Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

andik.cz
24. únor 2016

@valeri10 Když jsem pila kontryhel (chtěla jsem zkrátit cyklus), tak se mi naopak prodloužil o 3 dny oproti 2 předchozím cyklům. Tak teď je tělo samo za sebe...nemůžeš čekat, že když bylo na lékách a šlapalo jinak, že hned najede. Já "problémy" s cyklem řeším s gynekologem od mých cca 20 let (10 let), byla jsem blbá a nic jsem nevěděla. Měla jsem vždy dlouhé cykly a rovnal mi je všelijak vyvolávačky, HA, jiné hormony (už přesně nevím co) výsledek, cyklus šlapal podle jeho představ, vysazení "léčby" opět MS nikde, ale jelikož jsem toho měla už dost, chodit tam furt...vybodla jsem se na to. (neplánovali jsme teda dítě, takže čas mě nestresoval)A po čase jsem zjistila, že tělo funguje, jen né tabulkově 26-32, prostě potřebuje víc času, ale funguje. Hormonálně mám srovnanou štítnou žlázu, piju sem tam bylinné čaje, občas tam hodím gynex... Gynekologem už si do toho nenechávám kecat.

crazynaa
24. únor 2016

Holky vsem moc diky, ale stale jsem to nevstrebala, protoze jen spim 😁

pavlinka65
24. únor 2016

@luidisek Náhodou jsem mrkla do diskuze. Hodně jsem si o tomhle načetla, v době snažení, a zkoukla strašně moc grafů,sama jsem si je vedla 🙂 a vypadá to spíš,že jsi měla ovulaci ten 20DC.. Nicméně 26DC je tam krásný pokles,který by mohl znamenat hnízdění vajíčka 🙂 Tak hodně štěstí 😉

valeri10
24. únor 2016

@andik.cz já už to teď taky nebudu řešit s mudr. Přijde mi, že mám tělo akorát tak zhuntované. Příště už nejdu ani na utz a brát budu jen gynex a kašlu na to. Tohle mě akorát stresuje ☹

andik.cz
24. únor 2016

@valeri10 Oni si gyndaři jedou svých 28 a pak to prostě nefunguje, když jsem na endokrinologii řekla, že mám cyklus cca 45dní (tehdy to tak bylo), tak říkala, že je to sice dlouhý, ale funguju. Teď jsem se vypracovala tak na 32-37 (nejčastěji 32-34). Měřím BT od r. 2012 Na gyndu chodím jednou za rok na prevenci. Příjde mi, že gyndař už to vzal, že prostě nechci jeho bobule.

mikejla_a
24. únor 2016

@valeri10 jinak se jedná o folikul, ne folikl 🙂

juliemichal
24. únor 2016

@werumka ahojky potvrdíš mi to i ty?že to vypadá na anovulační graf? ☹ jedna holčina co se vyzná v grafech tak mi to dnes napsala ☹ leda,že by ještě ovulka došla ☹ moc děkuji 🙂

myjusiatko
24. únor 2016

@juliemichal ved to je este strasne skoro. 🙂 Ja som mala v mesiac, kedy sme počali, ovulaciu až 19DC. 🙂

juliemichal
24. únor 2016

@myjusiatko jé tak to jsi měla docela pozdě ovulaci ☹ já ovulaci měla min cyklus 14DC a právě jedna holčina se v grafech dobře vyzná a psala mi na FB,že to zatím na anovulační cyklus vypadá,anebo,že ještě ovulace dojde,ale spíše by se přikláněla k anovulačnímu cyklu.i ovu testy mám negativní ☹

mikejla_a
24. únor 2016

@juliemichal vůbec tedy nevím, podle čeho ta osoba soudí, ale vždyť se ti to může ještě krásně zvednout... zatím na tom nevidím vůbec nic anovulacniho 😀

juliemichal
24. únor 2016

@mikejla_a děkuji,no právě jsem nikdy takový graf neměla právě ☹ a ovu testy negativní ☹ min cyklus jsem měla 13DC pozitivní ovu test ☹ a dnes to ani nevypadá na to,že bych zítra měla pozitivní ovu test ☹

martina16horysek
24. únor 2016

@juliemichal neves hlavu 😉 mě přišla ovu 28dc a 45dc a 16 do dr potvrdil tehu. Vše se dá 😉 taky jsem nevěděla začala měřit měla to různě a až po ovu se mi zvedla teplota a šup je to tam....takže nehroutit se a věř že to dřív bo později vyjde 😉

