Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

soussan
30. bře 2016

@dasa.77 Ano, víno zvýšilo a posun času druhý den snížil? 😀

nita1984
31. bře 2016

Tak nevím minulý měsíc ovu 10DC. Teď jsem 8 DC a zatím se nejspíš nic nechystá.... no tak uvidíme. Graf zatím taky nic, tři nízké teploty. Uvidíme co.Bude dál.

chelsi
31. bře 2016

Tak a je to, po 91 dnech konečně další cyklus 🙂 téměř přesně 7 měsíců po vysazení HA začínám čtvrtý, tak jsem zvědavá, jestli bude třeba kratší.

smetanovak
1. dub 2016

Tak jsem zvědavá jestli bude ovu 🙂

xivet
1. dub 2016

Holky, myslíte si, že už jsem jako vážně po ovu???!! Vždycky ji mívám okolo 15-16 DC a teď tohle a navíc žádné příznaky jako hlen atd. a ovu testy negativní :/ Je to možné? To jsme to zase prošvihli...

matysikovad
1. dub 2016

@xivet zatím to máš šafrovaně ( nebo jak se to jmenuje ty pomlčky) , tak ještě vydrž do zítra

juliemichal
1. dub 2016

tak holky posílám grafíky ještě 2 dny budu brát gynex 🙂 🙂 kéž by to byl vítězný graf a gynex pomohl 🙂 🙂

matysikovad
1. dub 2016

@juliemichal držím pěstí!

matysikovad
1. dub 2016

@xivet šrafovaně 😀

juliemichal
1. dub 2016

@matysikovad moc děkuji 🙂 🙂 už by to chtělo po těch letech 🙂 🙂 v listopadu mi pomohl inofolic,tak snad mi teď pomůže gynex 🙂 🙂 a je to poprvé tento cyklus co máme tak málo sexíku 🙂 🙂 akorát mám obavy,že když jsme měli sex v den pozitivního ovu tak,že to nevyjde v den ovulace jsme sexík neměli ☹ ☹ ale co je zvláštní tak to,že včera jsem byla 4DPO a ovu test vypadá takto 😀 😀 a den před ovu vypadal takto.vrchní test den před ovu a spodní test včerejší 4DPO 😀

matysikovad
1. dub 2016

@juliemichal dělala jsem si ovu testy u dcery i po ovu a krásně síklily, na těhu testu nic a ovu už byly uplně zařící // a až se objevil natěhu testu // , tak na ovulačním byla ta testovací asi 2x silnějsí jak kontrolní

juliemichal
1. dub 2016

@matysikovad tak to je nádherné 🙂 kéž by to tak bylo i u mě 🙂 🙂 no na těhu testík je zatím brzo jak jsem dnes 5DPO 😀 😀 ale fakt nechápu ty ovu testy 😀 a taky jsi měla tak silný ovu test jak jsi byla 4DPO když sis je dělala i po ovu? 🙂 🙂

xivet
1. dub 2016

@matysikovad Děkuji, vydržím, nic jiného mi nezbývá. 🙂 Včera jsem hrozně špatně spala, pořád jsem se budila, tak si říkám, že snad proto teplota vyletěla tak vysoko.

matysikovad
1. dub 2016

@juliemichal no to bohužel nevím, minule jsem je už pro některou z vás hledala v pc a nenašla, takže se to asi vyhodilo ☹ bohužel, hrozná škoda, protože to bylo fakt zajimavé

juliemichal
1. dub 2016

@matysikovad ach jo tak to je fakt škoda ☹ a jak jsi to hledala pro nějakou slečnu tak jak ona dopadla?byla těhu anebo jen měla něco s hormony?děkuji

matysikovad
1. dub 2016

@juliemichal už nevím, kdo to chtěl vidět, třeba se přihlásí, jestli nás tady čte 🙂

smetanovak
1. dub 2016

Holky co myslíte ?

dasa.77
1. dub 2016

blíží se,testuj ještě následující den

juliemichal
2. dub 2016

tak včera 5DPO jsem našla v práci trochu krve na kalhotkách,a dnes 6DPO BT prudce klesla.co to zase má být?to fakt dojde mrcha tak brzo? ☹

martina16horysek
2. dub 2016

@juliemichal a nemůže to být zahnizdovani? Uvidíš jak to bude pokračovat

matysikovad
2. dub 2016

@juliemichal jako vypadá to dobře! uvidíš zítra!

mami29
2. dub 2016

Můj graf 😀 a výsledek

marla86
2. dub 2016

Ahoj holky, co používáte fertility friend, mám prosbu, jak se změní data v již "uzavřeném" grafu z minulého cyklu? Nechtěně jsem menstruaci z tohoto měsíce zadala do toho minulého a graf se mi tímpádem rozdělil na dva :( A td nevím jak to upravit zpátky. Jít to musí, když jsem tam tuhle chybu zadala, ale vůbec na to nemůžu přijít, určitě to bude hrozně jednoduchý 😀

matysikovad
2. dub 2016

@marla86 urcite ti poradi merenibtx ,tam popisuji uplne dopodrobna,co s ff

martina16horysek
2. dub 2016

@mami29 😉

marla86
2. dub 2016

Díky, už jsem si s tím poradila, nevrátila jsem sice zpět tu chybu, ale sloučila jsem ty grafy zpátky do jednoho a o tom mi šlo hlavně 🙂

mikejla_a
2. dub 2016

@mami29 gratuluji 😉👍

juliemichal
2. dub 2016

@martina16horysek kéž by to bylo hnízdění 🙂 přesně tak uvidíme zítra jak bude vypadat BT 🙂 🙂

@matysikovad snad to bude ok a bude to to hnízdění,co bych za to dala 🙂

matysikovad
2. dub 2016

@juliemichal mereni opravdu uci trpelivosti,clovek musi cekat na dalsi den, co teplota prinese

dasa.77
2. dub 2016

@mami29 výživný graf,ukázková těhotenská křivka 😀 😀 😀 😀