Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
12. dub 2016

@martinkamoj druhá čárka ještě na OVU slabá, třeba hzitra a nebo za dva dny, pak až 48 hodin trvá, než se vajuch uvolní z flikulu, takže klídek, za 3 dny bych šla znvu. kdy si tě pozvali znovu na UTZ ?

martinkamoj
12. dub 2016

@matysikovad byla sem v neděli a jdu dnes.. Tak jsem zvědavá... Kdyby to mělo už okolo 17mm folík, tak poprosím o nachystání injekce a zítra píchnu.. V neděli měl jen 13mm..

valeri10
12. dub 2016

@martinkamoj zrovna dnes jsem si na tebe vzpomněla jestli už jsi tam byla. Tak dej pak vědět

martinkamoj
12. dub 2016

@valeri10 Tak hlásím, že od neděle vajíčko nijak nepovyrůstlo, zůstalo na 13mm.. Takže opět kámoším s clostíkem a proverou.. 😒

valeri10
12. dub 2016

@martinkamoj ajaj holka ty máš teda taky smůlu.tak se drž.přeju at je to příště lepší a už konečně "ono"🙂

martinkamoj
12. dub 2016

@valeri10 týjo ani mi nemluv a já se už tak těšila, že to třeba výjde už teď.. No a při mé smůle mi v lékarně paní nenapsala užívání provery 😀 tak jsem psala ted doktorce.. Jinak sem jí užívala už předtím ale měla jsem jiného doktora a jiné užívání..

valeri10
12. dub 2016

@martinkamoj no je to blby když tělo nefunguje.ja dnes 1dc a koncem dubna iui.vkladam do toho velké naděje.nevim jestli zvladnu dalsi zklamání

martinkamoj
12. dub 2016

@valeri10 taky si říkám, že to musí teď výjd.. jak ne budu zklamaná. 😢

juliemichal
12. dub 2016

@marla86 nene dnes jsem test nezkoušela 😀 😀 no mě to taky krásně napíná 😀 ms stále nikde 😀 😀

@xivet no mě tento cyklus napíná taky pěkně 😀 😀 jsem zvědavá jak to dopadne,a tobě moc držím palečky aby jsi za pár dnů našla // na tt 🙂 🙂

@matysikovad já tento cyklus vůbec nechápu 😀 😀

sandria333
13. dub 2016

Ahojte, koj treti merany cyklus vypada zatial takto , co poviete?

juliemichal
13. dub 2016

holky já jsem s toho jelen 17DPO jsem nikdy neměla a na tt zatím nic ☹ ale nevadí jak jsem byla teď těhu a potratila jsem tak jsem taky pozitivní tt vůbec neměla 😀 😀

nita1984
13. dub 2016

@juliemichal nebylo by lepší se objednat k doktoru? Třeba na krev?

juliemichal
13. dub 2016

@nita1984 já jsem byla v pondělí u dr a tam mi dr řekla,že na brzký příchod ms to vůbec nevypadá a,že si myslí,že se tam něco hnízdí a dala mi termín za 14 dnů na další KO takže tam mám dojít 25.4 🙂 a nic takového jako cysta tam nebyla... což by mi mohlo způsobit tak velké zpoždění 😀 ale pokud se mi třebas dal cyklus do pořádku tak bych měla mít 15DPO a dnes mám teda 2 dny zpoždění a u kluků jsem měla dálnice na tt jak jsem měla týden zpoždění 🙂 já jsem s toho fakt jelen 😀 😀

nita1984
13. dub 2016

@juliemichal jééééé, tak to vypadá super. Tak držím pěsti ať je to tak i dál

juliemichal
13. dub 2016

@nita1984 moc moc děkuji co bych za to dala aby to tak bylo i nadále 🙂 teď se bojím,že s toho bude biochemické těhu anebo zase potrat ☹ ☹

leilinkaa
13. dub 2016

@juliemichal držím ti palce ať to vyjde🙂

juliemichal
13. dub 2016

@leilinkaa moc děkuji 🙂 🙂 uvidíme jak to bude pokračovat 🙂 🙂

matysikovad
13. dub 2016

@juliemichal mně to příjde už jako těhotenský graf😀 taky jsem po termínu ms měla takové zoubky dokud jsem toho nechala

juliemichal
13. dub 2016

@matysikovad ale ty jsi už měla dávno dušíka ne?ale zase u mě se to soudit nemůže když než jsem potratila tak jsem na tt neměla vůbec nic 😀 😀 no uvidíme chci ještě vydržet 3 dny do 20DPO měřit a potom to nechám tak a půjdu toho 25 na tu další KO k dr 🙂 🙂 když se tam podle ní něco tvoří 🙂 🙂

