Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

to2014
26. led 2016

@werumka ahaa ty jooo já jsem oproti tobě fakt blb :( já furt ctu na netu ze po ovu byva teplota kolem 37 a já si říkala ze jsou vysoké .. A během ovu mi přijdou taky nahoře .. Ty vady. .. Byla jsem jednou prave a to mi to řekla při běžně kontrole ...

werumka
26. led 2016

@to2014 Je škoda, žes ty ovulační testy nedělala trochu dřív, možná by to napovědělo. Každopádně ty cykly vypadají dost totožně. Teplota po ovulaci může být různá. Může stoupat postupně, ale i skokově.
Může se stát, že třeba dozrají dva folikuly, jeden praskne a ten druhý se ak začne vlivem progesteronu vstřebávat (a to je třeba ten moment, kdy jsi mohla být na ultrazvuku - doktor nepozná z jednoho utz, jestli folikul roste, nebo se zmenšuje). Pokud lékař nesleduje ultrazvukem víckrát, tak se to někdy blbě odhaduje. Každopádně pokud by byla ovulace skutečně v den, kdy byla poslední nízká teplota, tak máš tu luteální fázi hodně dlouhou. Asi bych pro jistotu, pokud menstruace přijde, nakoupila víc testů jedné značky. Dobré jsou třeba z Británie z EBay - testy one step. Mají dost barviva a ty čárky nejsou tak divně vyblité, jako u některých jiných testů. Možná bych ty dva poslední grafy zkonzultovala tady: http://www.cenap.cz/ppr-tab.php
Paní doktorka s tím má víc zkušeností možná by líp poradila.

to2014
26. led 2016

@werumka no jsou si podobne ... Já zkusim napsat je fakt ze jsem z toho dost už unavená ... Testování sledování a mimi nikde :( zkusim ještě testnout únor ten bude kratkej ... Dekuju za rady a dam vědět jak jsem dopadla ;)

werumka
26. led 2016

@to2014 Ono je úplně jedno, jak dlouhej je měsíc, ty cykly se na to nevážou... ale pokud je máš pořád stejně dlouhé - kolem 30 dní - tak bych určitě jeden cyklus ještě sledovala. Může jít třeba o nějakou drobnost, která ve finále brání početí. Myslím, že ta konzultace by Ti mohla pomoct a třeba paní doktorka navrhne i nějaké řešení, nebo na co se zaměřit.Já osobně - než jsem se začala ve svých cyklech orientovat - tak jsem musela odsledovat tak 7 cyklů. Někdy to trochu trvá. Ale díky tomu se pak zase může najít příčina problému. Určitě bych minimálně ty testy dělala dřív. Zbytek uvidíš.

to2014
26. led 2016

@werumka děkuji moc 🙂 zkusim to ještě příští měsíc když to ted zas nevyjde :( to je fakt nefer :( ale po dnešku jsem aspoň o něco chytřejší 🙂

werumka
26. led 2016

@to2014 Ještě tomu ten jeden cyklus dej - zaznamenávej do něj všechno - klidně si to zaznamenej i mimo na papír - ať máš o tom cyklu co nejvíc informací, kdybys ho pak chtěla konzultovat, ať je co nejvíc podkladů.

to2014
26. led 2016

@werumka a ty myslis ze je něco špatně?

werumka
26. led 2016

@to2014 Nemyslím, že by bylo něco špatně - spíš si myslím, že je potřeba ujasnit, kdy opravdu k ovulaci dochází a zároveň pokud k ní dochází dřív, proč se tak táhne luteální fáze - 18 dní je docela dlouhá doba, protože žluté tělísko má životnost cca do toho 16. dne nejvíc.