martina16horysek
24. únor 2016

@juliemichal 16 dpo 😀 vypadlo mi p

juliemichal
24. únor 2016

@martina16horysek děkuji,tak to je krásné 🙂 já ovu právě mívám v rozmezí 12-15DC později ne-e,takže si už s tím fakt hlavu lámu ☹ kdybych aspoň ten ovu test měla pozitivní,anebo to vypadalo,že zítra bude pozitivní,ale nic s toho ☹ cyklus mám 27 dnů,no teda teď po tom potratu jsem měla cyklus jen 27 dnů jinak ho mívám 28-30DC 🙂 já se jen obávám toho,že právě mi ten čaj na neplodnost způsobil anovulační cyklus,jak předtím kontryhel co jsem pila ☹ jinak máš pravdu dřív nebo později se to povede,ale mě už to bohužel nebaví,protože 26.5 to bude 4 roky co se o třeťátko snažíme ☹

werumka
24. únor 2016

@juliemichal Ja bych počkala, anovulacniho na tom zatim nic nevidím. Vsak jeste muzes mit po potratu hormony rozhazeny.

juliemichal
24. únor 2016

@werumka děkuji počkám,nevím zda nadále mám dělat ovu testy nebo ne ☹ zítra jdu ukončit nemocenskou tak asi poprosím dr zda by mi nemohla udělat folikumetrii 🙂 a máš pravdu,asi fakt po tom potratu ty hormony ještě rozházené budu mít ☹ však jsem ještě v 6ti nedělí ☹

mikejla_a
24. únor 2016

@juliemichal tak to už je dost... ☹

juliemichal
24. únor 2016

@mikejla_a to je a už mě to vážně nebaví ☹ ale za chvíli nastupuji do práce,tak se těším jak se odreaguji od toho snažení 🙂

werumka
24. únor 2016

@juliemichal anovulak by v tehle fázi sel předpovídat jen za pomoci křišťálový koule 😀 testy rozhodne dělej a dal mer, aspon v následujících 10 dnech.

juliemichal
24. únor 2016

@werumka tak to jsi mě rozesmála 😀 asi si tu kříšťálovou kouli koupím 😀 a uvidíme zda mi předpoví anovulák 😀 😀 měřit 100% budu a ovu testy ještě mám,tak je budu taky dělat 🙂 a ještě poprosím dr o tu folikumetrii,snad mi vyhoví 🙂

mikejla_a
24. únor 2016

@juliemichal a ještě jste to nikde neřešili proč to nejde?

juliemichal
24. únor 2016

@mikejla_a no do caru chodíme,min rok jsme stihli jen 1x IUI,ale bohužel s toho bylo biochemické,v caru vůbec na nic nepřišli ☹ a další cyklus pokud teď neotěhotním tak chci jít do IUI a uvidíme.

dasa.77
24. únor 2016

@juliemichal taky by mě zajímalo,co je na TVÉM grafu anovulačního,pchééééé 😀
máš jasně před ovulací,která klidně může přijít teď později.Je to první cyklus po ZT? Je,takže klíííd,to se srovná.

valeri10
25. únor 2016

@juliemichal koukam ze to mame tema bylinkama pořádně rozhazeny.kazdopadne ty máš na ovu ještě čas. Uvidis ze přijde🙂

blablabla26
25. únor 2016

Ahojky,myslíte si,že jsem měla ovulaci,nebo teprve přijde?Zaráží mě ten pokles na 36,6 a pak to vylezlo jen na 36,8 a moje poovulační teploty se vždy spíše pohybovaly mezi 37,1-37,3 😒 tak nevím,co si mám myslet....Díky za každou radu a odpověd 🙂

dasa.77
25. únor 2016

@blablabla26 ahoj,nejspíš ji graf teprve vyznačí po zítřejším měření..... (pokud ovšem teplota stoupne nad dnešní hodnotu) 😉

blablabla26
25. únor 2016

@dasa.77 takže si myslíš,že ještě nebyla a bude např. dnes?A zítra by to tedy mělo být více jak 36,9,že?

juliemichal
25. únor 2016

@valeri10 no máme to krásně rozházené,to máš pravdu 😀 dnes BT 36,4 což jsem ani nikdy neměla 😀 ten čaj jsem vyhodila a je klid 😀 😀 uvidíme dnes si poprosím o folikumetriii tak snad mi ji dr udělá 🙂 abych věděla na čem vlastně jsem 🙂

@dasa.77 ano máš pravdu toto je pravý první cyklus po potratu ☹ takže asi fakt to je rozházené 😀 dnes si požádám o folikumetrii a uvidíme 🙂

valeri10
25. únor 2016

@juliemichal já dnes taky 36,4. Ale u mě je to normální 😀

mikejla_a
25. únor 2016

@juliemichal a já myslela, že už jedeš druhý cyklus... že máš po MS už