Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

aluskaasimon
12. říj 2016

Ahoj vespolek, tento měsíc začínáme poctivě pracovat na potomkovi. Ovulační test snad vyšel, tak jsem zvědavá co udělá ještě teplota. Zatím mi teda přijde, že výkyvy příšerné ☹

werumka
12. říj 2016

@kinsli Ty teploty jsou vyšší, než co máš normálně. Ono teoreticky by to těhotenství ještě být mohlo, ale to by se bazálka musela ještě zpátky zvednout. Ale on někdy ten cyklus vlivem různých okolností může takhle jednorázově zešílet. Určitě bych měřila dál, jestli je teplota pořád dole a počítala pak nový cyklus.

werumka
12. říj 2016

@lenkahk A nemáš v tom teploměru staré baterky? Nezkoušela jsi je vyměnit? Měříš dole nebo v puse?

ka6ka
13. říj 2016

@lenkahk Já mohu doporučit od firmy geratherm. Tak můžeš zkusit, zda to nebude fakt teploměrem. http://teplomery-osobni.heureka.cz/geratherm-ba...

lenkahk
13. říj 2016

@werumka teplomer je úplne nový a používam baterku, ktorá v ňom bola pribalená. Môžem ale skúsiť ich vymeniť. Meriam v puse, vždy na rovnakom mieste pod jazykom. Momentálne môj graf vyzerá takto...

ka6ka
13. říj 2016

@lenkahk Ty teploty máš nízké, protože měříš v ústech! Běžně se měří v pochvě. Přičti si 0,5 stupně.

lenkahk
13. říj 2016

@ka6ka :O ja som myslela, že je možnosť voľby bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu, výpovednosť merania...vždy som mala infošky, že môžeme si vybrať, kde budeme merať (okrem podpazušia), akurát je dôležité teda merať už potom stále na rovnakom mieste na tele...

werumka
13. říj 2016

@lenkahk Měření v puse haze nižší výsledky (proto je nutné měřit celý cyklus na jednom místě)

werumka
13. říj 2016

@lenkahk Ale vybrat si určitě můžeš, jen musíš počítat s nižšími hodnotami a ta teplota je snáz ovlivnitelná.

ka6ka
13. říj 2016

@lenkahk Ano máš moznost volby, kde budeš měřit. Jen teplota v ústech může kolísat, proto je více spolehlivější měření v pochvě. V pochvě bývá teplota vyšší než v ústech. Čímž jsme rozluštily, proč ty teploty máš tak nízké. Můžeš to zkusit. Jen by jsi místa měření neměla kombinovat. Zkus v novém cyklu.

lenkahk
13. říj 2016

@ka6ka Jasné, skúsim iný spôsob v ďalšom cykle 🙂

carries
13. říj 2016

Ahojky holky, z grafu i ovulačních testů jsem vyčetla ovulaci 19DC. Co myslíte, opravdu proběhla? Děkuji za odpovědi.

dasa.77
13. říj 2016

@carries 14.15. a 24.10. tam máš poznačeno dopředu co??? Žiješ v budoucnosti? 😀
Pokud zůstane teplota ještě jeden den nahoře,ovulace pravděpodobně již proběhla 😉

svobodka86
13. říj 2016

@lenkahk a nebudeš zkoušet těhu test? Už jsi 10DPO jako já. Já jsem zítra 11DPO a zkusím testnout. Ale měla sem kratší cyklus než ty.

lenkahk
14. říj 2016

@svobodka86 zatiaľ ani nie :D to by bol u mňa megazázrak, posledné dva cykly som mala 130-dňové totiž a podľa gynekologičky neovulujem, preto sa mi ani veľmi nechcelo veriť grafu, ktorý tvrdí, že ovu bola. Je ale pravda, že vaječník ma trochu bolel, teraz už nebolí, takže moožno sa tam niečo dialo, bodaj by! Teraz meriam prvýkrát BT v rámci liečby TČM, takže to beriem dosť triezvo a nechcem si kaziť náladu zase negatívnym testom 🙂 Teraz som odcestovaná na návšteve, test nemám poruke, ale uvidím, ako sa budú teploty vyvíjať ďalej a ak ostanú hore, tak sa možno hecnem a budúci týždeň sa doma otestujem 🙂

carries
14. říj 2016

@dasa.77 ne, opravdu v budoucnosti nežiji, pouze tam mám vložené poznámky/připomínky. Teplota zůstala nahoře, takže ovulace byla. I tak děkuji za odpověď.

