Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

juliemichal
25. dub 2016

@milujicimamina aha ☹ ☹ já být tebou a bolelo by mě stále břicho tak bych asi šla na gynekologii aby se podíval zda je všechno v pořádku ☹

martina16horysek
25. dub 2016

@juliemichal je tak to je škoda ☹ ale tak snad to vyjde další měsíc 😉

juliemichal
25. dub 2016

@martina16horysek taky doufám,že ano 🙂 teď jsem si přečetla to,že díky toho,že jsem si neléčila astma jsem mohla v tom lednu potratit a taky díky toho jsem měla tolik let problém s otěhotněním ☹ ach jo já jsem tak blbá,že jsem si to astma neléčila a nechávala to tak ☹ ale necítila jsem to na sobě tak jsem nic nebrala a nikde nechodila a teď jsem začala chodit tak snad nám to teď vyjde jak se léčím 🙂 🙂 2.5 jdu na folikumetrii tak uvidíme kdy půjdeme na IUI 🙂 🙂

milujicimamina
25. dub 2016

@juliemichal myslis ze mam jit?zavolam tam zítra

juliemichal
25. dub 2016

@milujicimamina pro jistotu bych tam šla ☹ ☹ aby jsi měla jistotu zda je vše v pořádku.

dasa.77
25. dub 2016

@juliemichal napsala jsi toto."juliemichal @matysikovad nene vyfotit mi to nešlo , no ve čtvrtek mi dr říkala,že jsem na začátku těhu,ale může stále dojít ms... mno tak uvidíme je to 50 na 50 ať už je pondělí ať vím co a jak "

takže sice podle Tvých slov nepotvrdila,že jsi po ovulaci, (ale ani přímo neřekla,že nejsi) ovšem řekla, že jsi těhotná........
tak hlavně aby vše dobře dopadlo

smetanovak
26. dub 2016

M/s nikde a teplota jako na horské draze kde je problém ☹(

petulibiii
26. dub 2016

Dobre ranko holky
Dnes mam 6dni pred MS a teplota pěkně vyskočila..ani u ovulace jsem takovou neměla..je mozne..ze se mi ovulace tak posunula??MS mam pravidelne přesně na den každý měsíc..

Ahoj holky, tak po druhý mám LF jenom 9 dní. Není to málo? co s tím? pít kortyhelový čaj? brát permanentně pyridoxin? kapat zase gynex? co vám pomohlo?

juliemichal
26. dub 2016

@dasa.77 ano ano přesně tak nepotvrdila,že jsem po ovulaci ani před ovulaci 🙂 🙂 ale je to jedno po 12-13 dnech zpoždění jsem dostala ms dnes jsem 3DC a 2.5 jdu na folikumetrii před IUI 🙂 a jak jsi na tom ty? 🙂

xivet
26. dub 2016

@xoriska Protože womenzone vyznačuje ovulaci až po třech vyšších teplotách než šest předchozích, což zatím nesplňuješ. Vydrž 🙂

milujicimamina
26. dub 2016

@juliemichal je mozny mit hned po ms ovulaci?

xoriska
26. dub 2016

@xivet to jsem nevěděla, no dnes teplota stoupla, tak uvidím co bude...

xivet
26. dub 2016

@xoriska Já myslím, že ještě den, max dva a už ti ji vyznačí.

juliemichal
26. dub 2016

@milujicimamina no já si myslím,že to možné je 🙂 🙂 já měla kdysi ovulaci i 9DC.

milujicimamina
26. dub 2016

@juliemichal to je zvlastni otevreny cipek bolesti

aguaverde
26. dub 2016

Holky prosím, kdysi sem už na fertilityfriend.com měla registraci, bohužel se mi nejde přihlásit....tak sem se chtěla registrovat a ani to mi nejde 😅

poradíte některá? když se chci registrovat tak mi nepřijde meil....když dám obnovit heslo taky nepřijde 🙄

myjusiatko
26. dub 2016

@aguaverde spam, nebo zkusit jiny mail? 🙂

aguaverde
26. dub 2016

@myjusiatko meily sem právě zkusila už tři, ani ve spamu není 😅 vlastně když se chci zovu registrovat tak vše vyplním kliknu a naskočí bílá obrazovka a nic dál 😕

myjusiatko
26. dub 2016

@aguaverde tak jeste jiny prohlizec/ pocitac?

aguaverde
26. dub 2016

@myjusiatko 😕 😕 😕 zkusím prohlížeč a uvidíme....

aguaverde
26. dub 2016

@myjusiatko tak sem se tam nějak dostala 😀 nevím naprosto jak 😀 ale snad už to pude 😀

juliemichal
26. dub 2016

@milujicimamina tak to máš možná ovu,kdo ví.ale je to fakt zvláštní

kajunka01
26. dub 2016

Ahoj holky je normalni ze kdyz jsem nasadila clostil 3DC na 5 dni a 6DC byl test ovulacni silnejsi carka ale ne jeste pozitivni ale silil a dnes 10 DC zitra jdu na ultrazvuk a picha me vajecnik levy a poboliva podbrisek a ovulacni test skoro bili, slaba carka tam je ale miniaturni, jak je to mozne? :/
jeste doplnim z tady mam graf BT http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Kajunka/grafy
a pregnyl mi dr nepichne pry ho pichaji v caru, a jdu jen na ultrazvuk a folikulometrii

tady je ten graf BT

nita1984
26. dub 2016

@kajunka01 jestli je to ormální nevím, ale já barala stejně, včera poslední tableta a deska ovu test úplně bílý

kajunka01
26. dub 2016

ja jsembrala naposled v sobotu :/ dnes jsem uplne K.O. :( unavena boli me levy vajecnik ,takovy jakoby tlak tam citim v podbrisku,a jsem celkove slaba ale test ovulacni skoro nic ,6DC jsem mela vetsi carku o dost silnejsi ted nic ja se desim toho ze zase anovulak
@nita1984

nita1984
26. dub 2016

@kajunka01 já jsem taky úplně vyřízená břicho mě bolí celou dobu, nálady totálně pod psa, všechno mě rozbrečí, vśechno je špatně... a jak jsem psala dnes an testu ani duch jsem 7DC. Uvidíme co bude ve čtvrtek na UTZ, mívám ovu brzy deset dvanáct DC....

kajunka01
26. dub 2016

@nita1984 aha :( ja ovu nemela vubec :/ a proto mi dala clostil tak jsem zvedava jdu zitra na folikulometrii,,preju at se brzy zadari! 🙂 a co si myslis o tech mojich teplotach??

nita1984
26. dub 2016

@kajunka01 že je ještě na ovu brzy teploty na ní zatímneukazují

blablabla26
27. dub 2016

Ahoj holky,
tak po minulém vynechaném měsíci jsme se opět začali snažit.Poctivě druhý měsíc beru gynex a listovku a přítel renol a selzink.Co mě ale nejvíc trápí je to,že od včerejška jsem nemocná.Mám angínu a dostala jsem na ní penicilin.Dr. mi sice říkal,že by to případně nevadilo,navíc jsem ještě ovu neměla,tak třeba se posune na později...ale mám z toho divný pocit.Snažily byste se dál,nebo zase vynechaly?
I ten graf mi to pokazilo 😠