

@carries jj ta teplota opravdu nehraje až tak roli, může stejně rychle klesnout jako stoupnout a těhotenské grafy jsou opravdu všelijaké 🙂 a kolik dpo jsi měla pozitivní test?

carries
1. lis 2016

@aluskaasimon hoja 🙂 chtěla jsem si koupit test, jak jsem byla v lékarně, ale odolala jsem 😀 na kontrolu jdu 8.11, snad už tam srdíčko bude 🙂 To bych měla být 6T 5D tak snad už tam srdíčko bude. Minulé těhu mi srdíčko potvrzovala v 8tt 🙂 a co ty? Najeli jste zase na snažení nebo tomu teď necháváte volný průběh?

carries
1. lis 2016

@klerik pozitivní test jsem měla 13DPO (32 DC), už byly pěkně vidět dvě čárky, ale nebyl ještě stejné 🙂 Prvního ducha jsem našla 29 DC 🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@carries tak pomalu se teprve škrábu k těm plodným dnům 🙂 ještě teda nevím, jak to vyjde. Pořád nevíme kdy poletíme na ten pohřeb (ještě není datum), takže uvidíme jak se nám to podaří skloubit, teplotu měřím, ovuláky budu asi zase dělat od 12 dc, tak uvidíme 😉

v 7tt už určitě srdíčko bude. 🙂 to je nádhera!

carries
1. lis 2016

@aluskaasimon tak byla jsem tak 4T 6d a nešlo ještě nic vidět, měla jsem pozdě ovulaci, takže to mám zatím potvrzené pouze z krve 🙂 tak snad už tam srdíčko bude 🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@carries určitě, já měla u ELinky ovulku až 21 dc, na kontrolu jsem chtěla jít až v 8 týdnu, protože tak jsem to první potratila, tak ať mám jistotu. Podle utz byla 7+1 a srdíčko krásně bouchalo, měla 10,8 mm 🙂

carries
1. lis 2016

@aluskaasimon děkuji, už se těším 😉 beztak zas slzicka ukapne 🙂

leniiid
1. lis 2016

No holky nevím ale bolí mě tak prsa!!! To jsem jeste nemela.. dva tydny mě bolely bradavky to už přešlo a ted porad stoji a prsa mám úplně velké! Musela jsem si koupit novou podprdu 😄 velke a tezke a boliiii 😔..

aluskaasimon
1. lis 2016

@carries tak jsem se snažila dopočítat a měla jsem v podstatě ovulku o týden později a miminko bylo o týden mladší. Takže to tak nějak vyšlo. Ty budeš dle ms 6+5, takže i kdyby bylo mimčo o týden mladší, srdíčko myslím začíná fungovat v 6.tt. Takže by mělo být 😉 podívej, co jsem našla

https://www.youtube.com/watch?v=Yu8DUNLMrvc

🙂

aluskaasimon
1. lis 2016

@leniiid a dělala sis těhotenský test?

leniiid
1. lis 2016

@aluskaasimon ne počkám .. dělala jsem dnes rano ovulacní a negativní tak nevim no 😔