Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

valeri10
8. lis 2015

Holky myslite ze když se uziva clostilbegyt je nutne jit na ultrazvuk? Četla jsem ze zpusobuje cysty.muj mudr ma dovo a k cizimu se mi jit moc nechce. Ale na druhou stranu nazor jineho doktora by asi nebyl spatnej

valeri10
8. lis 2015

Jinak dorazila mrcha tak mi nektera udelejte radost a vlozte pozitivní test 🙂

werumka
8. lis 2015

@valeri10 Pozitivní test Ti nepošlu, protože naštěstí žádnej nemám 😀 ale můžu Ti poslat naší krásnou adoptovanou holčičku, což je taky pozitivní 🙂 Hele, jestli budeš brát Clostil prvně, tak bys na ultrazvuk jít měla, protože tam by se měla kontrolovat reakce vaječníků na dávku, aby se případně další cyklus zvýšila. Stejně tak někdy může být reakce na Clostil opožděná a ovulace dojde později.

valeri10
8. lis 2015

@werumka no vidíš to me nenapadlo se na to kouknout takhle.takze opět moc dekuji za radu.jeee vy mate adoptovanou holčičku? To je krasne.ale cesta k ni a zacatek to muselo byt narocne vid?

uhz
8. lis 2015

@valeri10
@werumka Taky by mě ta cesta zajímala. Werumka je zkušená poradkyně, takže už má asi něco za sebou. Samozřejmě nechci být nezdvořilá a zcela chápu, pokud to nechce rozvádět 🙂

werumka
8. lis 2015

@valeri10
@uhz Já z důvodu soukromí jen nedávám veřejně fotky dětí a ani nechci být příliš konkrétní v některých záležitostech, takže o tomhle raději přes soukromou poštu, když to někoho zajímá. Přece jen je to tady všechno dost dohledatelné.

ladalav
8. lis 2015

@andik.cz mám tuto: MTHFR----není to nic hrozného, ale nevstřebává se kyselina listová....
můj gynekolog po 2 ZT nebyl schopný mě někam odeslat, tak jsem jela sama na hematologii, tam se to zjistilo...už k němu nechodím..

crazynaa
8. lis 2015

Tak hlasim, ze od noci spinim, kde je MS? :O

andik.cz
8. lis 2015

@ladalav Já ji mám taky MTHFR homozygot, obě alely postižené, já si na to přišla sama ve škole při labinách genetiky 🙂 Doktor mi na to řekl jen bez HA, bez kouření a zobat kys. listovou ;) Na hematologii jsem taky byla (jen protekčně, dělám v nemocnici), tak mi říkala, že když mám v pohodě hladinu homocysteinu (tu mám v pohodě) tak je vše ok ;)

werumka
8. lis 2015

@andik.cz Takže pokud je hladina homocysteinu v pořádku, není potřeba žádné opatření ani skrz těhotenství?

andik.cz
8. lis 2015

@werumka Takhle mi to bylo řečeno, kdybych měla zvýšený homocystein, tak je porucha vážnější a už by se asi nasazovala nějaká léčba, nabrali na hematologii všech 12 markerů a vše kromě tý genetiky (potvrdili to, co jsem si naměřila sama) jsem měla v pohodě.
Akorát někdy když je právě problém s potraty nebo s otěhotněním, tak preventivně nasazují nízkomolekulární heparin, ale ne plošně. Faktt jen když je problém.

werumka
8. lis 2015

@andik.cz Švagrové to totiž zjistili taky a už má taky tyhle problémy za sebou. Ale říkali jen právě o té kyselině listové. Výsledky homocysteinu ještě nemá. Takže pokud už je tam v anamnéze třeba opakovaný potrat, tak je lepší třeba ten fraxiparin?

andik.cz
8. lis 2015

@werumka Asi záleží k jakému hematologovi se dostane, ale mně teda řekli, že kdyby něco, mám se stavit a potrácet mě rozhodně nenechaj... Já mám tu výhodu, že můj gynekolog je manžel mojí hematoložky... Dost asi záleží i jak k tomu přistupuje gyndař, někteří řeknou, že začátek těhotenství je tak eliminační, že třeba i 4 potraty jsou normální, jiný už po dvou vidí problém a řeší to...

werumka
8. lis 2015

@andik.cz Díky, tak uvidíme. Doktora má dobrého.

valeri10
9. lis 2015

@crazynaa třeba nepřijde 😉 držím palce

crazynaa
9. lis 2015

@valeri10 no zatim nic, uz ani nespinim. Vcera tak tmave hnede slabe, a ted nevim jak s Clostilem :/ mela bych zacit zitra rano. 3 DC :(

valeri10
9. lis 2015

@crazynaa a test jsi nezkoušela? Bych se radši poradila s mudr ohledně toho clostilu. Musí být při jeho užívání vyloučení těhotenství

crazynaa
9. lis 2015

@valeri10 vcera a byl neg. Dnes mam uz jen jeden a 25tkovy. Nezkousela jsem. Dr tam neni az ve stredu :(

valeri10
9. lis 2015

@crazynaa Tak bys začala s tím clostilem o den později ne?

ladalav
9. lis 2015

ahoj holky 🙂

crazynaa
9. lis 2015

@valeri10 dovolala jsem se mu do jeho druhe ordinace.15 dpo by jiz byl tt pozitivni. Tohle je ma MS bez Agolutinu. Proto jen to nic. Kdyby s nim, MS by dosla zitra vecer. Dnes 2dc zitra clostyl 🙂

crazynaa
9. lis 2015

@ladalav caau 🙂

valeri10
9. lis 2015

@crazynaa a clostil od čtvrtka. Tak jsme v tom zase spolu

crazynaa
9. lis 2015

@valeri10 no ja mam clostyl 3-7 dc takze ja uz zitra, ale vcera jsem jen spinila, takze jej vezmu asi ve stredu. Uvidim,jaky bude dnesek. Ovu mam pak nejak 16 ty 17 ty 18 ty dc.

lendule2
9. lis 2015

Ahojky měřilky. 🙂 Už se Vám stalo, že BT klesla skoro na 36°C? Přikládám svůj grafík. Ještě jsem takový neměla ☹ Díky za rady a odpovědi

werumka
9. lis 2015

@crazynaa A máš nějakou bolest prsou, břicha...? Zkusila bych zítra ještě změřit teplotu, jestli tam už byl pokles. Menstruace chodí až tak dva dny po poklesu BT - a to i po agolutinu. Tak aby sis v tom neudělala binec.

pincola
9. lis 2015

Ahojky, vyčtete z toho něco? je tohle už pokles před MS? Nebo je ještě naděje? Kde by u mne byla ta dělící čára těch dvou teplot? Měřím první cyklus. Příznaky těhu vůbec žádné.

pincola
9. lis 2015

@lendule2 Může to být nidační pokles, mimi se zavrtává. Uvidíš dál, jestli zítra stoupne, nebos e už bude držet dole.

werumka
9. lis 2015

@pincola Nene, linie nižších tepot před ovulací je daná tou teplotou z 10. dne cyklu. Takže zatím jsi stále na poovulačních vyšších teplotách.

werumka
9. lis 2015

@pincola Jinak to nemusí klesnou přímo pod tuhle hranici, ale mělo by se to k ní blížit.