svobodka86
14. říj 2016

@lenkahk moc ti držím palce, aby ti to vyšlo, jak si přeješ a hodně síli ;)

lenkahk
14. říj 2016

@svobodka86 Takisto držím palce! 🙂 no myslím, že ja mám ešte dlhú cestu pred sebou 🙂 ale snáď sa raz tiež dočkám 🙂

svobodka86
14. říj 2016

@lenkahk určitě, hlavní je vydržet !

ka6ka
17. říj 2016

@andelka Tak nakonec se mi ovulace ve WK posunula. 😉 Tak beru tuto aplikaci jako spolehlivější. Nevíš, zda WK vyznačí vždy jen 3 dny zelené? Děkuji. 😉

andelka
17. říj 2016

@ka6ka ano,vyznaci vzdy jen tři,protoze jednak to jsou ty nejplodnější,ale taky to jsou dny kdy asi proběhla ovulace. Není to 100% vždy u každého den před vzestupem,podle výzkumu to může být kterýkoli z těch tří zelených dnů.

leniiid
18. říj 2016

Tak co myslíte? Proběhla ovu nebo ne ? Nevyznám se... vypadá to že jo ale dnes teplota 36,9 což je nejvyšší zatím a v pondělí rano 36,5 .. tak nevim hlen ani podobné příznaky vubec akorat vcera bolest na levé straně podbrisku ale nevim jestli to značilo ovu :( poraďte prosim

dasa.77
18. říj 2016

@leniiid zatím nelze ovulaci vyčíst, připomíná mi to časté skoky před OVU v mém grafu 😀

pajina92
18. říj 2016

Tak i fertility mi potvrzuje že byla ovu 19-20DC, co si o něm myslíte vy? 😀

carries
18. říj 2016

@leniiid musíš počkat jestli budeš mít tři dny po sobě vyšší teploty než v předcházejících 6 dnech.

aluskaasimon
18. říj 2016

@pajina92 řekla bych 20

lusos
18. říj 2016

Ahojky holky, jdu si sem asi pro radu, nebo názor. 😉 nevim co vse ma vliv na BT, ale prvni mesic to docela slo a ten dalsi je marný, dle teplot.. hrůza.. juknete na to 😉

ka6ka
19. říj 2016

Ahojte holky, potřebovala bych prosím poradit! Dnes jsem 31DC. Včera i dnes jsem si dělala TT. A pravděpodobně jsem těhotná, 2 čárečka pěkně sílí. 🙂 Jen si nevím rady s tím, který DPO vlastně jsem a jak to mám počítat. 😒 Sex byl 15DC a pak až 20DC. Dle mě došlo k početí až ten 20DC. Takže jsem asi dnes 11DPO?! Většinou se uvádí, že spermie jsou schopné oplodnění 48hodin. Tak nevím, zda to z pondělka nějaká mohla přežít až do čtvrtka. Ty 3 dny zelené jsou nejplodnější, ale taky to jsou dny, kdy asi proběhla ovulace. Takže nemusela být 19DC, ale i 18 nebo 20DC. Na mě je to určení DPO nějaké složité. Můžete mi prosím poradit, který DPO asi jsem. Děkuji!!! 😉

aluskaasimon
19. říj 2016

@ka6ka Ahoj 🙂 řekla bych 19 DC - někdy během. A klidně mohlo k oplodnění dojít ten den po. tak bych to počítala od toho 20. Od toho 15. je to asi už dlouho. 🙂 Každopádně moc gratuluju. Ať jde všechno hladce!

dashenka1
19. říj 2016

Ahojky prosim o INFO 🙂 vlozim graf 🙂 od posledni ms ju ovu byla 11-12.10 (16-17DC) i podle BT a i testu 🙂 otazka zni kdy vyleze TEPTOTA výš kdybych byla těhu? maximalne jsem mela teplotu 36.8 a nejmin za dobu co merim 36,2 (coz byla i u ovu)