Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

milujicimamina
24. kvě 2016

@procsenajednoumusimregistrovat
@procsenajednoumusimregistrovat dnes uz nejsou bolesti zak uvidime 🙂 co se z toho vyklube

martinkamoj
24. kvě 2016

@blablabla26
@juliemichal
@valeri10 Holky sem z toho jelen, teplota zase trošku povyskočila, MS má dnes příjd, zatím nic, tak uvidíme co se z toho vyklube.. Ale myslím,že těhu určitě néé.. ☹

juliemichal
24. kvě 2016

@martinkamoj a dělala sis někdy teď testík? 🙂 🙂

martinkamoj
24. kvě 2016

@juliemichal v sobotu a to bylo bílo jak to jenom jde.. :D

misina01
24. kvě 2016

Holky, jak se vyznáte v teplotách? Mně ovulační testy ukazují, že ovulaci nemám a teplota mi taky nikam extra nelétá ☹ a když už vyletí, tak za 3 dny zase rapidně spadne ☹ máte někdo zkušenosti?

marla86
24. kvě 2016

@misina01 Ahoj, ovulační test jsou podle mě trochu nespolehlivý, někomu fungují skvěle, někomu ne, ta hladina hormonů klesá i v průběhu dne a chce to vychytat. Ale pokud měříš tplotu správně - hned po probuzení, stále ve stejný čas, tak ta by klamat neměla. Nemíváš anovulační cykly?

marrouc
24. kvě 2016

@smetanovak taky jsme meli obdobi snazeni ze jsme do toho busili denne. Pak ob den. A ted jsme na tom tak,ze min.mesic trikrat z toho jednou v ovulaci. Tak ti preju at mu elan vydrzi co nejdele 😊

kajunka01
24. kvě 2016

Holky je normální že mě nebolí břicho ?? psala jsem tu že nevím kdy mam zacit brat clostil protoze jsem vyhodila papir kde jsem to mela napsane,prvni cyklus to melo byt 3dc tak jsem ho vzala taky tak akorat 1-0-1 jak mi rekla dr.Jsem 10dc a vubec me neboli bricho,vajecnik jako minule,zitra jdu na folikulometrii tak jsem zvedava ale bojím se :(

misina01
24. kvě 2016

@marla86 to netuším, asi jo :( vysadila jsem koncem února, pak pseudomestruace 3.3. A od té doby pouze po 66 dnech vyvolání agolutinem. Od včera beru duphaston ☹ tak netuším, piju kontryhel, kapu jeřáb a nějak se to nechce srovnat

juliemichal
24. kvě 2016

@martinkamoj tak to asi bylo brzo na testík 🙂 🙂 no tak snad ms nedojde 🙂 🙂

alischkar
24. kvě 2016

@misina01 Ahoj, k teplotě nám toho nejvíc poví graf, takto toho nejde moc odvodit ☹ Ale měření teploty je super - poví ti toho hodně, i o tom jak ti tělo funguje. Ovulační test jsem si dělala tento měsíc jenom v den předpokládané ovulace, druhá čárečka byla velice slabá, což znamená negativní test. No a teď mám už týden dvě čárky na těhotenském testu 🙂 Takže já už ovu testy používat nebudu , fakt se ten čas na testování musí vychytat a to se mi nechce... 🙂

misina01
24. kvě 2016

@alischkar: moc gratuluji k // na těhotenském testu. Já se totiž v teplotách vůbec nevyznám :( tak nevím z čeho poznat, jestli ovulace byla ☹

smetanovak
25. kvě 2016

@marrouc mam pocit ze to nevyjde ...

marrouc
25. kvě 2016

@smetanovak mas nejsk nizke teploty. To mas normalne nebo jen tenhle cyklus? Nemas graf z min.mesice?

smetanovak
25. kvě 2016

@marrouc mam

alischkar
25. kvě 2016

@misina01 V grafu musí být patrný vzestup teplot - 3 nové teploty po sobě musí být vyšší, než šest posledních. Ovulace je pak dnem poslední nízké teploty. Nejlíp vysvětleno jsem to našla tady: http://www.podpora-plodnosti.cz/GRAFY-BAZALNI-T...

blablabla26
25. kvě 2016

@martinkamoj to je zvláštní s tou teplotou....jsem zvědavá,co se z toho u tebe vyklube,když máš bílý test....

blablabla26
25. kvě 2016

@juliemichal ty máš dnes ten utz vid? Jsem napnutá jak kšandy 🙂

misina01
25. kvě 2016

Po vysazení jsem měla vyloženě stejnou teplotu první měsíc. Druhý trochu vyskočila na 3 dny, ale zase vždycky letí dolu. MS nepřišla, po ijnekci agolutinu pouze špinění. Teď mám 3.den duphaston a piju kontryhel, kapu jeřáb a modlím se, aby se to někdy srovnalo ☹

katty77
25. kvě 2016

tak já můžu tak akorát čekat, až ta bestie přijde, ach jo....

martinkamoj
25. kvě 2016

@blablabla26 tak asi příjde teta MS, nebo bolí mě podbříšek jako kráva... ☹

juliemichal
25. kvě 2016

ahojky holky omlouvám se za kvalitu fotky... bohužel s foťákem mi to nejde vyfotit.mobilem to docela šlo 😀 😀 čekáme dvojčátka 😀 byl to pro mě dnes dost velký šok jak jsem byla u dr.... jinak brali mi krev na leidenskou mutaci díky toho potratu v lednu. a za týden budou výsledky... tak snad nedostanu nějaké injekce...

milujicimamina
25. kvě 2016

@juliemichal teda no uzasne a kde jsou? Moc se v utz nevyznám 😀

juliemichal
25. kvě 2016

@milujicimamina podívej se mi na plochu tam to jde daleko více vidět... bohužel mi dal dr docela špatnou fotku ☹ ☹ jinak nahoře jsou 2 malinké tečičky 😀

milujicimamina
25. kvě 2016

@juliemichal ja tam vidim ale tecek vic 😁zakrouzkuj ty prtatka 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@milujicimamina tady jsou lepší fotky 😀 já to kroužkovat bohužel neumím ☹ ☹

blablabla26
25. kvě 2016

@martinkamoj třeba neeee

blablabla26
25. kvě 2016

@juliemichal já tam teda nic nevidím,ale spadla mi brada 😕 dvojčátka,no dvojitá radost,to je krásný,moc moc moc gratuluji!!!!!!!!!!!!! 🙂 to je krásný!nemám slov 🙂

juliemichal
25. kvě 2016

@blablabla26 bohužel mi dal dr hodně osvícenou fotku 😀 😀 ale vidím je i na fotce tady,protože vím kde se mám dívat to je to 😀 škoda,že to neumím zakroužkovat 😀 😀 a moc moc děkuji ♥ ♥ akorát mám obavy,že to nezvládnu když budeme mít 4 děti,ale nevadí už i teď je strašně moc miluji a nechci o ně přijít a vím,že nepřijdu prostě teď bude všechno v pořádku 🙂

milujicimamina
25. kvě 2016

@juliemichal a kde jsou vlevo nahore?🙂 to zvladnete vzdyt jste tak dlouho cekali 🙂 tak vam to zdvojnasobilo radost