Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

mikejla_a
15. led 2016

@jirikova ty čekáš kdy MS? už by na testu něco mohlo být 🙂

dasa.77
15. led 2016

@valeri10 ahoj, taky jsem měla před pár lety clostilbegyt a je tam přímo napsané,že dlouhodobé (nebo delší) užívání může způsobit cysty. A taky že ano.Nakonec jsem musela na laparku a jejich odstranění,samy se nevstřebaly.Šla bych tak či tak,protože aspoň jsem měla potvrzené,že jinak je vše OK. Tyhle hormony už nikdy víc 😉

dasa.77
15. led 2016

@werumka ahoj,dnes opět 36,8 😉

jirikova
15. led 2016

@mikejla_a popravde ji necekam vubec :D ms jsem naposledy spontanne dostala loni v brezna, jinak jen po vyvolavacce..takze o nejakych cyklech se u me vubec neda mluvit, proto ji vubec necekam. Test zkusim v pondeli, v utery letime na dovcu, tak at vim, jestli si muzu dat mojito :D

valeri10
15. led 2016

@dasa.77 no já ho mám třetí cyklus. Další už brát nebudu. Na jednu konzultaci před laparo jdu už dnes tak už dnes budu třeba moudřejší. Ještě jsem se objednala k dalšímu mudr ať mám víc názorů nebo mě už z toho trefí. Na jednu stranu se mi na tu laparku nechce, ale na druhou stranu pak aspoň budu vědět na čem jsem. Neprůchodnost vejcovodů je prý docela častý problém.

dasa.77
15. led 2016

@valeri10 tak já se i těšila,cysta mě pobolívala skoro každý cyklus a navíc mě strašili endometriozou a jinýma horšíma prognózama 😀
a jak psala werumka, PCO je oblíbená a častá diagnóza doktorů, v některých případech nepodložená

valeri10
15. led 2016

@dasa.77 no přesně. dnes jsem si četla vše okolo pco a na mě nesedí skoro nic. Já byla min rok na konizaci a od té doby pořád kontroly tak proto se mi nechce

pekkaa
15. led 2016

@valeri10 taky me strasili s pco.. Ale nechtela jsem tomu verit. Ty priznaky proste na me nesedeli.. A hormonalni profil jsem mela taky v poradku.. Jenom ovulaci se nejak nechtelo.
Nakonec jsem mela jenom rozhazeny cyklus po brani antikoncepce a otehotnela jsem

valeri10
15. led 2016

@pekkaa no já ovu mívám tak asi bude problém v té neprůchodnosti. Tak snad se na laparo dostanu co nejdřív a pomůže to. Jinak už nevím co pro to udělat

pekkaa
15. led 2016

@valeri10 tak uvidis.
A jak dlouho se snazite? Muze to byt proste jenom otazkou casu. I kdyz jsou oba uplne zdravi, tak to muze trvat dele.. Je to bohuzel takova loterie..

valeri10
15. led 2016

@pekkaa cca dva roky. jo jo to vím, že je to taková loterie, ale přeci jen v člověku hlodá zda je zdravotně v pořádku.

pekkaa
15. led 2016

@valeri10 a parner uz byl na vysetreni?

valeri10
15. led 2016

@pekkaa jo jo. má plodnost 30% procent, ale jinak žádný vážnější problém takže má už cca tři měsíce vitamíny co se tady doporučují.

werumka
15. led 2016

@jirikova podle toho grafu to vypada, zecovulace byla 50.den. Teploty i krivka tomu odpovidaji. Co jine symptomy? Pokud bys otehotnela, test bude pozitivni nejdriv 60. Den cyklu. Pokud ne, tak nejpozdeji 67. Den prijde menstruace.

werumka
15. led 2016

@dasa.77 Ty jsi ale jedno velky prekvapeni 😀 jsem zvedava na zitrek!

werumka
15. led 2016

@valeri10 Hele ale rikam si - kdyz ma partner plodnost 30% a Ty bys teba nemela dost "pratelske" prostredi pri ovulaci - malo hlenu, ktery pomaha spermiim dostat se k cili - tak to by taky mohlo byt jadro pudla. Jinak na podporu plodneho hlenu pri ovulaci je vyborny grepovy dzus. Ale kludne bych zkusila i ten gel.

valeri10
15. led 2016

@werumka jsem objednana na laparo 8.2.ale nechci tam jit.mam z toho nervy.dnes byl folikl 15mm
Takze roste.mudr dle utz rikal ze je vse v pořádku.

werumka
15. led 2016

@valeri10 No vidíš, určitě ještě k ovulaci dojde! Touhle rychlostí růstu to může být do 4 dnů. Máš ovulační testy? Že bys zkoušela?

valeri10
15. led 2016

@werumka jo mam.v pondělí jdu jeste na utz.tento mudr rikal ze dle příznaků a tak to vypadá na
endometrozu nebo jak se to spravne jmenuje

werumka
15. led 2016

@valeri10 Endometrioza se da zjistit spolehlive jen laparoskopii a zaroven se da laparoskopicky i resit. Nevim - podle jakych symptomu dosel doktor k tomuto zaveru?

valeri10
15. led 2016

@werumka jen to tipoval ze by to mohlo byt tohle.hlavne dle mych bolestivych vajecniku. A vse jsou to jen dohady.je pravda ze tou laparo se hodne zjisti.ale me se na ni hrozne nechceeee.ani nevim proc ale neco mi rika ze to neni to prave pro me

dasa.77
15. led 2016

@valeri10 máš zbytečně moc velký strach. 😉 Myslím si,že jinak se nedá zjistit průchodnost vejcovodů

werumka
15. led 2016

@dasa.77 myslim, ze se da jeste udelat profouknuti vejcovodu, tam se tak ukaze, jestli je to ok.

@valeri10 uvidis, ze to bude dobre, trva to chvilku a vis presne co jak. Mivas bolesti nejak setrvale? Pri menstruaci?

dasa.77
15. led 2016

@werumka profouknutí vejcovodů- bez laparoskopie a celkové narkózy,tohle máš na mysli? Jde to,ale hodně holek popisuje toto vyšetření za dosti bolestivé a já osobně bych měla strach z poškození čípku,nebo dělohy a z infekce.
Takže za mě určitě laparoskopie s chromopertubací,kdy je výhodou to,že v případě potřeby se udělá hned potřebný zákrok. 😉

werumka
15. led 2016

@dasa.77 Ja kdybych mela na vyber, tak priznavam, ze jsem srabek a radsi bych sla taky do laparky. Z duvodu bolestivosti, ale i toho, ze kdyz uz zakrok, tak at to vezmou z gruntu 🙂 Ale myslim, ze ten profuk ma taky svoje, v nekterych pripadech, pokud se vi, ze se tim problem vyresi.

valeri10
16. led 2016

@werumka no spis kolem te ovu me dost boli vajecniky. Pri ms ani ne. Premyslim jestli tu laparo neodlozit.zlata konizace. To jsem byla za dve hodiny doma

dasa.77
16. led 2016

@werumka jsi zvědavá? 😀

werumka
16. led 2016

@dasa.77 Moc 😀 😀

werumka
16. led 2016

@valeri10 A bolí Tě takhle při ovulaci jak dlouho? Od začátku, co se snažíte, nebo to začalo až v přůběhu?

dasa.77
16. led 2016

@werumka nepřesvědčila jsi mě,je mi líto 😀