Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

weyky
4. led 2016

Ahojky,přidávám i svůj graf...jsem z toho nějak jelen 😀

crazynaa
4. led 2016

a tady je můj graf 😀 😀 😀

pekkaa
4. led 2016

@smetanovak neni zac. Tak v takovem pripade bych rekla, ze ovulace nebyla☹.. Ale to se spravi.. Ja jsem si tim prosla🙂
Drzim palce

jirikova
4. led 2016

@crazynaa dala bych tomu ještě pár dnů a testovala

werumka
4. led 2016

@weyky a z cehp jsi jelen?🙂 ovulace byla 15. Den cyklu, takzr nejpozdeji 32.den prijde bud menstruace nebo budes tehotna 🙂 klidne uz muzes zkusit test.

dasa.77
5. led 2016

@crazynaa moc hezký 🙂

dasa.77
5. led 2016

Tak den nezačal zrovna nejlíp 😢 teplota dá se říct nízká, podbřišek bolí a začíná opět hlava. Uvidíme během dne,jak se to vyvrbí. Snad nebudu muset sáhnout opět po ibalginu,důležitý je pitný režim 😝

crazynaa
5. led 2016

A ja zase 37 😀

crazynaa
5. led 2016

Nuda 😀 😀 😀 😀

myjusiatko
5. led 2016

@smetanovak Ked iPhone otocis nalezato, tak su krajsie vidiet udaje. 🙂 Pouzivam tu samu appku. 🙂

myjusiatko
5. led 2016

Moj graf. Teploty total rozhadzane kvoli sviatkom a roznej dobe merania a dobe spanku. Ale myslim si, ze bola vcera. Uvidime aka bude teplota zajtra.

smetanovak
5. led 2016

@myjusiatko
@myjusiatko
takhle vypadá na ležato:-/ ale vůbec tomu nerozumím:D

myjusiatko
5. led 2016

@smetanovak A merias si kazdy den v rovnaku dobu? Ja meriam prvy mesiac a viem, ze odchylky su tym, ze som cez sviatky chodila neskoro spat a neskoro som vstavala a pila alkohol. Az zase od 4.1. mam vypovedajuce hodnoty, lebo zase chodim do prace. 🙂

smetanovak
5. led 2016

@myjusiatko
měřím se každé ráno (je pravda že někdy to bylo v 10 a teď zase v 8 uvidíme jak se to teď srovná)

myjusiatko
5. led 2016

@smetanovak Tak to bude tym. Musis sa merat vzdy v rovnaky cas. Preto to mam aj ja tak rozhadzane. 🙂

smetanovak
5. led 2016

@myjusiatko no uvidíme teď jak se to srovná 🙂)

weyky
5. led 2016

@werumka jsem jelen z toho,že měřím první měsíc 🙂 Děkuji za odpověd 🙂

crazynaa
5. led 2016

@weyky já v tom taky pořád lítám a měřím 3tí nebo 4 cyklus 😉

weyky
5. led 2016

@crazynaa tak to jsem ráda,že nejsem sama 🙂

werumka
5. led 2016

@weyky ptvni mereni a hned takovej krasnej graf. To je skoro na zavist 😀

dasa.77
5. led 2016

@werumka no asi weyky bavila výtvarka 😀

dasa.77
5. led 2016

@crazynaa dělej něco,už u Tvého grafu zívám 😀 😀 😀 ... co třeba zelená kytička?

mikejla_a
5. led 2016

Ahoj holky, muzu se pridat? 😉 dnes jsem 6dpo, tak taky cekam a tady je muj graf...

weyky
6. led 2016

@werumka no já teda nevím,dnes mi to kleslo na 37,takže asi nic 😒

@dasa.77 joooo,výtvarku jsem celkem mohla 😀

přikládám graf ke dnešku...už to nevidím moc růžově,navíc se mi malinko pootevřel čípek 🙄

weyky
6. led 2016

@mikejla_a hezký,jen tak dál 🙂

mikejla_a
6. led 2016

@weyky dnes to vyskocilo na 37 😁

jirikova
6. led 2016

@weyky ja bych to zas tak cerne nevidela, kdy budes testovat?

weyky
6. led 2016

@mikejla_a ted aby se to tak udrželo,držím všechny palce 🙂

@jirikova fakt ne?včera jsem měla na testu ducha,ale po uschnutí zmizel,takže negativ 😒 další test nemám a ani nevím,zda tedy kupovat...Ten změklý čípek,co se malinko pootevřel,mě dost utvrzuje v tom,že z toho nic nebude..

jirikova
6. led 2016

@weyky koupila bych dalsi test, pockala na zitrejsi teplotu a pokud zase vzroste, jeste bych to jednou zkusila ;)

weyky
6. led 2016

@jirikova To jsem si taky říkala,že uvidím,co teplota dál....Děkuji za podporu 🙂