Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

kata91
28. pro 2015

@pekka měřim dole...taky mi právě přijde divný, že je to pořád nahoru a dolu 😄

pekkaa
28. pro 2015

@kata91 tak uvidis az dokoncis cely cyklus. Jestli to bude furt takto, nebo jestli po ovulaci alespon ten trend vzroste...

kata91
28. pro 2015

@pekka uvidíme 😉 ...jen jsem chtěla vědět, jestli náhodou nemám anovulační cykly, když jsou tak dlouhý...

pekkaa
28. pro 2015

@kata91 nemusi byt. Taky jsem mela kolem 40dnu a otehotnela jsem😉.
Uvidis, jak se to bude vyvijet

werumka
28. pro 2015

@dasa.77 Luteální fáze je neměnná proto, že u každé ženy má žluté tělísko konstantní životnost a pak mizí. Nezmizí jen tehdy, když mu to hcg "zakáže" 🙂 Je možné mít LF krátkou z nějakého důvodu hormonálního problému, který se pak ustálí. Ale fyziologicky není možné, aby se měnila skokově a třeba v rámci několika měsíců. Ale nevím, jak se určuje LF podle ultrazvuku?

pekkaa
28. pro 2015

@werumka souhlasim s werumkou

bibinka2208
28. pro 2015

Me tady taky nekdo psal ze podle grafu BT mam jasne anovulacni cyklus a naopak jsem tehotna. Ja bych te bt moc neverila. Jedine cemu verim jsou testy a dokrorka. Tedy aspon po me zkusenosti 🙂

pekkaa
28. pro 2015

@bibinka2208 ale ty si merila v puse😉.. To se neda srovnavat

dasa.77
28. pro 2015

@werumka posledni Tvá věta "ale nevím,jak se určuje LF podle UTZ?"..... myšleno tak,že pokud mi určí na UTZ den ovulace,tak je to doba od ní až po MS. A ta nepřišla VŽDY stejně. 😉

bibinka2208
28. pro 2015

@pekkaa ja si myslim ze je uplne jedno kde meris. Dulezite je dodrzovat pravia mereni. 🙂 Kazdopadne to je jedno... Neni nic spatneho kdyz reknu ze po me zkusenosti bt neverim. Zlate testy. Pak take priznaky kdyz se zacneme vic pozorovat. A samozrejme doktor. Nam se to povedlo opravdu bleskove tqk drzim pesticky vsem ostatnim aby i vam se to povedlo co nejrychleji

werumka
28. pro 2015

@dasa.77 ono pokud nechodis na utz treba obden, tak i podle nej se ovulace neda urcit uplne presne, protoze vajicko se uvolnuje z ruzne velkeho folikulu (nekdy pri 19mm folikulu, nekdy pri 24mm),stejne tak folikuly rostou ruzne rychle. Prvni den menstruace se jinak pocita ve chvili, kdy zacnes krvacet, spineni se nepocita. Ja jsem mela lf vzdycky 16 dni, po porodu se mi o den zkratila.

pekkaa
28. pro 2015

@bibinka2208 jedno to neni - viz nize rozdil meho mereni v puse a tam dole... A zjistis i kdyz si to poradne nastudujes. Takze dokazuje to teorie i praxe.
BT je presnejsi nez ovu testy. Kdyz jsou 2 carky na ovu testu, tak to neznamena, ze k ovulaci opravdu dojde.
Chapu, ze tomu ted neveris, ale kdyz se nedodrzuji pravidla, tak to pak nemuzes soudit.
Kazdopadne, mam radost, ze ti to vyslo. A v tvem pripade to uz je fakt jedno🙂

bibinka2208
28. pro 2015

@pekkaa kdyz myslis ;)

dasa.77
28. pro 2015

@werumka Chodila jsem ob den a když už byly folikuly hodně velké,tak každý den.Takže kolikrát viděl i volnou tekutinu po OVU. Takže jednou to bylo i 8 UTZ za cyklus ☹ Opruz a pak jsem toho nechala

werumka
28. pro 2015

@dasa.77 tak je ale zase fajn, ze jsi videla, ze ovulace funguje. Opruz to byt musel, nastesti BT udela stejnou sluzbu🙂 a za jak dlouho pak prisla menstruace?

