Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

martinkamoj
22. kvě 2016

@juliemichal No to nevím, ale tak nějak si říkám, že to ženská pozná a já si to dost myslím, těhu se vůbec necítím.. a že by sem už něco pocitovala jako minule minimálně.. Snad nebo mě už trefí... Jinak zítra dej zprávu jak si dopadla držíme palečky.. AA včera sem si na tebe vzpomněla byly sme u vás na výletě v Zoo :D

juliemichal
22. kvě 2016

@martinkamoj no já sice to na sobě nevycítila,že jsem těhu,ale zase jsem věřila tomu,že to IUI vyjde 🙂 🙂 šla jsem poprvé s pocitem na to IUI,že to vyjde a vyšlo to 😀 😀 až teď poslední dobou se mi projevili příznaky co vůbec u kluků neznám 😀 😀
určitě zítra dám zprávu jak jsem dopadla 🙂 🙂 na půl 8 jdu na krev a potom asi na UTZ,no podle hodnoty 🙂 🙂
jé škoda,že jsi nenapsala,že tu jedeš mohly jsme se sejít,ale nevadí mi jsme od 14 hod grilovali 😀 😀 takže jsem se taky nenudila 🙂

blablabla26
22. kvě 2016

@martinkamoj tak uvidíš...i když bych ti ted moc přála,aby mrcha nedošla.18 měsíců je šílená doba...

blablabla26
22. kvě 2016

@martinkamoj a to já se zase vždycky těhotně cítím a prd z toho 😀 😀

blablabla26
22. kvě 2016

@juliemichal budu na tebe myslet a držet všechny palečky 🙂

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 moc moc děkuji jsi zlatíčko,ale myslím si,že je to v pořádku.stále mě doprovází pocit na zvracení,závratě,únava a stále mám chuť na zeleninu,myslím si fakt,že budu mít pozitivní zprávičku,věřím tomu 🙂 🙂 miláček se určitě drží zuby nehty 🙂

blablabla26
22. kvě 2016

@juliemichal Ne,že bych ti ty příznaky přála,ale to dobře 🙂 poslala jsem ti srdíčko pro štěstí,tfuj tfuj tfuj 🙂

juliemichal
22. kvě 2016

@blablabla26 máš pravdu je dobře,že mám ty příznaky 🙂 🙂 vím aspoň,že je to v pořádku a moc moc děkuji za srdíčko jsi zlatíčko ♥

martinkamoj
22. kvě 2016

@juliemichal my to meli takove rychle,zoo,kuk po ostrave a domu. Tak treba priste a drzim palecky. 🙂

martinkamoj
22. kvě 2016

@blablabla26 no a to jeste bylo preruseno mimodeloznim. O to vic chces a ne a ne. Ja prave vubec. Dokonce ani prsa neboli jak vzdycky 😀

juliemichal
22. kvě 2016

@martinkamoj byla bych ráda,kdyby jsme se někdy sešly 🙂 🙂 a moc moc děkuji 🙂 🙂

smetanovak
23. kvě 2016

Mohlo by jít o nidační pokles?🙂 těch 37 je možno ze bylo zvýšeno vinem. No asi bude nejlepší počkat 🙂 ale rada bych znala názor zkušených.

marrouc
23. kvě 2016

@smetanovak i bez vina by to byl pokles a myslim si ze jde o nidacni. Jak dlouhy mas cyklus? Jestli nemas moc kratkou poovulacni fazi

smetanovak
23. kvě 2016

@marrouc průměr 35 dnu

blablabla26
23. kvě 2016

@martinkamoj tak mimoděložní jsem nezažila,ale snažení po ZP ano a je to na palici,nejde to a nejde...
Tak to jsem na tebe teda zvědavá 😀

martinkamoj
23. kvě 2016

@blablabla26 řeknu, není o co stát, radost vystřídal smutek.. a když se dozvíš během dvou měsíců, žes potratila 2x a při tom to bylo ve skutečnosti jen jednou a když víš, že to doktor zanedbal a zjistilo se to pozdě no blé... mám takové tušení že nic... dnes i teplota klesla takže asi prd..

marrouc
23. kvě 2016

@smetanovak tak to byla tim padem fakt nidace. Tak at se udrzi a konecne se zadari. Ja uz jsem rezignovala a kaslu na to. Trefujem se presne do ovu a stejne nic. Tak tenhle mesic nemerim a netestuju a necham to byt.

smetanovak
23. kvě 2016

@marrouc No uvidíme nechám se překvapit. Jako ono to letí v září to bude rok co se snažíme. to je neuvěřitelné. Tak třeba tím, že na to nebudeš myslet se to podaří. Ale chápu že člověk na to myslí jako blázen. Tak jsem taky řekla, že už žádní omezování co kdybych otěhotněla a tak:D taky jsem se v sobotu pěkně picla.... no uvidíme jak to bude dále.

blablabla26
23. kvě 2016

@martinkamoj tak to je mi opravdu moc líto ☹

marrouc
23. kvě 2016

@smetanovak ja se taky v sobotu picla 😊ja jsem byla uplne posedla a manzel to prestal resit a o se snazit. Takze sex nesex a tak to necham taky byt a dej se vule bozi. Pak dej vedet jak jsi dopadla 😉

martinkamoj
23. kvě 2016

@blablabla26 No co už... za měsíc prdím na nějaké měření, max ultrazvuk u doktorky jako vždy a tím to končí...

martinkamoj
23. kvě 2016

@blablabla26 vypadá to asi takto...

blablabla26
23. kvě 2016

@martinkamoj taky už na měření kašlu,necháme to osudu

smetanovak
24. kvě 2016
chelsi
24. kvě 2016

Tak dnes začínám další cyklus. Předchozí konečně trochu kratší, a to 53 dnů. Od srpna po vysazení HA je tedy zatím stav 37, 89, 92, 53, tak snad už to začne být lepší. Byla bych ráda, kdyby se s tím tělo srovnalo samo a nemuseli mě dopovat dalšími hormony, když už jsem HA brala tolik let.. Měřím dál 🙂

marrouc
24. kvě 2016

@smetanovak to vypada dobre 😊posxchrovano mate taky kvalitne. 😉drzim palce. Ja 5dc takze nuda.

milujicimamina
24. kvě 2016

Holky uz druhy den bilek treti den bolesti na kdy vudite ovulaci?

digisek
24. kvě 2016

Holky nevíte některá jestli je normální že mi ta teplota takhle lítá? je to rozdíl o půl stupně a to už se mi zdá dost

smetanovak
24. kvě 2016

@marrouc myslíš ze je posychrovano dostatečně ?😀 manžel je divoký miminko si moc přeje 😀

@milujicimamina těžko říct, já většinou pozoruji vaječný bílek tak 5 dní po sobě a pak až přijde ovulace. chce to trochu víc cyklů, abys mohla odhadnout, kdy přijde ovulace. nebo ještě ovulační test.