pavlinpaj
26. led 2016

@werumka delší dobu sleduji, jak holkam radis a neříkám nic.. Už párkrát mi to pomohlo se zorientovat. 🙂 teď jsem si taková nejistá v něčem ale netýká se to bazální teploty. Myslis, že bys mi mohla poradit? 😀

werumka
26. led 2016

@pavlinpaj Díky za kompliment 🙂 Tak jestli se to netýká výchovy dětí, protože v tom dost plavu, tak klidně 😀 😀

pavlinpaj
26. led 2016

@werumka já myslím, že v tom plaveme tak trochu všechny 😀 no mam brát clostik (ovu mam 20DC) pátý den cyklu pět dni 1x denně. No a v den očekávané MS jsem spinila ale lehounce úplně. A hned ráno už normální MS. Mám počítat i to spineni jako 1DC? 😀 nějak mě nenapadlo se zeptat doktora

to2014
26. led 2016

@werumka 😂😂😂😂😂😂😂😂

werumka
26. led 2016

@pavlinpaj Nene, počítá se až krvácení. Pokud krvácení začne až po 18. hodině večer, tak se 1. den cyklu také přesunuje až na další den.

pavlinpaj
26. led 2016

@werumka v den očekávané MS jsem hned ráno spinila a hned druhy den ráno po probuzení uz byla normální MS.

werumka
26. led 2016

@pavlinpaj Tak až když začala normální menstruace - krvácení. Špinění se nepočítá. Tj. určitě až ten druhý den.

pavlinpaj
26. led 2016

@werumka super. Fakt moc dekuji. 🙂

dasa.77
26. led 2016

@werumka ahoj,tak moje LF byla poslední cyklus 22 dní. 😀 😀 😀 😀 😀

hunnyb
27. led 2016

@luca16 tak co dneskaaa? 🙂 ja klesla zpatky na 37..

luca16
27. led 2016

@hunnyb Jsme na tom podobně, taky mám 37st., s tím rozdílem, že ty už máš 3 vrchol a neustále vzrůstající tendeci (což je super a opravdu ti to moooooooc přeju 😉 😀 ) a já klesám a klesám a klesám...

klara215
27. led 2016

Jde to dolů😞

klara215
27. led 2016
kata91
27. led 2016

Tak takhle vyrovnaný teploty jsem ještě neměla 😄

hunnyb
27. led 2016

@luca16 a jakou mas bezne lutealku? No ja mivam grafy nahore dlouho a pak najednou buchva MS takze u mne to stejne vypada jako vzdy :-/

hunnyb
27. led 2016

@luca16 treba takhle

myjusiatko
27. led 2016

@luca16 zitra by mohla stoupnout.

luca16
27. led 2016

@hunnyb Mívám 10-12 dnů a jestli to už teď klesá, tak to už sotva stoupne. To by musel být nějaký zázrak. Akorát nechápu všechny ty nevolnosti, píchání, únavu apod. Kdyby se něco změnilo, tak dám vědět, ale myslím, že můj případ je jasný. Tobě budu každopádně držet palce do poslední chvíle.

luca16
27. led 2016

@myjusiatko Kéž bys měla pravdu. Nic jiného si nepřeji.

luca16
27. led 2016

@hunnyb Náhodou, tento měsíc máš ten graf mnohem hezčí, teplota ti narostla víc. Jen nech být, tobě věřím, že to zvládneš.

hunnyb
27. led 2016

@luca16 mne prijde stejny jak vsechny predesle 🙂 no vsak uvidime 🙂 , vsechny naznaky priznaku se snazim ignorovat, takze kdyz mne nekde bodne, tak mi hned proleti hlavou jojo jasneee... uz na to neskocim 😀 😀 mentaal no 😀

hunnyb
27. led 2016

ja se dneska citim tak nejak strasne dobre 😀, bricho bolelo jenom rano chvilku a uplne prestalo a spineni taky( ale dala jsem ascorutin) nevim jestli i ten muze zpusobit ze bricho nebude bolet.. kazdpopadne takovyhle den si dneska fakt uziju 🙂 a snad to vydrzi az do vecera 🙂