kata91
28. pro 2015

Chtěla jsem znát názor na můj graf...ale jak už tady bylo řečeno, ovulace snad ještě přijde 🙂 a chtěla jsem se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s doplňkem Fem+ formula?

dasa.77
28. pro 2015

@werumka no právě že když byl cyklus kratší,tak jako by v něm vše fungovalo "rychleji" OVU 18DC,cyklus 30 dní
ale když byla až 21DC,tak i samotný cyklus se protáhl na 37. Teda na 36,protože ten 37.den už MS večer dorazila s plnou parádou. A tady právě vidím rozdíl v délce luteální fáze .
Podotýkám,že jsem na UTZ chodila 3 cykly a předešlé 3 cykly poctivě měřila BT,aby doktor zjistil, JAK funguji /nefunguji. Z mého grafu se toho nedalo moc vyčíst.Každý cyklus jinak,někdy dokonalá horská dráha. 😀 😀 😀

werumka
28. pro 2015

@dasa.77 A to byly třeba dva cykly za sebou takto rozdílné? Obecně je samozřejmě lepší mít delší LF. Netrpíš třeba na cysty? Ty můžou LF protáhnout.

to2014
29. pro 2015

@werumka ahoj tak jsem merila dal , zitra ma prijit mrcha teplota stale 37.3- 37.4 pokles zadny .. :/

werumka
29. pro 2015

@to2014 Ještě bych chvíli počkala. Pokud by ta doba od potvrzené ovulace přesáhla 16 dní, test byl pořád negativní a menstruace nepřišla, tak bych skočila na ultrazvuk. Je možné, že to, co doktorka na tom ultrazvuku viděla, byla počínající cysta a ta by Ti pak ten cyklus takhle protáhla.

to2014
29. pro 2015

@werumka uvidim zitra ma dorazit priznak zadny ... Dekuju

luca16
30. pro 2015

To čekání je nekonečné. Nejhorší na tom je, že se už pomalu začínám propadat do beznaděje:( Každý měsíc to samé zklamání:( Co si myslíte o tom špinění 4dpo? Bylo to hnědé špinění a trvalo jen jeden den. Na uhnízdění se mi to zdá ještě brzy. Navíc mi vůbec nic není...

luca16
30. pro 2015

Tak to špinění trvá i dnes:( To přece nemůže znamenat nic dobrého...

pekkaa
30. pro 2015

@luca16 no nevim no☹ 4dpo je opravdu brzy na uhnizdeni..
Jedine, ze by ovulace byla driv, treba 22.12. (Mozna to pak rostlo pomaleji)..
A nevim jestli to spineni muze trvat 2 dny... Teoreticky jo

luca16
30. pro 2015

@pekkaa Par vyjimek uz bylo, ze meli uhnizdeni 4dpo, ale me se to moc nezda. Spis to bude nejaka hormonalni porucha nebo jiny problem:(

chelsi
30. pro 2015

@luca16 taky bych to klidne tipla na ovulaci uz 22.12., zalezi na ostatnich priznacich

luca16
30. pro 2015

@chelsi no bolesti podbrisku jsem mela rozhodne pred vanoci...ktery den uz ale nevim...takze to spineni by zacalo 7dpo, to uz by uhnizdeni mohlo byt🙂 no uvidim teda co ukazi dalsi dny

jirikova
30. pro 2015

Holky, jdu si taky pro radu..váš názor na můj graf? Jsem už 38 DC, ms jsem neměla samovolně od března tohoto roku, jinak 3x po injekci ☹

luca16
31. pro 2015

@jirikova Především doporučuji měřit ve stejnou hodinu, pokud to nelze, provést aspoň korekci - ráno stoupá teplota každou hodinu o 0,1st. Pak bude graf přesnější a bude se z něj lépe vyvozovat průběh cyklu. (Všechny body, které nejsou plné značí, že teplota nebyla měřena ve stejnou hodinu.)

jirikova
31. pro 2015

@luca16 to jsem nevedela, dekuji!