Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

chelsi
24. říj 2016

@dashenka1 tak to je, jak jsem říkala, máš LF dlouhou a i aplikace už to zaznamenala a počítá s tím při výpočtu pravděpodobného dne MS 🙂

dashenka1
24. říj 2016

@chelsi LF jak poznam?

chelsi
24. říj 2016

Doba od ovulace do menstruace, měla by být každý cyklus stejně dlouhá. Více zde: http://merenibt.xf.cz/index2.html v sekci menstruační cyklus.
Doporučuji si ty stránky kompletně prostudovat. Pak třeba nebudeš ze všeho tak vyjukaná 🙂

Doporučuji s

dasa.77
24. říj 2016

@dashenka1tak předešlé dva cykly jsi měla LF delší než 12 dní,to je fakt. Pokud se dobře dívám tak 7.-8-měsíc 16dní a 8.-9. měsíc 15dní
ale ani já tu LF nemívám pořád stejnou a stejně jako ve Tvém případě,čím víc jsem se snažila a myslela na to,tím se mi zkracovala...........takže si myslím,že by to chtělo malinko ubrat a tolik to nelámat přes koleno 😉

chelsi
25. říj 2016

@klerik 😊 po roce a jednom měsíci od vysazení HA..

leniiid
25. říj 2016

Tak včera pokles o 0,2 a dnes ráno 37,0 😊😊

chelsi
25. říj 2016

@leniiid jak dlouhou máš LF? Já počkala na den MS, což bylo dnes, teplota sice jen 36.9, ale měřená ve 4:15, kdy jsem se nervozitou vzbudila a už neusla. V minulých cyklech mi teplota v tuto dobu už vždy poklesla pod 36.7, tak jsem zkusila test a je to tam, pořád tomu nemůžu uvěřit, nemůžu si to vůbec připustit 😁

klerik
25. říj 2016

@chelsi joooooooo! super 😀 🙂 gratuluju!

dashenka1
25. říj 2016

@chelsi MOOOOOOC gratuluju!

leniiid
25. říj 2016

@chelsi já nevím co to je 😂😂 ale dnes je to 28 dní od MS a mívám delší cykly tak 36-38 jak kdy... ale myslim si že minulý měsíc jsem už touhle dobou měla teplotu níž... a dnes vyšší než předchozí dny? No uvidíme kež by to vyšlo...

kubido
25. říj 2016

Ahoj holky, co si myslíte o tomhle grafu? Měřím teprve první cyklus, jsem skoro rok po porodu a měla jsem zatím tři cykly (31,33 a 32 dní) a teď tohle... S první jsem otěhotněla těsně před ms, ale kdy tenkrát byla ovulace nevím 🙂

klerik
25. říj 2016

@kubido Taky mívám podobně dlouhé cykly a teď se mi to z neznámého důvodu prodloužilo a měla jsem ovulaci až 23dc, minule možná i 28dc.. Kdy budeš testovat? 🙂 Nebo to necháš jen na BT?

marenka1986
25. říj 2016

Ahoj holky, jdu si pro radu. Aplikace mi sice ovulaci vyznacila, ale ja si nejsem jista, zda-li vubec probehla vzhledem k malemu rozdilu teplot pred a po. Pritom pri prvnim otehotneni byl skok teplot evidentni (viz horni graf z lonska). Mate nekdo take tak male vykyvy a pritom ovulace probiha? A je vubec mozne mit tak rozdilne grafy?

marenka1986
25. říj 2016

@kubido to vypada velice nadejne👍 drzim palce, at je test pozitivni. Vypada to z tohoto grafu, ze mas ovulaci pozdeji, takze je dost mozne, ze se zadarilo uplne stejne jako u prvniho ☺️

chelsi
25. říj 2016

@marenka1986 mně přijde, že ještě neproběhla

kubido
25. říj 2016

@klerik My se právě o mimi zatím nesnažíme, takže by to bylo velké překvapení. Samozřejmě příjemné. 🙂 U dcery se mi ukázala slaboulinká čárka až 13 den zpoždění, takže asi nemusim moc chvátat, ale zítra se zastavím pro test a ve čtvrtek bych zkusila, ale zase je na to asi hodně brzo jestli byla ovu až 29. den.. 🙂

klerik
25. říj 2016

@kubido aha 🙂 až 13 den, to snad ani není možné :D (a stejně je) No je to napínavé s těmi dětmi.. Já si na testování ještě počkám, tak dej věďet jak test dopadl, ať se máme zatím čím bavit 🙂

klerik
25. říj 2016

@marenka1986 mě to taky připadá, že ovulace nebyla.. i když zase nemám v hlavě tolik dat jako fertility friend, abych to mohla posoudit tak odborně jako on 🙂

carries
25. říj 2016

@marenka1986 taky mi to připadá jako anovulační cyklus ☹

marenka1986
25. říj 2016

@chelsi @klerik @carries holky diky za nazor. Prave si to taky myslim. Tak doufam, ze to byl vyjimecny stav. Tento mesic si koupim ovu testy a snad se to rozlouskne.

leniiid
26. říj 2016

Holky co myslíte vypadá to na těhotenský graf?

carries
26. říj 2016

@leniiid ještě je brzo na to aby se těhu dalo poznat ☹ Vydrž a třeba 10DPO zkus těhu test , jestli to nevydržíš 🙂

leniiid
26. říj 2016

@carries no nevím přesně kdy k tomu došlo jestli se povedlo .. 17.asi byla ovu to by znamenalo že zitra je 10 den... vydržím to nechci byt zase zklamana...jen by mě zajimalo kolik dni klesá BT když pak začne menzes

carries
26. říj 2016

@leniiid myslím si, že to je individuální, toto jsem nestudovala 🙂 Ale mě 3 dny po sobě klesla BT (pak jsem radši přestala měřit) a stejnak těhu testík krásně pozitivní 🙂

aluskaasimon
26. říj 2016

@leniiid Mě většinou klesá dva dny a druhý už dostanu ms ☹

leniiid
27. říj 2016

@aluskaasimon aha tak to mám relativně jeste cas... dnes to je 30.DC a teplota porad vysoko a cykly mívám tak 36-38 zalezi který to je vaječník jsem zjistila 😄 teď by to mělo byt kratší a co ty vubec jak to s tebou vypada 😊

pajina92
27. říj 2016

Ahoj holky, co mi na to řeknete? Ovulace byla 18DC? 🙂

levinstonka
28. říj 2016

Hezké sváteční dopoledne dámy prosím o názor mohlo by se 8dpo jednat o uhnízdění? Přikládám porovnání s jedním trhu grafem z FertilityFriend. Měla z Vás některá obdobný graf? Samozřejmě vše ukážu teploty v dalších dnech, ale zdá se můžu alespoň na kousíček držet naděje 🙂

kstablova
28. říj 2016

@levinstonka podle mě to uhnízdění byt může.

leniiid
29. říj 2016

Holky přijde vám normální že už tak týden mám tu teplotu stejnou? Žádná změna nic 😔 tak nevím jestli to je dobře nebo špatně...