Ahoj holky, vkládám svůj graf za tenhle měsíc: http://www.fertilityfriend.com/home/622320

Jsem jak na trní, mám pocit, že vesmír chce, aby to tenhle měsíc vyšlo. Muž je v zahraničí a já za ním měla jet od soboty do úterý - akorát na ovulaci. ale poslední MS přišla dřív a tudíž i teoretická ovulace se posunula dopředu. Bylo mi z toho neskutečně smutno. Ale jak říkám, vesmír chtěl, abychom na ovulaci byli spolu a já musela kvůli doktorovi cestu za mužem přesunout. a světe div se, návštěva by měla proběhnout během ovulace🙂 tak ještě aby se ta teorie a praxe střetla🙂
A v pondělí na józe mě zaplavil pocit, že jsem těhotná a najednou jsem před očima viděla svého muže, jak drží našeho čerstvě narozeného Honzíka. O tom, že by se náš syn mohl jmenovat Honzík jsme se nikdy nebavili, ale mě to v tu chvíli přišlo absolutně jasný, že to je Honzík.
Vím, asi jsem trochu cáklá :D

smetanovak
13. dub 2016

Tak jsem na to zvědavá 🙂

chelsi
13. dub 2016

@juliemichal držím palce 🙂 já chci taky už normální cyklus.. 90 dnů je dost 😀 teď jsem 13 DC a zatím nic, tak jsem zvědavá, kdy tentokrát proběhne ovulace. Jestli dřív nebo budu zas mít tři měsíce klid 🙂

martinkamoj
13. dub 2016

@chelsi Jejda ani nevíš jak já závidím.. pošlu ti schválně můj šílený graf... 😀 V neděli jsem absolvovala UZ na folikulíky největší 13mm,včera opět UZ a velikost stále stejná.. takže se ani píchání pregnylu nekonalo ba naopak sem nafásla celou lékarnu a opět budeme kamarádit s proverou a clostíkem a k tomu se přidá i pregnyl.. aaale ve finále jsem si cyklus už zlepšila o dost sama MS jsem nemívala vůbec.. Takže zaplať pán bůh i za to málo..

xoriska
13. dub 2016

@martinkamoj Teda Marti co to je? 😀 a test máš asi negativní, že? Aby byla ovulace? Já mám zatím taky dobrý graf 😀

nita1984
13. dub 2016

Tenhle cyklus se mi děsně vleče .... poslední tři dny se cítím děsně, pořád bych spala a už třetí den jim zelnacku 😀 kdybych si chtěla dělat plané naděje, řekla bych ze jsem těhotná 😀

martinkamoj
13. dub 2016

@xoriska To je horská dráha 😀 test mám včera takový, a po tom co vím, že mi tam nic nedozrává sem rezignovala na další testování 😀

xoriska
13. dub 2016

@martinkamoj no máš ho silný jako já teď, ale ovu mít můžeš klidně později, minule si mela až 18 DC ne?

martinkamoj
13. dub 2016

@xoriska měla a předím až 31 den pamatuješ :D ale od 18 dne už zobkám proveru tak si myslím, že ta to ovlivní jinak..Tak na to prdím pro tentokrát ;)

chelsi
13. dub 2016

@martinkamoj to je bordel 🙂 já zatím léky brát nechci. V srpnu po roce od vysazení HA budu mít prohlídku u lékaře, tak pokud se to do té doby nespraví samo, pak předpokládám, že mi taky nějaké napíše.

leilinkaa
13. dub 2016

@nita1984 Teda to nečekáš tetu tak jako já. Tak doufám že ani jedné z nás nedojde😀Mě BT teplota stoupla a druhý den je na 37,0 tak se uvidí co zítra. Měřím si BT poprvé, tak to nemám s čím porovnat🙂