Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

monys286
10. bře 2016

@dasa.77 😀 😀 😀 😀 😀 spíš radost a strach z neznáma 😀 Uplně nesnášim situace, který nemám pod kontrolou a přesně nevim co a jak bude...magor no 😀 😀 což teď budu zažívat asi pořád, když to teda vyjde a bude všechno v pořádku 😉

nazka
10. bře 2016

@monys286 juuu, moc gratuluju kočko 🙂 tak to bylo rychlejší, než jsi čekala, viď? 🙂) já na ten svůj taky čučela jak puk 😀 co říkal manžel? Jinak já jsem volala doktorce až asi 5 dní, co mi nepřišla MS a objednala mě až o týden později, aby už něco bylo vidět na ultrazvuku. A řekla mi, ať inofolic dozobu, že to vyživuje vaječníky.

monys286
10. bře 2016

@nazka moc děkuju 🙂 No tenhle měsíc jsem to opravdu nečekala 😀 Byl celej nějakej divnej 🙂 Manžel to ještě neví, ale řekla bych, že tuší 😀 😀 řeknu mu to až večer přijedu z práce... Já bych to právě taky viděla asi tak, že dopiju ty dva pytlíky a přejdu normálně na mamavit. Jako další balení nosidolu za 600 se mi fakt kupovat nechce 😀

nazka
10. bře 2016

@monys286 nebo zkus klasickou listovku.. ta mě stála 60,- na 14 dní 😉
tak si hezky užijte to oznamování.. školky holt prasknou 😀 a už jsi vymyslela, kde budeš rodit? jsem totiž taky od Kladna, tak nad tím dumám 😀 😀

monys286
10. bře 2016

@nazka no tak o tom jsem fakt ještě nepřemýšlela 😀 😀 😀 😀 a odkud jsi? mám doma právě zásobu mamavitu, tak budu zobat jak divá 🙂 A kdy máš termín?

nazka
10. bře 2016

@monys286 nejspíš budou naše děti v jedné školce 😀 ale jsem tu v utajení,protože je tu ještě jedna kamarádka a tak to všechno ještě tajíme 😀 až odtajníme, tak Ti to povím ;) ale termín mi přesně spočítá dr za dva týdny, to už dostanu i průkazku. Ale mělo by to být koncem října.

martina16horysek
10. bře 2016

@monys286 super gratuluji 😀 stejnou reakci jsem měla aj já 😀

monys286
10. bře 2016

@nazka V jedné školce????? 😀 😀 😀 😀 Tak teď jsi mi nasadila pěknýho brouka do hlavy teda 🙂 No tak hlavně ať je vše v pořádku, držim pěsti 😉

martina16horysek
10. bře 2016

@monys286 to je mi líto ☹

nazka
10. bře 2016

@monys286 já myslim, že na mě přijdeš, nepíšeme si prvně 😀 ale prosím, kdyby náhodou jo, tak to neříkej nikde, musíme to říct nejdřív doma 😀 držím Ti taky moc palečky, ať se prckovi daří 🙂 a dej mi pak vědět (asi už do zpráv), jak vám dopadla kontrola 😉

monys286
10. bře 2016

Prosim tě, mám teď dost starostí sama se sebou 😀 😀 Ok dám pak vědět.... Tak se opatruj 😉

matysikovad
10. bře 2016

@mikejla_a jj chodim na brigadu uz to bude v kvetnu rok. Holt hypoteka, oprava baraku a rodicak se moc neslucuje 😀

mikejla_a
10. bře 2016

@matysikovad tak to chápu ☹

blablabla26
10. bře 2016

@dasa.77 no vidíš to 😀 joooo,to bych nebyla já,abych neměla něco spešl 😀 bylo to jako by mě něco uvnitř tak divně škrábalo,nebo jak to popsat,jako nehtem,ale zevnitř a sem tam píchnutí.Ted už zase nic,jen sem tam bolest jako na ms.

jankadvor
10. bře 2016

Holky, asi blbá otázka. Jak že se to dělají ty děti? A tu otázku směřuji hlavně na ty, co už alespoň jedno mají a nejlépe přirozeně 🙂 😀

nina8888
10. bře 2016

Ženy prosim vas potrebovala by som poradit neviem moc robit s fertilit friend a neviem ako tam mam nastavit ked som dostala uz menzes aby mi to ratalo novy cyklus a nie pokračovanie dalsieho neviem to ani za draka nijako nastavit

mikejla_a
10. bře 2016

Ještě holky zkuste prstikovou metodu 😀

mikejla_a
10. bře 2016

@nina8888 to by ti mělo samo tím, že zadas MS...

jankadvor
10. bře 2016

@nina8888 Klikni si na daný den, potom Primary, kde máš menses/spotting a v rolovačce máš na výběr od špinění po silnou MS 🙂 Tam si vyber jak je silná a pak už jen dej Save vedle Cancel a mělo by se ti to uložit 🙂

nina8888
10. bře 2016

@mikejla_a no zadala som a stale mi to pocita dal cyklus tak ja nevim..

nina8888
10. bře 2016

@jankadvor jo dekuji moc uz som po nekolikate zadavala az kym som si nezadala silnu ms tak mi to nezačalo počitat az ked som zadala silnu tak mi to začalo odznovu počitat dekuji za rady 😀

jankadvor
10. bře 2016

@nina8888 Jj, to je taky možné 🙂

martina16horysek
10. bře 2016

@martina16horysek jsem se spletla 🙂 promiň chtěla jsem to napsat Valeri

martina16horysek
10. bře 2016

@monys286 promiň spletla jsem to chtěla jsem to napsat Valeri10. Nějak mi to dnes blbne ☹

nita1984
11. bře 2016

Moje tělo se asi kompletně zbláznilo ☹

valeri10
11. bře 2016

Moje taky

matysikovad
11. bře 2016

@valeri10 val, co test???

matysikovad
11. bře 2016

Opet o desetinu dolu ☹

valeri10
11. bře 2016

@matysikovad test jsem ještě nedelala.mozna byla ovu o den později tak muze mrcha dorazit ještě dnes. O den později nez je vyznacena ovu jsem mela hrozne bolesti. A dnes jsem se vzbudila s bolesti hlavy.tak asi proto ta zvysena teplota

nita1984
11. bře 2016

@valeri10 U Tebe to vypadá nadějně.. u mě v polovině cyklu jako nesmysl 😒